உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • lifestyle
    • »
    • সিদ্ধাৰ্থ শুক্লা ২০২১ চনৰ আটাইতকৈ বেছি Search কৰা Celebrity ! জানক তালিকাত কোন কোন আছে, কোহলীয়ে কি স্থান পালে ?

    সিদ্ধাৰ্থ শুক্লা ২০২১ চনৰ আটাইতকৈ বেছি Search কৰা Celebrity ! জানক তালিকাত কোন কোন আছে, কোহলীয়ে কি স্থান পালে ?

    সিদ্ধাৰ্থ শুক্লা (Sidharth Shukla) হৈছে এই বছৰ (২০২১) আটাইতকৈ বেছি সন্ধান কৰা ভাৰতীয় লোক, যিগৰাকী ২ ছেপ্টেম্বৰত হৃদৰোগত আক্ৰান্ত হৈ মৃত্যুবৰণ কৰিছিল। দৰাচলতে, ইয়াহুৱে বৃহস্পতিবাৰে ভাৰতৰ বাবে ২০২১ বৰ্ষৰ সমীক্ষা (YIR) মুকলি কৰে।

    সিদ্ধাৰ্থ শুক্লা (Sidharth Shukla) হৈছে এই বছৰ (২০২১) আটাইতকৈ বেছি সন্ধান কৰা ভাৰতীয় লোক, যিগৰাকী ২ ছেপ্টেম্বৰত হৃদৰোগত আক্ৰান্ত হৈ মৃত্যুবৰণ কৰিছিল। দৰাচলতে, ইয়াহুৱে বৃহস্পতিবাৰে ভাৰতৰ বাবে ২০২১ বৰ্ষৰ সমীক্ষা (YIR) মুকলি কৰে।

    সিদ্ধাৰ্থ শুক্লা (Sidharth Shukla) হৈছে এই বছৰ (২০২১) আটাইতকৈ বেছি সন্ধান কৰা ভাৰতীয় লোক, যিগৰাকী ২ ছেপ্টেম্বৰত হৃদৰোগত আক্ৰান্ত হৈ মৃত্যুবৰণ কৰিছিল। দৰাচলতে, ইয়াহুৱে বৃহস্পতিবাৰে ভাৰতৰ বাবে ২০২১ বৰ্ষৰ সমীক্ষা (YIR) মুকলি কৰে।

    • Share this:
    সিদ্ধাৰ্থ শুক্লা (Sidharth Shukla) হৈছে এই বছৰ (২০২১) আটাইতকৈ বেছি সন্ধান কৰা ভাৰতীয় লোক, যিগৰাকী ২ ছেপ্টেম্বৰত হৃদৰোগত আক্ৰান্ত হৈ মৃত্যুবৰণ কৰিছিল। দৰাচলতে, ইয়াহুৱে বৃহস্পতিবাৰে ভাৰতৰ বাবে ২০২১ বৰ্ষৰ সমীক্ষা (YIR) মুকলি কৰে, এক প্ৰকাৰৰ তথ্য যিয়ে ব্যৱহাৰকাৰীৰ দৈনন্দিন সন্ধান অভ্যাসৰ ওপৰত আধাৰিত কৰি বছৰটোৰ শীৰ্ষ চেলিব্ৰেটী, বাতৰি নিৰ্মাতা আৰু অনুষ্ঠানবোৰ প্ৰকাশ কৰে।

    সিদ্ধাৰ্থ শুক্লা হৈছে আটাইতকৈ বেছি সন্ধান কৰা পুৰুষ চেলিব্ৰিটি
    সিদ্ধাৰ্থ শুক্লা আৰু কানাড়া চলচ্চিত্ৰ তাৰকা পুনীত ৰাজকুমাৰ ভাৰতৰ দুজন যুৱ চেলিব্ৰিটি আছিল যি ২০২১ চনত মৃত্যুবৰণ কৰিছিল। দুয়োজন তাৰকাৰ অনুৰাগীয়ে তেওঁলোকক অনলাইনত বহুত অনুসন্ধান কৰিছিল। সিদ্ধাৰ্থ শুক্লা ২০২১ চনত ভাৰতৰ আটাইতকৈ বেছি সন্ধান কৰা পুৰুষ চেলিব্ৰিটি আছিল, আনহাতে পুনীত ৰাজকুমাৰ তালিকাৰ চতুৰ্থ স্থানত আছে। চলমান খান আৰু আল্লু অৰ্জুনে তালিকাৰ দ্বিতীয় আৰু তৃতীয় স্থান লাভ কৰিছে। নম্বৰ ৫ আছিল অভিনেতা দিলীপ কুমাৰ, যি ৯৮ বছৰ বয়সত মৃত্যুবৰণ কৰিছিল।

    কৰীণা কাপুৰ মহিলা চেলিব্ৰেটীৰ শীৰ্ষত আছে
    কৰীণা কাপুৰ খানে এই বছৰ তেওঁৰ দ্বিতীয় পুত্ৰৰ জন্ম দিছিল। তেওঁ এই বছৰ দ্য প্ৰেগনেন্সী বাইবেল নামৰ কিতাপখন মুকলি কৰি এগৰাকী লেখিকা হিচাপে নিজৰ উপস্থিতি জাহিৰ কৰে। তেওঁ ২০২১ চনত ভাৰতৰ আটাইতকৈ বেছি সন্ধান কৰা মহিলা। 'সূৰ্যবংশী'ৰ সফলতা আৰু বিবাহৰ প্ৰতিবেদনৰ বাবে কেটৰিনা কাইফ ২ নম্বৰত আছিল।

    ক্ৰীড়া ব্যক্তিত্বত বিৰাট কোহলীয়ে নম্বৰ ১ স্থান লাভ কৰিছে
    এই বছৰৰ তালিকাখনত ক্ৰিকেটাৰ আৰু অলিম্পিক তাৰকাসকলৰ আধিপত্য আছিল। বিৰাট কোহলী ১ নম্বৰত, আনহাতে ক্ৰিকেটাৰ এম এছ ধোনীয়ে দ্বিতীয় স্থান লাভ কৰিছে। ট্ৰেক এণ্ড ফিল্ডত ভাৰতৰ প্ৰথম অলিম্পিক স্বৰ্ণ পদক বিজয়ী নীৰজ চোপ্ৰাই ৩ নম্বৰ স্থান লাভ কৰে।

    Read all News in Assamese, Assam News Today, Entertainment News in Assamese, Business News in Assamese, Sports News in Assamese, Health News in Assamese, India News in Assamese
    Published by:Kokil Sarma
    First published: