• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • Astrology: এইকেইটা ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাৰ বাবে অতি গুৰুত্বপূৰ্ণ, পঢ়ক এই প্ৰতিবেদন

Astrology: এইকেইটা ৰাশিৰ জাতক-জাতিকাৰ বাবে অতি গুৰুত্বপূৰ্ণ, পঢ়ক এই প্ৰতিবেদন

জন্মদিন মিলাই কোন ৰাশিৰ জাতক–জাতিকাৰ ভাগ্যক লৈ কি কৈছে সিতাৰা – দ্য ৱেলনেছ ষ্টুডিঅ’ৰ বিশেষজ্ঞ পূজা চন্দ্ৰাই?

জন্মদিন মিলাই কোন ৰাশিৰ জাতক–জাতিকাৰ ভাগ্যক লৈ কি কৈছে সিতাৰা – দ্য ৱেলনেছ ষ্টুডিঅ’ৰ বিশেষজ্ঞ পূজা চন্দ্ৰাই?

জন্মদিন মিলাই কোন ৰাশিৰ জাতক–জাতিকাৰ ভাগ্যক লৈ কি কৈছে সিতাৰা – দ্য ৱেলনেছ ষ্টুডিঅ’ৰ বিশেষজ্ঞ পূজা চন্দ্ৰাই?

  • Share this:
Pooja Chandra:

মেষ দীৰ্ঘদিন ধৰি অমীমাংসিত হৈ থকা সমস্যাৰ সমাধানৰ পথ ওলাব। কামৰ চাপৰ পৰা শীঘ্ৰে মুক্তি পাব।

বৃষ : নিয়মীয়া শাৰীৰিক ব্যায়াম এতিয়া অতি আৱশ্যক। ব্যৱসায়ৰ প্ৰস্তাৱ এটা আপোনাৰ ওচৰলৈ আহিব পাৰে, ই লাভজনক বুলি প্ৰমাণিত হ'ব পাৰে।

মিথুন : নতুন পৰিকল্পনা সৃষ্টি হ'ব আৰু প্ৰাপ্তিৰ দিশত আগবাঢ়িব। আপোনাৰ ভাই-ভনীক পাৰিবাৰিক বিষয়ত আপোনাৰ সহায়ৰ প্ৰয়োজন হ'ব পাৰে।

কৰ্কটআপোনাৰ ঘৰুৱা সন্মুখৰ বাবে এতিয়া তাৎক্ষণিক মনোযোগৰ প্ৰয়োজন হ'ব। কৰ্মক্ষেত্ৰত এটা প্ৰকল্প সহ-নিৰ্মাণ কৰক, কমেও চিন্তাটো শুনিবলৈ মুক্ত হ'ব।

সিংহ : যদি আপুনি এটা নতুন ৰুটিনৰ সৈতে খাপ খাবলৈ চেষ্টা কৰি আছে তেন্তে দুখৰ মুহূৰ্ত থাকিব পাৰে। এতিয়াৰ বাবে যিকোনো একঘেয়ামী ৰুটিনৰ পৰামৰ্শ দিয়া হয়।

কন্যা :আপোনাৰ অধীনস্থ কৰ্তৃপক্ষক আপোনাৰ পৰা অধিক মনোযোগৰ প্ৰয়োজন হ'ব পাৰে। ভুল বুজাবুজি বোৰ পৰিষ্কাৰ কৰক যদি থাকে। আপুনি পোৱাৰ সময়ত নিশ্চিত কৰিব। সুযোগ, কিছু সময় উলিয়াবলৈ পৰিকল্পনা কৰক।

তুলা : কৰ্মক্ষেত্ৰত কিছুমান গুৰুতৰ সমস্যাৰ বাবে আপোনাৰ মনোযোগৰ প্ৰয়োজন।

বৃশ্চিক :আগন্তুক পাৰিবাৰিক অনুষ্ঠান এটাৰ বাবে আপোনাৰ প্ৰস্তুতি অব্যাহত ৰাখিব। দিনটোৰ বাবে আপোনাৰ অগ্ৰাধিকাৰ সঠিক ৰাখি আপোনাৰ সময় ৰাহি কৰক।

ধনু :আপোনাৰ অসুবিধাৰ বহুতো কাৰণ আছে কিন্তু সোনকালেই আপুনি এটা ইতিবাচক খবৰ পাব। আপোনাৰ পৰিয়ালে আপোনাৰ বাবে এটা গুৰুত্বপূৰ্ণ সিদ্ধান্ত ল'ব পাৰে।

মকৰ :এতিয়া আৰু কিছুমান অনুশীলনে আপোনাৰ সময় পিছত বচাব পাৰে। এটা দক্ষতা সংহতি শিকাৰ সৈতে ইয়াৰ কিবা সম্পৰ্ক আছে। ওচৰতে আপোনাৰ এজন প্ৰশংসক আছে।

কুম্ভ :আপোনাৰ ব্যক্তিগত জীৱনত পলম হোৱাৰ বাবে কিছুমান অজ্ঞাত কাৰক দায়ী হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। এটা যুক্তিসঙ্গত সিদ্ধান্তই আপোনাক আগবাঢ়ি যোৱাত সহায় কৰিব পাৰে।

মীন : নিজকে প্ৰকাশ কৰিবলৈ এইটো এটা সুন্দৰ দিন।  যোৱা বছৰ আপোনাৰ কৃতিত্বৰ বাবে কৃতজ্ঞ হৈ থাকক। দিনটোয়ে কেইটামান নতুন সময়সীমাও আনিছে।
Published by:Himangshu Bhuyan
First published:

শেহতীয়া বাতৰি