• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • Viral Video: ভয়ংকৰ দৃশ্য ! নিমিষতে নলা এটা পৰিণত হ'ল নদীলৈ, এফালৰ পৰা উটুৱাই নিলে বহু বিলাসী বাহন...

Viral Video: ভয়ংকৰ দৃশ্য ! নিমিষতে নলা এটা পৰিণত হ'ল নদীলৈ, এফালৰ পৰা উটুৱাই নিলে বহু বিলাসী বাহন...

নলা এটা পৰিণত হ'ল নদীলৈ, এফালৰ পৰা উটুৱাই নিলে বহু গাড়ী (NEWS18)

নলা এটা পৰিণত হ'ল নদীলৈ, এফালৰ পৰা উটুৱাই নিলে বহু গাড়ী (NEWS18)

সোনকালেই এটা সৰু নলা নদীৰ ৰূপ লৈছিল। বানপানীৰে ভাগচুৰ নলা উপচি পৰিছিল। এই নলাটো উপচি পৰাৰ ফলত কেইবাখনো বিলাসী বাহন পানীৰ তীব্ৰ প্ৰবাহত উটি যায়।

  • Share this:
হিমাচলৰ ধৰ্মশালাত বাৰিষা(Monsoon)ৰ এক ৰুক্ষ ৰূপ দেখা গৈছে। সোমবাৰে ৰাতিপুৱা ভাগচুৰ পৰ্যটন ক্ষেত্ৰত ডাৱৰ বিস্ফোৰণৰ  (Cloud Burst) ফলত এক আকস্মিক বানপানীৰ সৃষ্টি হৈছিল। সোনকালেই এটা সৰু নলা নদীৰ ৰূপ লৈছিল। বানপানীৰে ভাগচুৰ নলা উপচি পৰিছিল। এই নলাটো উপচি পৰাৰ ফলত কেইবাখনো বিলাসী বাহন পানীৰ তীব্ৰ প্ৰবাহত উটি যায়।

এই নলাটোৰ লগত দুয়োফালে বহুতো হোটেল আছে। ডাৱৰ বিস্ফোৰণৰ ফলত এই হোটেলবোৰো ক্ষতিগ্ৰস্ত হৈছে। আনহাতে, নদী আৰু নলাবোৰত ডাৱৰ বিস্ফোৰণ আৰু ঢল অহীৰ ফলত স্থানীয় লোকসকল ক্ষতিগ্ৰস্ত হৈছে। এই মুহূৰ্তত ভাগচুত বিশৃংখল পৰিৱেশ বিৰাজ কৰিছে। ঘটনাস্থলীৰ ভিডিঅ'টো সামাজিক মাধ্যমত ভাইৰেল হৈ আছে। ভিডিঅ'টোত স্পষ্টভাৱে দেখা যায় কেনেকৈ পানীৰ সোঁতে গাড়ী উটুৱাই লৈ গৈছে ।
Published by:Kokil Sarma
First published: