உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • lifestyle
    • »
    • Dolo 650 trends on Twitter: ভাৰতত টুইটাৰত Dolo 650 ট্ৰেণ্ড কিয়, জানক ইয়াৰ কাৰণ !

    Dolo 650 trends on Twitter: ভাৰতত টুইটাৰত Dolo 650 ট্ৰেণ্ড কিয়, জানক ইয়াৰ কাৰণ !

    জ্বৰ, শৰীৰৰ বিষ আৰু কোভিড-19-ৰ অন্যান্য লক্ষণ হ্ৰাস কৰা বা টিকাকৰণৰ পাৰ্শ্বক্ৰিয়া হ্ৰাস কৰা, ডলো 650 বহুতো নাগৰিকৰ বাবে ত্ৰাণকৰ্তা হৈ আহিছে। দেশত তৃতীয় ঢৌ আৰম্ভ হোৱাৰ লগে লগে, #Dolo650 টুইটাৰত ট্ৰেণ্ডিং আৰম্ভ কৰে।

    জ্বৰ, শৰীৰৰ বিষ আৰু কোভিড-19-ৰ অন্যান্য লক্ষণ হ্ৰাস কৰা বা টিকাকৰণৰ পাৰ্শ্বক্ৰিয়া হ্ৰাস কৰা, ডলো 650 বহুতো নাগৰিকৰ বাবে ত্ৰাণকৰ্তা হৈ আহিছে। দেশত তৃতীয় ঢৌ আৰম্ভ হোৱাৰ লগে লগে, #Dolo650 টুইটাৰত ট্ৰেণ্ডিং আৰম্ভ কৰে।

    জ্বৰ, শৰীৰৰ বিষ আৰু কোভিড-19-ৰ অন্যান্য লক্ষণ হ্ৰাস কৰা বা টিকাকৰণৰ পাৰ্শ্বক্ৰিয়া হ্ৰাস কৰা, ডলো 650 বহুতো নাগৰিকৰ বাবে ত্ৰাণকৰ্তা হৈ আহিছে। দেশত তৃতীয় ঢৌ আৰম্ভ হোৱাৰ লগে লগে, #Dolo650 টুইটাৰত ট্ৰেণ্ডিং আৰম্ভ কৰে।

    • Share this:
    "জানুৱাৰীৰ প্ৰথম সপ্তাহটো সঁচাকৈয়ে 'শুভ নৱবৰ্ষ'ৰ পৰা 'মই জ্বৰ পাইছো'লৈ গৈছিল," এই মুহূৰ্তত ছ'চিয়েল মিডিয়াত এটা জনপ্ৰিয় মিম! দেশত কোভিডৰ ঘটনা ক্ৰমান্বয়ে দ্ৰুতগতিত বৃদ্ধি পাইছে - নতুন প্ৰকাৰ অমিক্ৰনৰ সকলো কৃতিত্ব। জ্বৰ, চৰ্দি, কাহ আৰু ডিঙিৰ সংক্ৰমণৰ অভিযোগ কৰা কেইবাজনো লোক আছে আৰু আজি ভাৰতত প্ৰতিদিনে লক্ষাধিক কোভিড আক্ৰান্ত হোৱা আচৰিত নহয়।

    মহামাৰীটো আমাৰ জীৱনৰ এটা অংশ হোৱাৰ পিছৰে পৰা, মৌখিক টেবলেট ড'লো 650-ৰ জনপ্ৰিয়তা আৰু প্ৰয়োজনীয়তা বৃদ্ধি পাইছে। জ্বৰ, শৰীৰৰ বিষ আৰু কোভিড-19-ৰ অন্যান্য লক্ষণ হ্ৰাস কৰা বা টিকাকৰণৰ পাৰ্শ্বক্ৰিয়া হ্ৰাস কৰা, ডলো 650 বহুতো নাগৰিকৰ বাবে ত্ৰাণকৰ্তা হৈ আহিছে। দেশত তৃতীয় ঢৌ আৰম্ভ হোৱাৰ লগে লগে, #Dolo650 টুইটাৰত ট্ৰেণ্ডিং আৰম্ভ কৰে।



    টুইটাৰ সামাজিক মাধ্যমৰ মঞ্চত ঔষধটোৰ বিষয়ে ধেমেলীয়া মিম আৰু পোষ্ট ভাগ বতৰা কৰি আছে। "পোলোৰ পৰা ডোলোলৈকে মোৰ জীৱন বহুত সলনি হৈছে #dolo650," এজন ব্যৱহাৰকাৰীয়ে টুইট কৰিছে। "#dolo650 ভাৰতৰ ৰাষ্ট্ৰীয় ঔষধ হিচাপে ঘোষণা কৰক," আন এজন ব্যক্তিয়ে টুইট কৰে।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: