உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • lifestyle
    • »
    • Jio, Airtel আৰু Vodafone Ideaৰ বেষ্ট প্লান! কম দামতে প্ৰতিদিনে পাব 3GB ডাটা, থাকিব OTTৰ সুবিধাও

    Jio, Airtel আৰু Vodafone Ideaৰ বেষ্ট প্লান! কম দামতে প্ৰতিদিনে পাব 3GB ডাটা, থাকিব OTTৰ সুবিধাও

    টেলিকম অপাৰেটৰে কিছুমান অ’টিটি প্লেটফৰ্মৰো ছাবস্ক্ৰিপচনৰ এক্সট্ৰা বেনিফিট প্ৰদান কৰে, য’ত ডিজনী প্লাছ হটষ্টাৰ, এমেজন প্ৰাই আৰু বাকী এপৰ লাইভ ষ্ট্ৰিমিং বেনিফিটছ অন্তৰ্ভুক্ত।

    টেলিকম অপাৰেটৰে কিছুমান অ’টিটি প্লেটফৰ্মৰো ছাবস্ক্ৰিপচনৰ এক্সট্ৰা বেনিফিট প্ৰদান কৰে, য’ত ডিজনী প্লাছ হটষ্টাৰ, এমেজন প্ৰাই আৰু বাকী এপৰ লাইভ ষ্ট্ৰিমিং বেনিফিটছ অন্তৰ্ভুক্ত।

    টেলিকম অপাৰেটৰে কিছুমান অ’টিটি প্লেটফৰ্মৰো ছাবস্ক্ৰিপচনৰ এক্সট্ৰা বেনিফিট প্ৰদান কৰে, য’ত ডিজনী প্লাছ হটষ্টাৰ, এমেজন প্ৰাই আৰু বাকী এপৰ লাইভ ষ্ট্ৰিমিং বেনিফিটছ অন্তৰ্ভুক্ত।

    • Share this:


    টেলিকম কোম্পানী Jio, Airtel আৰু Vodafone Ideaই নিজৰ কেইবাটাও প্ৰিপেইড প্লানত প্ৰতিদিনে 3GB ডাটাৰ সৈতে এছএমএছ আরু কলৰো লাভালাভ প্ৰদান কৰে। এই প্লান সেইসকল ব্যৱহাৰকাৰীৰ বাবে লাভজনক যিসকলে অধিক ডাটা বিচাৰে। ইয়াৰ উপৰি টেলিকম অপাৰেটৰে কিছুমান অ’টিটি প্লেটফৰ্মৰো ছাবস্ক্ৰিপচনৰ এক্সট্ৰা বেনিফিট প্ৰদান কৰে, য’ত ডিজনী প্লাছ হটষ্টাৰ, এমেজন প্ৰাই আৰু বাকী এপৰ লাইভ ষ্ট্ৰিমিং বেনিফিটছ অন্তৰ্ভুক্ত।

    জিঅ’ৰ ৪১৯ টকাৰ প্লান : ৪১৯ টকাৰ এই প্লান ২৮ দিনৰ ভেলিডিটিৰ সৈতে আহে। এই প্লানত আপুনি দৈনিক ৩ জিবি ডাটা লাভ কৰিব। এইদৰে আপোনাৰ এই প্লানত মুঠ 84GB ডাটা লাভ কৰিব। এই প্লানত আপুনি যিকোনো নেটৱৰ্কত আনলিমিটেড ভইচ কল আৰু প্ৰতিদিনে ১০০ এছএমএছৰ সুবিধা পাব।

    জিঅ’ৰ ৬০১ টকাৰ প্লান : এই প্লান ২৮ দিনৰ ভেলিডিটিৰ সৈতে দৈনিক ৩ জিবি ডাটাৰ সৈতে আহে। এই পালনৰ দাম ৬০১ টকা আৰু কোম্পানী ব্যৱহাৰকাৰীক ৬ জিবি অতিৰিক্ত ডাটা প্ৰদান কৰে। ইমানেই নহয়, ইয়াত আপুনি আনলিমিটেড ভইচ কলিং আৰু দৈনিক ১০০ এছএমএছৰ সুবিধা পাব। লগতে অ’টিটি বেনিফিটছ হিচাপে আপুনি Disney+ Hotstar VIP আৰু জিঅ’ এপৰ ছাবস্ক্ৰিপচন পাব।

