• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • বিচৰা মৰম আপুনি বিচাৰি পাব ফেচবুকতে, মাত্ৰ ৪ মিনিটৰ ভিতৰত আপুনি পাব আপুনি বিচৰা জীৱন লগৰী!

বিচৰা মৰম আপুনি বিচাৰি পাব ফেচবুকতে, মাত্ৰ ৪ মিনিটৰ ভিতৰত আপুনি পাব আপুনি বিচৰা জীৱন লগৰী!

ছ'চিয়েল মিডিয়া প্লেটফৰ্ম ফেচবুকে এতিয়া আপোনাক আপুনি বিচৰা মৰম পোৱাত সহায় কৰিব। ফেচবুকে সোনকালেই এটা ডেটিং এপ লৈ আহিছে। ইয়াত ব্যৱহাৰকাৰীসকলে কাৰোবাক ভাল পাব আৰু ডেট কৰিব পাৰিব। এই এপ্পটোৰ নাম স্পাৰ্কড কৰা হৈছে।

ছ'চিয়েল মিডিয়া প্লেটফৰ্ম ফেচবুকে এতিয়া আপোনাক আপুনি বিচৰা মৰম পোৱাত সহায় কৰিব। ফেচবুকে সোনকালেই এটা ডেটিং এপ লৈ আহিছে। ইয়াত ব্যৱহাৰকাৰীসকলে কাৰোবাক ভাল পাব আৰু ডেট কৰিব পাৰিব। এই এপ্পটোৰ নাম স্পাৰ্কড কৰা হৈছে।

ছ'চিয়েল মিডিয়া প্লেটফৰ্ম ফেচবুকে এতিয়া আপোনাক আপুনি বিচৰা মৰম পোৱাত সহায় কৰিব। ফেচবুকে সোনকালেই এটা ডেটিং এপ লৈ আহিছে। ইয়াত ব্যৱহাৰকাৰীসকলে কাৰোবাক ভাল পাব আৰু ডেট কৰিব পাৰিব। এই এপ্পটোৰ নাম স্পাৰ্কড কৰা হৈছে।

  • Share this:
ছ'চিয়েল মিডিয়া প্লেটফৰ্ম ফেচবুকে এতিয়া আপোনাক আপুনি বিচৰা মৰম পোৱাত সহায় কৰিব। ফেচবুকে সোনকালেই এটা ডেটিং এপ লৈ আহিছে। ইয়াত ব্যৱহাৰকাৰীসকলে কাৰোবাক ভাল পাব আৰু ডেট কৰিব পাৰিব। এই এপ্পটোৰ নাম স্পাৰ্কড কৰা হৈছে । এপটো বৰ্তমান পৰীক্ষাৰ পৰ্যায়ত আছে। ফেচবুকে দাবী কৰিছে যে নতুন এপটো আন সকলো সমৰ্পিত এপতকৈ পৃথক হ'ব। ইয়াত প্ৰৱেশ কৰাটোও অলপ প্ৰত্যাহ্বানজনক হ'ব।

৪ মিনিট এটা ভিডিঅ' ডেট হ'ব
কোম্পানীৰ মতে, স্পাৰ্কড ব্যৱহাৰকাৰীসকলক ভিডিঅ' স্পীড ডেটিং আগবঢ়োৱা হ'ব। স্পাৰ্কড এপ ব্যৱহাৰকাৰীসকলৰ বাবে বিনামূলীয়া হ'ব। আপুনি এটা ফেচবুক একাউণ্টৰ সৈতে ইয়াত লগ ইন কৰিবলৈ সক্ষম হ'ব। প্ৰতিবেদন অনুসৰি, এপটো প্ৰথম ভিডিঅ' চাৰি মিনিটৰ বাবে হ'ব। য'ত তেওঁলোকে আপোনাক নিজৰ বিষয়ে ক'ব। এই ভিডিঅ'টো আন ব্যৱহাৰকাৰীক দেখুওৱা হ'ব। যদি সন্মুখত থকা ব্যৱহাৰকাৰীয়ে আপোনাৰ ভিডিঅ' পছন্দ কৰে, আপুনি তাইক পুনৰ ডেট কৰাৰ সুযোগ পাব। যদি দুয়োজন ব্যৱহাৰকাৰী ভিডিঅ' ডেটলৈ ঘূৰি আহে, দ্বিতীয় ভিডিঅ'ডেট হ'ব ১০ মিনিট। ভিডিঅ'টো আপলোড কৰাৰ পিছত, ফেচবুক দলে ইয়াক পৰীক্ষা কৰিব। তেতিয়াহে আপুনি এই ডেটিং এপটোত প্ৰৱেশ পাব।

ফেচবুকৰ এই ডেটিং এপটোত প্ৰৱেশ কৰিবলৈ চাৰি মিনিটৰ ভিডিঅ' এটা বনাওঁ আহক। আপুনি আপোনাক নিজৰ বিষয়ে ক'ব লাগিব। আপুনি কাক ডেট কৰিব বিচাৰে আপুনি ক'ব লাগিব। প্ৰতিবেদন অনুসৰি, এই ডেটিং এপৰ জৰিয়তে, মানুহে কেৱল ইজনে সিজনৰ সৈতে যোগাযোগ কৰিব পাৰিব। যেতিয়া আপুনি ডেটিং মেচ এটা পায় তেতিয়া আপুনি ইনষ্টাগ্ৰাম, আইমেচেজ বা ই-মেইলযোগে কথা পাতিবলৈ সুযোগ পাব। অলপ আগতে, ফেচবুকে ফেচবুক ডেটিং মুকলি কৰিছিল, যি হৈছে আমেৰিকা যুক্তৰাজ্য আৰু ইউৰোপৰ বাবে এক বিশেষ ডেটিং এপ।
Published by:Kokil Sarma
First published: