Bollywood : সঞ্জয় লীলা ভান্সালীয়ে আলিয়া ভাটক গংগুবাই কাথিয়াৱাড়ীৰ মুখ্য চৰিত্ৰ দিয়াৰ বাবে ক্ষোভ দীপিকাৰ!

News18 Assam | News18-Assam
Updated:March 30, 2021, 11:53 AM IST
Bollywood : সঞ্জয় লীলা ভান্সালীয়ে আলিয়া ভাটক গংগুবাই কাথিয়াৱাড়ীৰ মুখ্য চৰিত্ৰ দিয়াৰ বাবে ক্ষোভ দীপিকাৰ!
ছবিখন ৩০ জুলাইত মুক্তি পাব। ইয়াৰ ট্ৰেইলাৰেও দৰ্শকৰ পৰা অত্যাধিক সঁহাৰি লাভ কৰিছিল।

ছবিখন ৩০ জুলাইত মুক্তি পাব। ইয়াৰ ট্ৰেইলাৰেও দৰ্শকৰ পৰা অত্যাধিক সঁহাৰি লাভ কৰিছিল।

  • Share this:
সঞ্জয় লীলা ভান্সালী (Sanjay Leela Bhansali)য়ে পৰিচালনা কৰা আগন্তুক গংগুবাই কাথিয়াৱাড়ী (Gangubai Kathiawadi) এই বছৰৰ এখন উচ্চ প্ৰত্যাশিত ছবি। আলিয়া ভাট (Alia Bhatt) অভিনীত ছবিখনত অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে ১৯৬০ চনৰ ভিতৰত কামাথিপুৰাৰ আটাইতকৈ শক্তিশালী, প্ৰিয় আৰু সন্মানিত মেডামসকলৰ এগৰাকী গংগুবাই হিচাপে অভিনয় কৰিছে।

ছবিখন ৩০ জুলাইত মুক্তি পাব। ইয়াৰ ট্ৰেইলাৰেও দৰ্শকৰ পৰা অত্যাধিক সঁহাৰি লাভ কৰিছিল। অৱশ্যে, SpotboyEৰ প্ৰতিবেদন মতে, ৰাম-লীলা, বাজিৰাও মস্তানী আৰু পদ্মাৱতত ভন্সালীৰ সৈতে কাম কৰা দীপিকা পাডুকনে ছবিখনত তেওঁক গংগুবাই কাথিয়াৱাড়ীৰ মুখ্য ভূমিকা প্ৰদান নকৰাৰ বাবে চলচ্চিত্ৰ নিৰ্মাতাজনৰ প্ৰতি ক্ষোভ প্ৰকাশ কৰিছে।

জানিব পৰা মতে, খবৰ পোৱা গৈছিল যে ভান্সালীয়ে দীপিকাক ছবিখনত এটা ডাঞ্চ নাম্বাৰ আগবঢ়াইছিল কিন্তু তেওঁ পোনপটীয়াকৈ ইয়াক অস্বীকাৰ কৰিছিল। "দীপিকা আৰু ৰণবীৰ দুয়ো সঞ্জয় লীলা ভান্সালীৰ ঘনিষ্ঠ আছিল। আচলতে সঞ্জয়ে কোভিড-১৯ত ভুগি থকা সময়ৰ মাজেৰে তেওঁলোকে প্ৰতিদিনে তেওঁৰ স্বাস্থ্য সম্পৰ্কে খা-খবৰ লৈছিল," স্পটবয়ৰ দ্বাৰা উদ্ধৃত উৎসটোৱে জনায়।

উৎসটোৱে কয় যে দীপিকা আৰু ভান্সালীৰ মাজত ভাল সম্পৰ্ক চলি থকা নাই। দুয়োজনে ভৱিষ্যতে একেলগে কাম কৰিব, যদিহে বিভেদৰ এই ভুৱা কাহিনীবোৰে তেওঁলোকৰ সম্পৰ্কৰ ওপৰত প্ৰভাৱ নেপেলায়।
Published by: Sanjay Kumar Das
First published: March 30, 2021, 11:51 AM IST
আৰু চাওক
পৰৱৰ্তী বাতৰি

শেহতীয়া বাতৰি