• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • December 2021 Rashifal: ডিচেম্বৰ মাহটোৱে এই ৪ ৰাশিৰ লোকলৈ কঢ়িয়াই আনিব ধন আৰু খ্যাতি, আপুনিও আছেনে এই ৪ ৰাশিৰ ভিতৰত

December 2021 Rashifal: ডিচেম্বৰ মাহটোৱে এই ৪ ৰাশিৰ লোকলৈ কঢ়িয়াই আনিব ধন আৰু খ্যাতি, আপুনিও আছেনে এই ৪ ৰাশিৰ ভিতৰত

December 2021 Rashifal: ডিচেম্বৰ মাহটো জ্যোতিষ শাস্ত্ৰ অনুসৰি কেইবাটাও ৰাশিৰ বাবে শুভ বুলি দেখুৱা হৈছে। এই মাহটো ৪টা ৰাশিৰ লোকৰ বাবে বিশেষকৈ অতি শুভ বুলি জ্যোতিষ শাস্ত্ৰই কয়। জানোঁ আহক এই ৪টা ৰাশি কি কি

December 2021 Rashifal: ডিচেম্বৰ মাহটো জ্যোতিষ শাস্ত্ৰ অনুসৰি কেইবাটাও ৰাশিৰ বাবে শুভ বুলি দেখুৱা হৈছে। এই মাহটো ৪টা ৰাশিৰ লোকৰ বাবে বিশেষকৈ অতি শুভ বুলি জ্যোতিষ শাস্ত্ৰই কয়। জানোঁ আহক এই ৪টা ৰাশি কি কি

December 2021 Rashifal: ডিচেম্বৰ মাহটো জ্যোতিষ শাস্ত্ৰ অনুসৰি কেইবাটাও ৰাশিৰ বাবে শুভ বুলি দেখুৱা হৈছে। এই মাহটো ৪টা ৰাশিৰ লোকৰ বাবে বিশেষকৈ অতি শুভ বুলি জ্যোতিষ শাস্ত্ৰই কয়। জানোঁ আহক এই ৪টা ৰাশি কি কি

  • Share this:
December 2021 Rashifal: ডিচেম্বৰ মাহটো জ্যোতিষ শাস্ত্ৰ (Astrology) অনুসৰি কেইবাটাও ৰাশিৰ বাবে শুভ বুলি দেখুৱা হৈছে। এই মাহটো ৪টা ৰাশি (Zodiac Sign)ৰ লোকৰ বাবে বিশেষকৈ অতি শুভ বুলি জ্যোতিষ শাস্ত্ৰই কয়। জানোঁ আহক এই ৪টা ৰাশি কি কি, হয়তো ইয়াৰ ভিতৰত আপুনিও থাকিব পাৰে...

মেষ ৰাশি : এই ৰাশি চিহ্নৰ বাবে ডিচেম্বৰ মাহটো সকলো অৰ্থতে মহান হ'ব। কামৰ ক্ষেত্ৰত নতুন সুযোগ থাকিব। কামৰ ক্ষেত্ৰত সন্মান থাকিব। অৰ্থনৈতিক পৰিস্থিতি আগৰ তুলনাত ভাল হ'ব। বিনিয়োগৰ পৰা অহা ধনে লাভৰ লক্ষণ দেখুৱাইছে। কাৰ্যালয়ৰ কামৰ মাজেৰে ভ্ৰমণ কৰিলে ধন হ'ব পাৰে। আপুনি এই মাহত টকা আৰু খ্যাতি দুয়োটা পাব। আপুনি কৰ্মক্ষেত্ৰতো উচ্চ স্থান লাভ কৰিব পাৰে। জ্যেষ্ঠ আৰু বিষয়াসকলৰ সহযোগিতা আশা কৰা হ'ব।

বৃষ ৰাশি : এই মাহটো এই ৰাশিচিহ্নৰ বাবে ভাল বুলি প্ৰমাণিত হ'ব। আপুনি আপোনাৰ কেৰিয়াৰত ভাল বিকাশ দেখিব পাৰে। যিসকলে চাকৰি বিচাৰি আছে তেওঁলোকে ভাল খবৰ পাব পাৰে। ভাল চাকৰিৰ প্ৰস্তাৱৰ যোগ পৰিছে। আপুনি এই মাহত কিবা নতুন শিকিবলৈ চেষ্টা কৰিব। আপুনি প্ৰভাৱশালী লোকসকলক লগ পাব। যদি আপুনি ব্যয়বোৰ নিয়ন্ত্ৰণ কৰে, আপুনি এই মাহত টকা ৰাহি কৰিবলৈও সক্ষম হ'ব।

মিথুন ৰাশি: এই মাহটো আপোনাৰ কেৰিয়াৰৰ বাবে শুভ প্ৰমাণিত হ'ব। যিসকলে নতুন সুযোগ বিচাৰি আছে তেওঁলোকে অনুকূল ফলাফল পাব। কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ বাবে এক উচিত পুৰস্কাৰ থাকিব। জ্যেষ্ঠ বিষয়াসকলৰ সৈতে আপোনাৰ সম্পৰ্ক ভাল হ'ব। কামৰ ক্ষেত্ৰত উচ্চ স্থান থাকিব পাৰে। যাত্ৰাৰ যোগেও ধন লাভৰ সম্ভাৱনা আছে। অংশীদাৰীত্বৰ যোগেও কামত ভাল ফল লাভ কৰিব বুলি আশা কৰা হৈছে। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলে যথেষ্ট সমৰ্থন পাব। আপুনি ঋণ পৰিশোধ কৰিবলৈ সক্ষম হ'ব।

কন্যা ৰাশি : এই মাহটো কন্যা ৰাশিৰ বাবেও বহুত ভাল প্ৰমাণিত হ'ব। উপাৰ্জন বৃদ্ধি হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। আপুনি ঋণটো নিষ্পত্তি কৰিবলৈ সক্ষম হ'ব। অংশীদাৰিত্বৰ কামত লাভ দেখা গৈছে। নতুন প্ৰকল্পৰ আৰম্ভণিৰ বাবে সময়টো ভাল। আপুনি অসম্পূৰ্ণ কামবোৰ সম্পূৰ্ণ কৰিবলৈ সক্ষম হ'ব। এই মাহটো কামৰ ক্ষেত্ৰৰ বাবে এটা ভাল মাহ হ'ব। আপুনি টকা ৰাহি কৰিবলৈও সক্ষম হ'ব।

Read all News in Assamese, Assam News Today, Entertainment News in Assamese, Business News in Assamese, Sports News in Assamese, Health News in Assamese, India News in Assamese
Published by:Manjumoni Borah
First published:

শেহতীয়া বাতৰি