    এয়াৰটেলৰ ৬৯৯ টকাৰ প্লান : এয়াৰটেলৰ ৬৯৯ টকাৰ প্লানত ৫৬ দিনৰ এমেজন প্ৰাইম মেম্বাৰশ্বিপস, ডেইলী ৩ জিবি ডাটা, আনলিমিটেড কল আৰু ১০০ এমএমএছৰ সুবিধা পোৱা যায়। ই এপল’ ২৪ প্লানো প্ৰদান কৰে। ইয়াত ছাত ছাৰ্কল, বিনামূলীয়া অনলাইন পাঠ্যক্ৰম, FASTagত ১০০ টকাৰ কেছবেক, বিনামূলীয়া হেল’ টিউনছ আৰু উইংকো অন্তৰ্ভুক্ত আছে।

    এয়াৰটেলৰ ৫৯৯ টকাৰ প্লান

    ৫৯৯ টকাৰ এই প্লানত ২৮ দিনৰ বাবে দৈনিক ৩ জিবি ডাটা পোৱা যায়। এই প্লানে Disney+ Hotstar ম’বাইল আৰু প্ৰাইম ভিডিঅ’ ম’বাইল ভাৰ্ছনৰ সুবিধা প্ৰদান কৰে। ইয়াত আনলিমিটেড কল আৰু প্ৰতিদিনে ১০০ এছএমএছৰ সুবিধাও পোৱা যায়। ইয়াৰ উপৰি এপল’ ২৪ যোজনাৰ অতিৰিক্ত সুবিধা, ৭ ছাৰ্কল, ফ্ৰী অনলাইন ক’ৰ্চ, ফ্ৰী হেল’ টিউনছ, ফাষ্টটেগত ১০০ টকাৰ কেছবেক আৰু উইংক মিউজিক অন্তৰ্ভুক্ত আছে।

    ভোডাফোন আইডিয়া ৬৯৯ টকাৰ প্লান : ভোডাফোন আইডিয়াৰ ৬৯৯ টকাৰ প্লানত দৈনিক ৩ জিবি ডাটা, ১০০ এছএমএছ প্ৰতিদিনে, ৫৪ দিনৰ ভেলিডিটিৰ সৈতে আনলিমিটেড ভইচ কলিং পোৱা যায়। টেলিকম প্ৰভাইডাৰৰ আন সুবিধাৰ ভিতৰত উইকেণ্ড ডাটা ৰোলঅভাৰ, ৱিঞ্জ অল নাইট আৰু ডাটা ডিলাইটছ আছে।

    ভোডাফোন আইডিয়া ৯০১ টকাৰ প্লান : ভোডাফোন আইডিয়াৰ নেক্সট প্লানৰ দাম ৯০১ টকা, যিটো আনলিমিটেড কল, দৈনিক ৩ জিবি ডাটা, ১০০ এছএমএছ, Vi মুভি আৰু মূল,লাইভ টিভি, খবৰ আৰু বহু কিবাকিবি সুবিধা লাভ কৰিব পাৰি। এক্সট্ৰা বেনিফিটছত Disney+ Hotstar ম’বাইললৈ ১ বছৰৰ ছাবস্ক্ৰিপচন, প্ৰতিমাহে ২ জিবিলৈ বেকআপ ডাটা, কোনো চাৰ্জ নোহোৱাকৈ উইকেণ্ড ডাটা ৰোলঅভাৰ, নিশা ১২ বজাৰ পৰা পুৱা ৬ বজালৈ বিঞ্জ অল নাইট অন্তৰ্ভুক্ত আছে।

    Published by:Sanjay Kumar Das
    First published: