உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • lifestyle
    • »
    • Solar Eclipse 2021: কাইলৈ বছৰৰ অন্তিমটো সূৰ্যগ্ৰহণ, জানক কোন কেইটা ৰাশিলৈ অশুভ বাৰ্তা!

    Solar Eclipse 2021: কাইলৈ বছৰৰ অন্তিমটো সূৰ্যগ্ৰহণ, জানক কোন কেইটা ৰাশিলৈ অশুভ বাৰ্তা!

    • Share this:
    Solar Eclipse 2021: ২০২১ চনৰ দ্বিতীয় আৰু অন্তিম সূৰ্যগ্ৰহণ কাইলৈ অৰ্থাৎ ৪ ডিচেম্বৰত । এই দিনটো মাৰ্গশীৰ্ষ মাহৰ অমাৱস্যা তিথি আৰু শনিবাৰে পৰিছে। জ্যোতিষীসকলৰ মতে, শনি অমাৱস্যা আৰু সূৰ্যগ্ৰহণৰ এই সংমিশ্ৰণ অতি বিশেষ। অৱশ্যে, এই সূৰ্যগ্ৰহণ ভাৰতত দৃশ্যমান নহ'ব আৰু ই হ’ব আংশিক প্ৰভাৱৰ। জ্যোতিষীসকলৰ মতে, এই সূৰ্যগ্ৰহণ শনি অমাৱস্যাৰ দিনা আৰু বৃশ্চিক ৰাশিত সংঘটিত হৈছে। সেয়েহে, ই আন পৰিমাণো প্ৰভাৱিত কৰিছে। জ্যোতিষীয়ে জনাইছে, কোনটো ৰাশিৰ বাবে এই সূৰ্যগ্ৰহণে বেয়া খবৰ বহন কৰি আছে...

    1-মেষ-

    এই গ্ৰহণ মেষ ৰাশিৰ বাবে ভাল লক্ষণ নহয়। বাহন দুৰ্ঘটনা আৰু স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে অৱগত হ'ব। কোন অনাহক বিতৰ্কত নোসোমাব। ই আপোনাক ডাঙৰ সমস্যাত পেলাব পাৰে।

    2- কৰ্কট ৰোগ

    কৰ্কট ৰোগৰ জাতক–জাতিকাৰ সূৰ্যগ্ৰহণৰ পাৰ্শ্বক্ৰিয়াবোৰ পাৰিবাৰিক বিভেদ বা শিশুৰ পৰা হ’ব পৰা কোনো ভুল হিচাপে ধৰা হৈছে। এই সময়ছোৱাত বিশেষকৈ পৰিয়ালৰ প্ৰতি মনোযোগ দিব।

    3- তুলা –

    সূৰ্যগ্ৰহণে তুলা স্থানীয় লোকসকলৰ ক্ষেত্ৰত মানসিক অশান্তিৰ সৃষ্টি কৰিব পাৰে। এই ৰাশিচিহ্নৰ লোকসকলে এই সময়ছোৱাত সকলো বিতৰ্ক পৰিহাৰ কৰিব লাগে আৰু মানসিক চাপ নল'বলৈ চেষ্টা কৰিব লাগে।

    4- বৃশ্চিক ৰাশি

    সূৰ্যগ্ৰহণ এই ৰাশিচিহ্নতে লাগিছে, সেয়েহে এই ৰাশিচিহ্নটোৰ জাতক–জাতিকাসকলৰ বাবে এক অশুভ প্ৰভাৱ পৰাৰ আশংকা। দুৰ্ঘটনাৰ পৰা সাৱধান আৰু মানসিক চাপ পৰিহাৰ কৰিবলৈ পৰামৰ্শ দিয়া হৈছে।

    5- ধনু –

    ধনু ৰাশিৰ লোকসকলে সূৰ্যগ্ৰহণত অৰ্থনৈতিক সাৱধানতা ল’ব লাগিব। আপোনাৰ খৰচ বাঢ়িব পাৰে আৰু অতিৰিক্ত দৌৰা–দৌৰিও কৰিব লাগিব পাৰে।

    6- মীন –

    মীন ৰাশিৰ লোকসকলে কৰ্মক্ষেত্ৰত অসুবিধাৰ সন্মুখীন হ'ব পাৰে। চাকৰি স্থানান্তৰও হ'ব পাৰে। পৰিয়াল আৰু স্বাস্থ্যৰ বিশেষ যত্ন ল'ব।

    (Disclaimer:"এই প্ৰবন্ধত সন্নিবিষ্ট যিকোনো তথ্য/সমল/গণনাত সন্নিবিষ্ট শুদ্ধতা বা নিৰ্ভৰযোগ্যতা নিশ্চিত আমি নকৰো। এই তথ্যবোৰ বিভিন্ন মাধ্যম/জ্যোতিষী/পঞ্জিকা/বক্তব্য/বিশ্বাস/শাস্ত্ৰৰ পৰা সংগ্ৰহ কৰি আপোনাক জনোৱা হৈছে। আমাৰ লক্ষ্য হৈছে কেৱল তথ্য প্ৰদান কৰা, ইয়াৰ ব্যৱহাৰকাৰীসকলে ইয়াক কেৱল তথ্যৰ অধীনত লোৱা উচিত। ইয়াৰ উপৰিও, ইয়াৰ যিকোনো ব্যৱহাৰৰ দায়িত্ব হ'ব ব্যৱহাৰকাৰীৰ নিজৰ। '')
    Read all News in Assamese, Assam News Today, Entertainment News in Assamese, Business News in Assamese, Sports News in Assamese, Health News in Assamese, India News in Assamese
    First published: