• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • বলীউডৰ দুই খান আমিৰ আৰু চলমান কেনেকৈ বন্ধু হ'ল? কিয় চলমানক দেখিব নোৱাৰিছিল আমিৰে?

বলীউডৰ দুই খান আমিৰ আৰু চলমান কেনেকৈ বন্ধু হ'ল? কিয় চলমানক দেখিব নোৱাৰিছিল আমিৰে?

আমিৰে কৈছিল 'চলমান বেয়া সময়ত মোৰ এজন ভাল বন্ধু হিচাপে ওলাই আহিছিল।' তেওঁ কয় যে ২০০০ চনত তেওঁ ৰীনা দত্তক বিবাহ বিচ্ছেদ দিবলৈ যাওঁতে বন্ধু হৈ পৰিছিল৷

আমিৰে কৈছিল 'চলমান বেয়া সময়ত মোৰ এজন ভাল বন্ধু হিচাপে ওলাই আহিছিল।' তেওঁ কয় যে ২০০০ চনত তেওঁ ৰীনা দত্তক বিবাহ বিচ্ছেদ দিবলৈ যাওঁতে বন্ধু হৈ পৰিছিল৷

আমিৰে কৈছিল 'চলমান বেয়া সময়ত মোৰ এজন ভাল বন্ধু হিচাপে ওলাই আহিছিল।' তেওঁ কয় যে ২০০০ চনত তেওঁ ৰীনা দত্তক বিবাহ বিচ্ছেদ দিবলৈ যাওঁতে বন্ধু হৈ পৰিছিল৷

  • Share this:
বলীউডৰ দুজন চুপাৰষ্টাৰ আমিৰ খান আৰু চলমান খানৰ অনুৰাগী যথেষ্ট । কিন্তু দুয়োজনক প্ৰায়ে একেলগে পৰ্দাত দেখা পোৱা নগৈছিল।  দুয়োজনে কমেডি ছবি আন্দাজ আপনা আপনাত লোকসকলক আমোদ দিছিল, কিন্তু আপুনি জানি আচৰিত হ'ব যে সেই সময়ত দুয়োৰে সম্পৰ্ক একেবাৰে ভাল নাছিল। দুয়োজনে কেৱল দৃশ্যগ্ৰহণৰ বিষয়ে কথা পাতিছিল।সম্পৰ্কৰ কথা দুয়োজনে কেতিয়াও পৰ্দাত প্ৰদৰ্শিত হ'বলৈ দিয়া নাছিল।

কমেডি ছবি 'আন্দাজ আপনা আপনাত আমিৰ খান আৰু চলমান খানৰ সৈতে কৰিশ্মা কাপুৰ আৰু ৰবীনা টেণ্ডনে অভিনয় কৰিছিল। খুব কম মানুহে জানে যে যেতিয়া ছবিখনৰ দৃশ্যগ্ৰহণ চলি আছিল তেতিয়া আমিৰ আৰু চলমানৰ সম্পৰ্ক একেবাৰে ভাল নাছিল। আমিৰ খানে ২০১৩ চনত কৰণ জোহৰৰ অনুষ্ঠান 'কফি উইথ কৰণ'ত এই কথা প্ৰকাশ কৰিছিল।

আমিৰ খানে কৈছিল যে চলমানৰ সৈতে তেওঁৰ অভিজ্ঞতা একেবাৰে ভাল নাছিল আৰু তেওঁ বিচাৰিছিল যে তেওঁ তেওঁৰ পৰা আঁতৰি থাকক। তেওঁ উল্লেখ কৰিছিল যে চলমান খানৰ সৈতে কাম কৰাটো 'আন্দাজ আপনা আপনা'ৰ দৃশ্যগ্ৰহণৰ সময়ত এটা বেয়া অভিজ্ঞতা আছিল। তেতিয়া মই তেওঁক একেবাৰে ভাল পোৱা নাছিলো। মই তেওঁক বৰ অভদ্ৰ আৰু অহংকাৰী বুলি ভাবিছিলো। তেওঁ বৰ্ণনা কৰিছিল যে সেয়েহে কামৰ অভিজ্ঞতাৰ পিছত মই মাত্ৰ চলমানৰ পৰা আঁতৰি থাকিব বিচাৰিছিলো।

আমিৰে আৰু কৈছিল 'চলমান বেয়া সময়ত মোৰ এজন ভাল বন্ধু হিচাপে ওলাই আহিছিল।' তেওঁ কয় যে ২০০০ চনত তেওঁ ৰীনা দত্তক বিবাহ বিচ্ছেদ দিবলৈ যাওঁতে বন্ধু হৈ পৰিছিল৷ তেওঁ কয় যে মই বেয়া পৰ্যায়ৰ মাজেৰে যাওঁতে চলমান মোৰ জীৱনলৈ আহিছিল৷ তেওঁ পত্নীৰ পৰা বিবাহ বিচ্ছেদ লোৱাৰ প্ৰক্ৰিয়াত আছিল। চলমানে মোক কৈছিল যে মই তোমাক লগ কৰিব বিচাৰো, আমি পুনৰ লগ পাওঁ। আমি একেলগে ড্ৰিংক খাইছিলো আৰু আমি পুনৰ বন্ধু হৈ পৰিছিলো আৰু তাতেই প্ৰকৃত বন্ধুত্ব আৰম্ভ হৈছিল।
Published by:Kokil Sarma
First published: