কোন টেলিকম কোম্পানীয়ে দিব চাৰি লাখ টকাৰ বিনামূলীয়া জীৱন বীমা ?

ভাৰতীয় টেলিকম কোম্পানী এয়াৰটেলে নিজৰ গ্ৰাহকক দিছে বিনামূলীয়া জীৱন বীমাৰ সুবিধা । এয়াৰটেলৰ ২৪৯ টকাৰ এই নতুন প্ৰীপেড বাণ্ডলৰ জৰিয়তে গ্ৰাহকক দিব চাৰিলাখ টকাৰ জীৱন বীমাৰ সুবিধা ।

News18-Assam
Updated:May 14, 2019, 9:06 AM IST
কোন টেলিকম কোম্পানীয়ে দিব চাৰি লাখ টকাৰ বিনামূলীয়া জীৱন বীমা ?
ভাৰতীয় টেলিকম কোম্পানী এয়াৰটেলে নিজৰ গ্ৰাহকক দিছে বিনামূলীয়া জীৱন বীমাৰ সুবিধা । এয়াৰটেলৰ ২৪৯ টকাৰ এই নতুন প্ৰীপেড বাণ্ডলৰ জৰিয়তে গ্ৰাহকক দিব চাৰিলাখ টকাৰ জীৱন বীমাৰ সুবিধা ।
News18-Assam
Updated: May 14, 2019, 9:06 AM IST
এয়াৰটেলে নিজৰ গ্ৰাহকক দিছে বিনামুলীয়া জীৱন বীমাৰ সুবিধা । যাৰ বাবে কৰিব লাগিব ২৪৯ টকাৰ  ৰিচাৰ্জ । এয়াৰটেলে নিজৰ গ্ৰাহকৰ বাবে নতুন প্ৰীপেড বাণ্ডল মুকলি কৰিছে, এই নতুন নতুন প্ৰীপেড বাণ্ডলৰ জৰিয়তে গ্ৰাহকে লাভ কৰিব HDFC লাইফ ইন্স’ৰেঞ্চ অথবা Bharti X ৰ পৰা লাইফ  ইন্স’ৰেঞ্চৰ সুবিধা ।
ভাৰতীয় টেলিকম কোম্পানী এয়াৰটেলে নিজৰ গ্ৰাহকক দিছে বিনামূলীয়া জীৱন বীমাৰ সুবিধা । এয়াৰটেলৰ ২৪৯ টকাৰ এই নতুন প্ৰীপেড বাণ্ডলৰ জৰিয়তে গ্ৰাহকক চাৰিলাখ টকাৰ জীৱন বীমা দিছে ।
সেইদৰে ২৪৯ টকাৰ এই প্ৰীপেড বাণ্ডলত থাকিব ২ জিবি ডেইলি ডাটা, আনলিমিটেড কলিঙৰ লগতে ১০০ মেছেজ । এই নতুন প্ৰিপেড প্লেনৰ ম্যাদ থাকিব ২৮ দিনৰ বাবে ।

১৮ৰ পাৰ ৫৪ বছৰৰ গ্ৰাহক সকলক সামৰি লব এই ইন্স’ৰেঞ্চটোৱে । এয়াৰটেলৰ এই সুবিধা এয়াৰটেল এপ, থাৰ্ড পাৰ্টিৰ পৰা ৰিছাৰ্জ কৰিলেহে লাভ কৰিব গ্ৰাহকসকলে । সেইদৰে প্ৰতিমাহে ২৪৯ ৰিচাৰ্জ কৰিলে নিজে নিজেই ৰিনিউ হ’ব এই সুবিধা ।
আৰু চাওক পৰৱৰ্তী বাতৰি