உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • lifestyle
    • »
    • Weird Story : জীয়েকে শোৱনি কোঠাত অকলে শুবলৈ ভয় কৰে, পিছত মাকে বিচাৰি পালে ভয়ৰ শিহৰণকাৰী কাৰণটো

    Weird Story : জীয়েকে শোৱনি কোঠাত অকলে শুবলৈ ভয় কৰে, পিছত মাকে বিচাৰি পালে ভয়ৰ শিহৰণকাৰী কাৰণটো

    মহিলাগৰাকীৰ কাহিনী গম পোৱাৰ পিছত বহুতে ভিন্ন মন্তব্য কৰিছিল। বহুতে বিশ্বাস কৰিছিল আৰু কৈছিল যে এনেকুৱা হয়।

    মহিলাগৰাকীৰ কাহিনী গম পোৱাৰ পিছত বহুতে ভিন্ন মন্তব্য কৰিছিল। বহুতে বিশ্বাস কৰিছিল আৰু কৈছিল যে এনেকুৱা হয়।

    মহিলাগৰাকীৰ কাহিনী গম পোৱাৰ পিছত বহুতে ভিন্ন মন্তব্য কৰিছিল। বহুতে বিশ্বাস কৰিছিল আৰু কৈছিল যে এনেকুৱা হয়।

    • Share this:
    পৃথিৱীত ভূত আছে নে নাই তাক লৈ ব্যাপক বিতৰ্ক আছে। কিছুমানে বিশ্বাস কৰে যে যেনেকৈ ঈশ্বৰ আছে, তেনেদৰে দুষ্ট আত্মাও আছে। ইয়াৰ বহু প্ৰমাণ ভিডিঅ’ বা ছবিতো পোৱা যায়, কিন্তু বহুতে ইয়াক বিশ্বাসো নকৰে। এনে সময়তে এগৰাকী নাৰীৰ কাহিনী ছ'চিয়েল মিডিয়াত যথেষ্ট ভাইৰেল হৈ পৰিছে।

    এই মহিলাগৰাকীয়ে দাবী কৰে যে প্ৰতি নিশাই তেওঁৰ ছোৱালীক লগ কৰিবলৈ এটা আত্মা (Mother Daughter Horror Story) আহে। এই সন্দৰ্ভত তেওঁৰ ছোৱালীয়ে নিজেই কয়। মহিলাগৰাকীয়ে প্ৰথমতে জীয়েকৰ কথাত বিশ্বাস নকৰিলেও জীয়েকৰ ভয়তে হোৱা শোচনীয় অৱস্থা দেখি কথাটো আনৰ সৈতে আলোচনা কৰাৰ সিদ্ধান্ত লয়।

    ছ’চিয়েল মিডিয়া (Social Media) ছাইট টিকটকত এইগৰাকী মাতৃয়ে নিজৰ ঘৰত ঘটি থকা এই ঘটনাটো শ্বেয়াৰ কৰে। মহিলাগৰাকীয়ে কয় যে তেওঁৰ ছোৱালীয়ে অকলে শুবলৈ ভয় কৰে। প্ৰথমতে তেওঁ বুজি পোৱা নাছিল কিয়? কিন্তু যেতিয়া তেওঁ ছোৱালীজনীৰ লগত এই বিষয়ে কথা পাতিছিল, তেতিয়া জীয়েকে যি কৈছিল, সেয়া আছিল আশ্চৰ্যজনক।

    অকলে শুবলৈ ভয় কৰে
    মহিলাগৰাকীয়ে কয় যে এতিয়া তেওঁৰ ছোৱালী ডাঙৰ হৈছে। ইয়াৰ বাবে তেওঁৰ লগত এটা সমস্যা হৈছে। টোপনিত জীয়েকে বিছনাত ইফাল-সিফাল ঘূৰি থাকে, কেতিয়াবা গোৰো শোধায় মাকক। এই কাৰণে মাকে তেওঁক কোঠাটোত অকলশৰীয়াকৈ শুবলৈ বাধ্য কৰায়। কিন্তু প্ৰায়ে কান্দি কান্দি মাকৰ ৰুমলৈ উভতি আহিছিল। যেতিয়া ইয়াৰ কাৰণ সোধা হৈছিল, তেতিয়া যি কৈছিল সেই কথাই তেওঁক আচৰিত কৰি তুলিছিল।

    ইয়াত আচল কাৰণটো আছে
    ছোৱালীজনীয়ে মাকক কয় যে ৰাতি আন এগৰাকী মহিলা তেওঁৰ ৰুমলৈ আহে। সেই আনগৰাকী মহিলাও ঠিক মাকৰ দৰেই। কিন্তু তেওঁ জানে যে সেয়া তেওঁৰ মাক নহয়। এটা ছাঁৰ দৰে সেই ৰহস্যময় মহিলাগৰাকীয়ে আহি তেওঁৰ সৈতে আলমাৰীত সোমাবলৈ কয়। কোঠাটোত খোজ কাঢ়িবলৈ কয়। প্ৰতি নিশাই অহা ছাঁটোৰ কথা শুনিবলৈ অস্বীকাৰ কৰিলে তেওঁক বকিবলৈ ধৰে। সেইবাবেই তেওঁ কান্দে।

    মহিলাগৰাকীৰ কাহিনী গম পোৱাৰ পিছত বহুতে ভিন্ন মন্তব্য কৰিছিল। বহুতে বিশ্বাস কৰিছিল আৰু কৈছিল যে এনেকুৱা হয়। গতিকে ছোৱালীজনীক আপোনাৰ লগত শুবলৈ দিয়ক। ছোৱালীজনী অকলে শুই থকা বাবে ছাঁটোৱে ক্ষতি কৰিব পাৰে।
    Published by:Gautam Barman
    First published: