• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • বিৰাট কোহলীয়ে বিবাহ বাৰ্ষিকীত অনুষ্কা আৰু ভামিকাৰ সৈতে শ্বেয়াৰ কৰিলে ফটো, লিখিলে সুন্দৰ শিৰোনাম ...

বিৰাট কোহলীয়ে বিবাহ বাৰ্ষিকীত অনুষ্কা আৰু ভামিকাৰ সৈতে শ্বেয়াৰ কৰিলে ফটো, লিখিলে সুন্দৰ শিৰোনাম ...

Photo-Instagram

Photo-Instagram

টীম ইণ্ডিয়াৰ তাৰকা বেটছমেন আৰু টেষ্ট অধিনায়ক বিৰাট কোহলীয়ে (Virat Kohli) আজি অৰ্থাৎ ১১ ডিচেম্বৰ, ২০২১ তাৰিখে তেওঁৰ চতুৰ্থ বিবাহ বাৰ্ষিকী উদযাপন কৰিছে। তেওঁ বিশেষ দিনটোত পত্নী অনুষ্কা শৰ্মা (Anushka Sharma) আৰু জীয়ৰী ৱামিকা (Vamika)ৰ সৈতে ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছে ৷

  • Share this:
টীম ইণ্ডিয়াৰ তাৰকা বেটছমেন আৰু টেষ্ট অধিনায়ক বিৰাট কোহলীয়ে (Virat Kohli) আজি অৰ্থাৎ ১১ ডিচেম্বৰ, ২০২১ তাৰিখে তেওঁৰ চতুৰ্থ বিবাহ বাৰ্ষিকী উদযাপন কৰিছে। তেওঁ বিশেষ দিনটোত পত্নী অনুষ্কা শৰ্মা (Anushka Sharma) আৰু জীয়ৰী ৱামিকা (Vamika)ৰ সৈতে ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছে ৷ বিৰাটে তেওঁৰ পোষ্টত ৩ খন ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছিল য'ত ইয়াক সুন্দৰভাৱে শিৰোনাম দিয়া হৈছিল৷ বিৰাট আৰু অনুষ্কাৰ বিবাহ ১১ ডিচেম্বৰ, ২০১৭ তাৰিখে হৈছিল।

বিৰাট কোহলীয়ে তেওঁৰ পোষ্টটোক শিৰোনাম দিছিল 'মোৰ বেয়া কৌতুক আৰু আলৈপৈচান চম্ভালা ৪ বছৰ। মই প্ৰতিদিনে কেনে আছোঁ তাক স্বীকাৰ আৰু মৰম কৰাৰ ৪ বছৰ, লাগিলে মই যিমানে দিগদাৰ নকৰো কিয়। ঈশ্বৰৰ আটাইতকৈ ডাঙৰ আশীৰ্বাদৰ ৪ বছৰ। আটাইতকৈ সৎ আৰু মৰমীয়াল মহিলাগৰাকীক বিয়া কৰোৱাৰ ৪ বছৰ, যিয়ে মোক সদায় সঠিক কাম কৰিবলৈ অনুপ্ৰাণিত কৰিছে, আনকি গোটেই পৃথিৱীখন আপোনাৰ বিৰোধী নহওক কিয়। আপোনাৰ সৈতে বিয়াৰ ৪ বছৰ।








View this post on Instagram






A post shared by Virat Kohli (@virat.kohli)






তেওঁ আৰু লিখিছিল, 'আপুনি মোক সকলো ধৰণে পূৰণ কৰে, মোৰ ওচৰত যি আছে আৰু বহুত বেছি মই সদায় আপোনাক ভাল পাম। এই দিনটা আৰু বিশেষ কাৰণ এয়া পৰিয়াল হিচাপে আমাৰ প্রথম বার্ষিকী আৰু এই সৰু munchkinৰ সৈতে জীৱন সম্পূর্ণ।

Read all News in Assamese, Assam News Today, Entertainment News in Assamese, Business News in Assamese, Sports News in Assamese, Health News in Assamese, India News in Assamese
Published by:Kokil Sarma
First published: