உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • lifestyle
    • »
    • Viral Video: ১৭ ছেকেণ্ডত ৬ যোৰ পোছাক সলনি কৰিলে এইগৰাকী অভিনেত্ৰীয়ে ! আচৰিত হৈ অনুৰাগীয়ে ক'লে Magic Girl...

    Viral Video: ১৭ ছেকেণ্ডত ৬ যোৰ পোছাক সলনি কৰিলে এইগৰাকী অভিনেত্ৰীয়ে ! আচৰিত হৈ অনুৰাগীয়ে ক'লে Magic Girl...

    ৰাকুলৰ এটা ভিডিঅ' (instagram video) বৰ্তমান লাইমলাইটত আছে য'ত তেওঁ এখন আইনাৰ সন্মুখত থিয় হৈ আছে আৰু ইটোৰ পিছত সিটো পোছাক সলনি কৰা দেখা গৈছে।

    ৰাকুলৰ এটা ভিডিঅ' (instagram video) বৰ্তমান লাইমলাইটত আছে য'ত তেওঁ এখন আইনাৰ সন্মুখত থিয় হৈ আছে আৰু ইটোৰ পিছত সিটো পোছাক সলনি কৰা দেখা গৈছে।

    ৰাকুলৰ এটা ভিডিঅ' (instagram video) বৰ্তমান লাইমলাইটত আছে য'ত তেওঁ এখন আইনাৰ সন্মুখত থিয় হৈ আছে আৰু ইটোৰ পিছত সিটো পোছাক সলনি কৰা দেখা গৈছে।

    • Share this:
    বলীউডৰ অভিনেত্ৰী ৰকুল প্ৰীত সিঙে (Rakul Preet Singh) বৰ্তমান ছ'চিয়েল মিডিয়া (Social media)ত শিৰোনাম দখল কৰিছে। তেওঁ প্ৰায়ে ফটো আৰু ভিডিঅ' আপডেট কৰে (Rakul Preet Singh Video)। তেওঁ অলপতে ইনষ্টাগ্ৰামত এটা ব্যায়ামৰ ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছিল য'ত তেওঁক ট্ৰেডমিলত দৌৰি থকা দেখা গৈছিল। এই ফটোখন ইণ্টাৰনেটত ভাইৰেল হৈছিল। এতিয়া ৰাকুলৰ এটা ভিডিঅ' (instagram video) বৰ্তমান লাইমলাইটত আছে য'ত তেওঁ এখন আইনাৰ সন্মুখত থিয় হৈ আছে আৰু ইটোৰ পিছত সিটো পোছাক সলনি কৰা দেখা গৈছে।

    অভিনেত্ৰী ৰকুল প্ৰীত সিঙে তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম একাউণ্টত 'মিৰ'ৰ মিৰ'ৰ' শিৰোনামৰ সৈতে ভিডিঅ'টো শ্বেয়াৰ কৰিছিল। ইয়াত তেওঁ এখন আইনাত আঙুলিৰে ক্লিক কৰি আছে আৰু তেওঁৰ পোছাক সলনি হৈ আছে। একেদৰে, তেওঁ এটাৰ পিছত এটাকৈ ৬যোৰ পোছাক সলনি কৰে আৰু সেয়াও মাত্ৰ ১৭ ছেকেণ্ডত। আপুনি এই ভিডিঅ'টো ইয়াত চাব পাৰে।








    View this post on Instagram






    A post shared by Rakul Singh (@rakulpreet)






    অভিনেত্ৰী ৰাকুলৰ অনুৰাগীসকলক এই পোষ্টটোত তীব্ৰভাৱে লাইক আৰু মন্তব্য কৰা দেখা হৈছে। এই ভিডিঅ'টোত এতিয়ালৈকে ৩.৫ মিলিয়ন দৰ্শন হৈছে। তাত প্ৰায় ৫ লাখৰো অধিক লাইক আছে। ভেঙ্কটেশ নামৰ এজন ব্যৱহাৰকাৰীয়ে এই ছেকেণ্ডবোৰত তেওঁৰ কাপোৰ সলনি কৰা ষ্টাইলক 'মেজিক গাৰ্ল' বুলি অভিহিত কৰিছে। এই ভিডিঅ'টো ট্ৰেঞ্জিচন ব্যৱহাৰ কৰি তৈয়াৰ কৰা হৈছে, যিটো অনুৰাগীসকলে ভাল পায়।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: