• Home
  • »
  • News
  • »
  • lifestyle
  • »
  • Astrology: ১০ মে'ৰ পৰা ৫ ৰাশিৰ বাবে ভাল দিন আহিব, ৪ টা ডাঙৰ গ্ৰহৰ চলাচলত হ'ব পৰিৱৰ্তন ...

Astrology: ১০ মে'ৰ পৰা ৫ ৰাশিৰ বাবে ভাল দিন আহিব, ৪ টা ডাঙৰ গ্ৰহৰ চলাচলত হ'ব পৰিৱৰ্তন ...

গ্ৰহসমূহৰ চলাচলৰ ক্ষেত্ৰত মে' মাহটো অতি বিশেষ হ'বলৈ গৈ আছে। এই মাহত চাৰিটা ডাঙৰ গ্ৰহৰ চলাচল সলনি হ'ব। জ্যোতিষীসকলৰ মতে, মে মাহত চাৰিটা ডাঙৰ গ্ৰহৰ ৰাশিৰ পৰিৱৰ্তনে ৫ ৰাশিক যথেষ্ট লাভান্বিত কৰিব।

গ্ৰহসমূহৰ চলাচলৰ ক্ষেত্ৰত মে' মাহটো অতি বিশেষ হ'বলৈ গৈ আছে। এই মাহত চাৰিটা ডাঙৰ গ্ৰহৰ চলাচল সলনি হ'ব। জ্যোতিষীসকলৰ মতে, মে মাহত চাৰিটা ডাঙৰ গ্ৰহৰ ৰাশিৰ পৰিৱৰ্তনে ৫ ৰাশিক যথেষ্ট লাভান্বিত কৰিব।

গ্ৰহসমূহৰ চলাচলৰ ক্ষেত্ৰত মে' মাহটো অতি বিশেষ হ'বলৈ গৈ আছে। এই মাহত চাৰিটা ডাঙৰ গ্ৰহৰ চলাচল সলনি হ'ব। জ্যোতিষীসকলৰ মতে, মে মাহত চাৰিটা ডাঙৰ গ্ৰহৰ ৰাশিৰ পৰিৱৰ্তনে ৫ ৰাশিক যথেষ্ট লাভান্বিত কৰিব।

  • Share this:
গ্ৰহসমূহৰ চলাচলৰ ক্ষেত্ৰত মে' মাহটো অতি বিশেষ হ'বলৈ গৈ আছে। এই মাহত চাৰিটা ডাঙৰ গ্ৰহৰ চলাচল সলনি হ'ব। ১০ মে'ৰ সন্ধিয়া, বুধৰ চলাচল বক্ৰ হ'ব। ১৪ মে'ত, সূৰ্য মেষ ৰাশিত প্ৰৱেশ কৰিব। ১৭ মে'ৰ ৰাতিপুৱা, মঙ্গল গ্ৰহমীনত ৰৈ যাব আৰু ২৩ মে'ত, আনন্দ প্ৰদানকাৰীয়ে শুক্ৰ মীন ৰাশিৰ পৰা মেষ ৰাশিলৈ যাত্ৰা কৰিব। জ্যোতিষীসকলৰ মতে, মে মাহত চাৰিটা ডাঙৰ গ্ৰহৰ ৰাশিৰ পৰিৱৰ্তনে ৫ ৰাশিক যথেষ্ট লাভান্বিত কৰিব।

বৃষ- মে' মাহত চাৰিটা ডাঙৰ গ্ৰহৰ চিহ্নৰ পৰিৱৰ্তন বৃষ ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে অতি শুভ হ'ব। এই মাহত আপুনি আপোনাৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ ফলাফল পাব। চাকৰিটোত উপাৰ্জনৰ যোগফল বৃদ্ধি হ'ব আৰু পদোন্নতি হ'ব। এই মাহটো ব্যৱসায়িক শ্ৰেণীৰ বাবেও অতি বিশেষ হ'ব। সময়টো শিক্ষাৰ্থীসকলৰ বাবেও ভাল হ'ব।

কন্যা ৰাশি - গ্ৰহবোৰৰ এই চলাচল কন্যা ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবেও অতি শুভ হ'ব। চাকৰি বিচৰা সকলে লাভান্বিত হ'ব। মুঠ পদোন্নতি থাকিব আৰু ভাল চাকৰিৰ সুযোগো প্ৰাপ্ত কৰিব পাৰি। চৰকাৰী বিষয়ৰ পৰা লাভালাভ লাভ কৰিব। শুক্ৰ আৰু মঙ্গল যিএতিয়ালৈকে আপোনাৰ অসুবিধা বৃদ্ধি কৰি আছিল ৰাশি পৰিৱৰ্তনৰ পিছত লাভান্বিত হ'বলৈ আৰম্ভ কৰিব।

তুলা- মে'ৰ ৰাশিৰ পৰিৱৰ্তন তুলা ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবে কেৰিয়াৰৰ দৃষ্টিকোণৰ পৰা লাভজনক হ'ব। কৰ্মক্ষেত্ৰৰ পৰিৱৰ্তন আৰু নতুন চাকৰিৰ যোগফল গঠন হোৱা দেখা গৈছে। ব্যৱসায়িক লোকসকলৰ বাবেও এইটো এটা ভাল সময় হ'ব। ব্যৱসায়ত নতুন পথ মুকলি হ'ব। আপুনি নতুন পৰিকল্পনাৰ সৈতে অংশীদাৰিত্বৰ ব্যৱসায়ত ভাল প্ৰদৰ্শন কৰিবলৈ সক্ষম হ'ব।

মকৰ - মে' মাহত গ্ৰহবোৰৰ পৰিৱৰ্তনে মকৰ ৰাশিৰ লোকসকলকো উন্নত ফলাফল প্ৰদান কৰিব। কাৰ্যালয়ত পদোন্নতিৰ যথেষ্ট সম্ভাৱনা আছে। বছ বা বিষয়াৰ দ্বাৰা সন্মানিত কৰিব পাৰে। বিদেশত চাকৰি পোৱাৰ সম্ভাৱনাও বৃদ্ধি পাব। চৰকাৰী চাকৰিৰ বাবে প্ৰস্তুতি চলাই থকা সকলৰ ভাগ্যও জিলিকি উঠিব পাৰে। দীৰ্ঘদিন ধৰি চাকৰি বিচাৰি থকা লোকসকলেও তেওঁলোকক বিচাৰি থাকিব পাৰে।

মীন- চাৰিটা ডাঙৰ গ্ৰহৰ ৰাশিৰ পৰিৱৰ্তন মীন ৰাশিৰ লোকসকলৰ বাবেও যথেষ্ট ভাল বুলি কোৱা হৈছে। মীন ৰাশিৰ কেৰিয়াৰ আৰু অৰ্থনৈতিক দিশত ডাঙৰ লাভালাভ থাকিব। কাৰ্যালয়ত বৃদ্ধি-পদোন্নতি পোৱাৰ সম্ভাৱনা বৃদ্ধি হ'ব। কিছুমান স্থানীয় লোকেও আকাংক্ষিত স্থানান্তৰ পাব পাৰে। সফলতাৰ নতুন দুৱাৰ আপোনাৰ বাবে মুকলি হ'ব।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি