உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • lifestyle
    • »
    • মাত্ৰ ৯ টকাতে আপুনি পাব ৮০৯ টকাৰ LGP Gas cylinder, ৩১ মে’লৈকে আছে এই অফাৰ

    মাত্ৰ ৯ টকাতে আপুনি পাব ৮০৯ টকাৰ LGP Gas cylinder, ৩১ মে’লৈকে আছে এই অফাৰ

    অফাৰটো কেৱল প্ৰথমবাৰৰ বাবে পেটিএমৰ জৰিয়তে ৰন্ধন গেছ বুক কৰা গ্ৰাহকসকলৰ বাবে উপলব্ধ হ'ব। অফাৰটো কেৱল ৩১ মে’লৈকে উপলব্ধ।

    অফাৰটো কেৱল প্ৰথমবাৰৰ বাবে পেটিএমৰ জৰিয়তে ৰন্ধন গেছ বুক কৰা গ্ৰাহকসকলৰ বাবে উপলব্ধ হ'ব। অফাৰটো কেৱল ৩১ মে’লৈকে উপলব্ধ।

    অফাৰটো কেৱল প্ৰথমবাৰৰ বাবে পেটিএমৰ জৰিয়তে ৰন্ধন গেছ বুক কৰা গ্ৰাহকসকলৰ বাবে উপলব্ধ হ'ব। অফাৰটো কেৱল ৩১ মে’লৈকে উপলব্ধ।

    • Share this:
    কোৰোণাৰ দ্বিতীয় ঢৌৰ মাজত, পেট্ৰ'লিয়ামজাত সামগ্ৰী আৰু ৰন্ধন গেছৰ বৰ্ধিত মূল্যই সকলোকে চিন্তিত কৰি তুলিছে। ৰন্ধন গেছৰ গ্ৰাহকসকলৰ বাবে এটা সকাহৰ খবৰ আছে। বৰ্তমান, ৰাষ্ট্ৰীয় ৰাজধানীত ১৪.২ কিলোগ্ৰাম ৰন্ধন গেছৰ মূল্য ৮০৯ টকা। ৰন্ধন গেছৰ ওপৰত চৰকাৰে ৰাজসাহায্যও বন্ধ কৰিছে। এনে পৰিস্থিতিত, এলপিজি গ্ৰাহকসকলে কোনো সকাহ পোৱা নাই। কিন্তু আজি আমি আপোনাক এটা বিশেষ অফাৰৰ বিষয়ে জনাব ওলাইছো যিয়ে আপোনাক মাত্ৰ ৯ টকাত ৮০৯ টকা মুল্যৰ ৰন্ধন গেছ কিনিবলৈ অনুমতি দিব। এই অফাৰটো কেৱল সীমিত সময়ৰ বাবে। গতিকে, অতি সোনকালে ইয়াৰ সুবিধা লওক।

    এই আকৰ্ষণীয় অফাৰটো Paytmএ ৰন্ধন গেছ চিলিণ্ডাৰ গ্ৰাহকসকললৈ আগবঢ়াইছে। পেটিএমে ৰন্ধন গেছ বুক কৰাৰ ক্ষেত্ৰত ৮০০ টকালৈকে স্ক্ৰেচ কাৰ্ড অফাৰ প্ৰৱৰ্তন কৰিছে। অফাৰটো ৩১ মে’লৈকে উপলব্ধ। পেটিএমে প্ৰতিমাহে এনে ধৰণৰ অফাৰ আগবঢ়ায়। এই অফাৰৰ অধীনত, কেৱল প্ৰথমবাৰৰ বাবে পেটিএমৰ জৰিয়তে গেছ চিলিণ্ডাৰ বুক কৰা গ্ৰাহকে এই সুবিধা লাভ কৰিব। গ্ৰাহকসকলে পেটিএমৰ জৰিয়তে গেছ চিলিণ্ডাৰ বুক কৰাৰ ক্ষেত্ৰত ৮০০ টকালৈকে স্ক্ৰেচ কাৰ্ড পাব। গ্ৰাহকসকলে ১০ টকাৰ পৰা ৮০০ টকালৈকে লাভালাভ লাভ কৰিব পাৰে।

    পেটিএমৰ জৰিয়তে এনেদৰে বুক কৰিব
    ১. যদি আপোনাৰ ফোনত পেটিএম এপ নাই, তেনেহ’লে প্ৰথমে এইটো ডাউনলোড কৰক।
    ২. তাৰ পিছত আপুনি পেটিএমলৈ যাব লাগিব য'ত আপুনি show moreত ক্লিক কৰিব লাগিব।
    ৩. এতিয়া আপুনি Recharge and Pay Billsত যাব লাগিব।
    ৪. এতিয়া আপুনি Book a cylinderত ক্লিক কৰক।
    ৫. এতিয়া আপুনি Gas provider বাছনি কৰে, যাৰ ভিতৰত আছে ভাৰত গেছ, এইচপিচিএল, ইণ্ডেন।
    ৬. এতিয়া আপোনাৰ ম'বাইল নম্বৰ বা LPG ID অন্তৰ্ভুক্ত কৰক।
    ৭. তাৰ পিছত আপুনি Payment বিকল্প পাব।
    ৮. এতিয়া আপুনি Payment বিকল্প পাব।

    কেছবেকৰ চৰ্তবোৰ
    অফাৰটো কেৱল প্ৰথমবাৰৰ বাবে পেটিএমৰ জৰিয়তে ৰন্ধন গেছ বুক কৰা গ্ৰাহকসকলৰ বাবে উপলব্ধ হ'ব। অফাৰটো কেৱল ৩১ মে’লৈকে উপলব্ধ। গেছ বুকিঙৰ ২৪ ঘণ্টাৰ ভিতৰত আপুনি স্ক্ৰেচ কাৰ্ড এখন পাব। যিখন আপুনি ৭ দিনৰ ভিতৰত ব্যৱহাৰ কৰিব লাগিব। এই অফাৰটো পেটিএমে প্ৰথমবাৰৰ বাবে আগবঢ়োৱা নাই। ইয়াৰ আগতো পেটিএমে কেইবাবাৰো অফাৰ প্ৰদান কৰিছে।
    Published by:Sanjay Kumar Das
    First published: