உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • lifestyle
    • »
    • Horoscope Today: মেষ ৰাশি, বৃষ ৰাশি আৰু মিথুন ৰাশিৰ লোকসকললৈ ধনৰ বৰষুণ...

    Horoscope Today: মেষ ৰাশি, বৃষ ৰাশি আৰু মিথুন ৰাশিৰ লোকসকললৈ ধনৰ বৰষুণ...

    Horoscope Today: (1 December, 2021): আজি মেষ ৰাশি, বৃষ ৰাশি আৰু মিথুন ৰাশিৰ লোকসকললৈ ধনৰ বৰষুণ আহিব। সৌভাগ্য যোগত আছে কৰ্কট, সিংহ আৰু কন্যা ৰাশিৰ লোকসকল।

    Horoscope Today: (1 December, 2021): আজি মেষ ৰাশি, বৃষ ৰাশি আৰু মিথুন ৰাশিৰ লোকসকললৈ ধনৰ বৰষুণ আহিব। সৌভাগ্য যোগত আছে কৰ্কট, সিংহ আৰু কন্যা ৰাশিৰ লোকসকল।

    Horoscope Today: (1 December, 2021): আজি মেষ ৰাশি, বৃষ ৰাশি আৰু মিথুন ৰাশিৰ লোকসকললৈ ধনৰ বৰষুণ আহিব। সৌভাগ্য যোগত আছে কৰ্কট, সিংহ আৰু কন্যা ৰাশিৰ লোকসকল।

    • Share this:
    Rashifal, 1 December 2021

    মেষ ৰাশিফল
    আজি ব্যৱসায়ৰ বাবে এটা লাভজনক দিন। পৰিয়ালৰ আনন্দদায়ক পৰিৱেশে আপোনাৰ মনক সুখী ৰখাত সহায় কৰিব। ঘৰত এটা সুখকৰ ঘটনা ঘটিব। শাৰীৰিক স্বাস্থ্য বৃদ্ধি হ'ব। আপুনি সহকৰ্মীসকলৰ সমৰ্থন পাব। আপুনি সামাজিক ক্ষেত্ৰত খ্যাতি লাভ কৰিব। ব্যৱসায়ৰ অংশীদাৰসকলৰ সৈতে আপোনাৰ সম্পৰ্ক ভাল হ'ব। আপোনাৰ পত্নীৰ সৈতে সম্পৰ্কত ঘনিষ্ঠতা থাকিব।

    বৃষ ৰাশিফল
    আজি বৌদ্ধিক আলোচনাৰ পৰা আঁতৰি থাকক। শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বাবে সময় কঠিন। উদ্বেগ মনত থাকিব। মনটো পেট সম্পৰ্কীয় ৰোগৰ বিষয়েও চিন্তিত হ'ব, কিন্তু দুপৰীয়াৰ পিছত আপুনি অলপ অলস হৈ থাকিব। অৱশ্যে কোনো পুৰণি চিন্তা আঁতৰ কৰা নহ'ব। মানুহে আপোনাৰ কাম আৰু আচৰণৰ প্ৰশংসা কৰিব পাৰে। মহিলাসকলে মাতৃগৃহৰ পৰা ভাল খবৰ পাব।

    মিথুন ৰাশিফল
    আজি আপোনাৰ সতেজতাৰ অভাৱ হ'ব। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে বিবাদ হোৱাৰ সম্ভাৱনাও আছে। বহনক্ষম সম্পত্তিৰ ওপৰত আপোনাৰ আজিৰ প্ৰচেষ্টা সঠিক দিশত আগবাঢ়িব নোৱাৰিব। আকস্মিক ধনৰ সম্ভাৱনা থাকিব। আজি যিকোনো ৰাজনৈতিক আৰু বৌদ্ধিক আলোচনাৰ পৰা আঁতৰি থাকক।

    কৰ্কট ৰাশিফল
    আজিৰ দিনটো আধ্যাত্মিক প্ৰাপ্তিৰ বাবে এটা ভাল দিন। শাৰীৰিক আৰু মানসিক স্বাস্থ্য ভাল হ'ব। আজি আপুনি অলপ অধিক সংবেদনশীলতা অনুভৱ কৰিব। আপুনি আবেলি কিবা এটাৰ বিষয়ে চিন্তিত হ'ব পাৰে। শক্তিৰ অভাৱ হ'ব। পৰিয়ালৰ সৈতে পাৰ্থক্য থাকিব। টকা খৰচ কৰা হ'ব।

    সিংহ ৰাশিফল
    আজি আপুনি মধুৰবাণীৰ সৈতে এটা কাম সহজে সফল কৰিব পাৰিব। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে সুখেৰে সময় কটাব। দুপৰীয়াৰ পাছতো কোনো কামত অবিবেচক সিদ্ধান্ত নল'ব। আপুনি আপোনাৰ প্ৰিয়জনৰ পৰা লাভান্বিত হ'ব। বন্ধু আৰু আত্মীয়সকলক লগ কৰক। বিৰোধীসকলে মুখামুখি হ'বলৈ সক্ষম হ'ব। আপুনি ব্যৱসায় আৰু চাকৰিত লাভ পাব।

    কন্যা ৰাশিফল
    আজিৰ দিনটো এক ফলপ্ৰসূ দিন। আপোনাৰ ভাষণে আপোনাক লাভজনক আৰু মৰমৰ সম্পৰ্ক স্থাপন কৰিবলৈ সক্ষম কৰিব। আপোনাৰ আদৰ্শগত সমৃদ্ধিয়ে আন লোকক প্ৰভাৱিত কৰিব। আজিৰ দিনটো ব্যৱসায়ৰ বাবে লাভজনক দিন হ'ব। মনটো সুখী হ'ব। অৰ্থনৈতিক লাভ হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে। পৰিয়ালটোত সুখৰ পৰিৱেশ থাকিব। তৰ্ক নকৰিব।

    তুলা ৰাশিফল
    আকস্মিক পৰিস্থিতি থাকিব পাৰে, য'ত আপোনাক সাৱধান হ'বলৈ পৰামৰ্শ দিয়া হয়। শাৰীৰিক আৰু মানসিক ৰোগৰ বাবে বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে বিবাদ হোৱাৰ সম্ভাৱনা থাকিব। আজি আদালত-আদালতৰ কামৰ যত্ন লওঁ আহক। দুপৰীয়াৰ পিছত পৰিস্থিতি উন্নত হ'ব। কোনো চিন্তা নাইকিয়া নহ'ব। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে সম্পৰ্ক ভাল হ'ব।

    বৃশ্চিক ৰাশিফল
    আপুনি বহুতো ক্ষেত্ৰত লাভ আৰু লাভ কৰিব। ধন পোৱাৰ বাবে যোগ ভাল। বন্ধুসকলে পিছফালে টকা খৰচ কৰিব। আপুনি পৰিয়াল বা বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে খোজ কাঢ়িবলৈ ওলাই যোৱাৰ সুযোগ পাব। আপুনি শাৰীৰিক আৰু মানসিক ৰোগ অনুভৱ কৰাৰ পিছত বন্ধুসকল। কাৰো সৈতে অহংকাৰ নাৰাখিব, অন্যথা লোকচান আপোনাৰ হ'ব।

    ধনু ৰাশিফল
    আপোনাৰ আজিৰ দিনটো লাভজনক। পৰিয়াল আৰু পেছাদাৰী দুয়োক্ষেত্ৰতে আপোনাৰ খ্যাতি বৃদ্ধি পাব। আনন্দৰ পৰিৱেশে আপোনাক সুখী কৰি ৰাখিব। শাৰীৰিক স্বাস্থ্যো ভাল হ'ব। ব্যৱসায়তো লাভ হ'ব। চৰকাৰী কামত সফলতা আহিব। বহুক্ষেত্ৰত সফলতা অৰ্জন কৰা হ'ব। পৰ্যটন স্থলীত এটা ভ্ৰমণ কাৰ্যসূচী থাকিব পাৰে।

    মকৰ ৰাশিফল
    আজিৰ দিনটো সম্পূৰ্ণৰূপে শুভ দিন। আমদানি-ৰপ্তানিৰ কামত কাম কৰা লোকসকল উপকৃত হ'ব। বন্ধু বা আত্মীয়ৰ পৰা ভাল খবৰে আপোনাৰ মনক আনন্দিত কৰিব। ধৰ্মীয় ভ্ৰমণৰ সম্ভাৱনা আছে। আজি আপুনি এটা পুৰণি কাৰ্য পৰিকল্পনা সম্পূৰ্ণ কৰিব। ব্যৱসায়ত লাভ হ'ব।

    কুম্ভ ৰাশিফল
    আজি, মনত কিবা এটাত সুখ থাকিব। মানুহৰ সৈতে খঙত কথা নক'ব। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে তৰ্ক নকৰিব। আপুনি আবেলি আত্মীয় আৰু বন্ধুবৰ্গৰ সৈতে ভাল সময় অতিবাহ কৰিবলৈ সক্ষম হ'ব। ধৰ্মীয় ভ্ৰমণ হ'ব পাৰে। বিদেশৰ পৰা ভাল খবৰ আহিব।

    মীন ৰাশিফল
    আজি আপোনাক দৈনন্দিন কাৰ্যকলাপত শান্তি প্ৰদান কৰিব। আপুনি বন্ধু বা পৰিয়ালৰ সৈতে মনোৰঞ্জনমূলক স্থানলৈ যাব লাগিব পাৰে। ব্যৱসায়ত অংশীদাৰৰ সৈতে লেনদেন কৰা ভাল হ'ব, কিন্তু দুপৰীয়াৰ পিছত আপোনাৰ স্বাস্থ্য ভাল নহ'ব। পৰিয়ালৰ সদস্যসকলৰ সৈতে পাৰ্থক্য থাকিব পাৰে। কথা কোৱাৰ ক্ষেত্ৰত সংযম অৱলম্বন কৰিব। অৰ্থনৈতিক ব্যয়ৰ সম্ভাৱনাও আছে। পানী জমা হোৱা ঠাইবোৰৰ পৰা আঁতৰি থাকিব।

    Read all News in Assamese, Assam News Today, Entertainment News in Assamese, Business News in Assamese, Sports News in Assamese, Health News in Assamese, India News in Assamese
    Published by:Kokil Sarma
    First published: