• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • IPL 2021ত পিতৃৰ বিজয়ৰ বাবে প্ৰাৰ্থনা ! CSK vs DCৰ খেলত ধোনী কন্যা কণমানি জীৱাৰ ফটোৱে অন্তৰ চুই গ'ল সকলোৰে...

IPL 2021ত পিতৃৰ বিজয়ৰ বাবে প্ৰাৰ্থনা ! CSK vs DCৰ খেলত ধোনী কন্যা কণমানি জীৱাৰ ফটোৱে অন্তৰ চুই গ'ল সকলোৰে...

দেউতাৰ বিজয়ৰ বাবে প্ৰাৰ্থনা কৰা মহেন্দ্ৰ সিং ধোনী (MS Dhoni) কন্যা জীৱা (Ziva Cute Photo)ৰ এখন ফটো ছচিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ পৰিছে যিখন অনুৰাগীসকলে ভাল পাইছে। এই ছবিখন দিল্লী কেপিটেলছ আৰু চেন্নাই চুপাৰ কিংছৰ বিৰুদ্ধে IPL 2021 ৰ খেলৰ (CSK vs DC) পৰা আহিছে। ধোনীৰ পত্নী সাক্ষী আৰু জীয়ৰী জীৱাও খেলখন চাবলৈ ষ্টেডিয়ামত আছিল।

দেউতাৰ বিজয়ৰ বাবে প্ৰাৰ্থনা কৰা মহেন্দ্ৰ সিং ধোনী (MS Dhoni) কন্যা জীৱা (Ziva Cute Photo)ৰ এখন ফটো ছচিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ পৰিছে যিখন অনুৰাগীসকলে ভাল পাইছে। এই ছবিখন দিল্লী কেপিটেলছ আৰু চেন্নাই চুপাৰ কিংছৰ বিৰুদ্ধে IPL 2021 ৰ খেলৰ (CSK vs DC) পৰা আহিছে। ধোনীৰ পত্নী সাক্ষী আৰু জীয়ৰী জীৱাও খেলখন চাবলৈ ষ্টেডিয়ামত আছিল।

দেউতাৰ বিজয়ৰ বাবে প্ৰাৰ্থনা কৰা মহেন্দ্ৰ সিং ধোনী (MS Dhoni) কন্যা জীৱা (Ziva Cute Photo)ৰ এখন ফটো ছচিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ পৰিছে যিখন অনুৰাগীসকলে ভাল পাইছে। এই ছবিখন দিল্লী কেপিটেলছ আৰু চেন্নাই চুপাৰ কিংছৰ বিৰুদ্ধে IPL 2021 ৰ খেলৰ (CSK vs DC) পৰা আহিছে। ধোনীৰ পত্নী সাক্ষী আৰু জীয়ৰী জীৱাও খেলখন চাবলৈ ষ্টেডিয়ামত আছিল।

  • Share this:
দেউতাৰ বিজয়ৰ বাবে প্ৰাৰ্থনা কৰা মহেন্দ্ৰ সিং ধোনী (MS Dhoni) কন্যা জীৱা (Ziva Cute Photo)ৰ এখন ফটো ছচিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ পৰিছে যিখন অনুৰাগীসকলে ভাল পাইছে। এই ছবিখন দিল্লী কেপিটেলছ আৰু চেন্নাই চুপাৰ কিংছৰ বিৰুদ্ধে IPL 2021 ৰ খেলৰ (CSK vs DC) পৰা আহিছে। ধোনীৰ পত্নী সাক্ষী আৰু জীয়ৰী জীৱাও খেলখন চাবলৈ ষ্টেডিয়ামত আছিল। খেলখনৰ অন্তিম ৩ অভাৰত জয়ৰ বাবে দিল্লীক ২৮ ৰাণৰ প্ৰয়োজন আছিল। দিল্লীয়ে ৬ টা উইকেট হেৰুৱাইছিল। খেলখনৰ শিহৰণ বাঢ়ি আহিছিল। ইফালে, জীৱাৰ এখন ছবি ওলাইছিল য'ত তেওঁৰ দুয়োখন হাত যোগ হৈছিল আৰু তেওঁৰ চকু বন্ধ আছিল।

সম্ভৱতঃ, তাই পাপা ধোনীৰ দলৰ বিজয়ৰ বাবে প্ৰাৰ্থনা কৰি আছিল। অৱশ্যে, জীৱাৰ প্ৰাৰ্থনাই দলক জিকাব নোৱাৰিলে। কাৰণ ধোনীৰ দলটোৱে মেচখন ৩ উইকেটত পাৰজয় হৈছিল। কিন্তু জীৱাৰ নিৰ্দোষতা ভৰা এই ছবিখনে সকলোৰে হৃদয় জয় কৰিছিল আৰু ক্ৰিকেট অনুৰাগীসকলে এই মৰমলগা ছবিখন সামাজিক মাধ্যমত শ্বেয়াৰ কৰাত নিজকে বাধা দিব নোৱাৰিলে।
Published by:Kokil Sarma
First published: