உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • lifestyle
    • »
    • কৌতুক নহয় ! আপোনাৰ হাতত এনেকুৱা ২৫ পইচা আছে নেকি ? যদি আছে ই আপোনাক দিব পাৰে ১ লাখৰো অধিক টকা...

    কৌতুক নহয় ! আপোনাৰ হাতত এনেকুৱা ২৫ পইচা আছে নেকি ? যদি আছে ই আপোনাক দিব পাৰে ১ লাখৰো অধিক টকা...

    আপোনাৰ ওচৰত ১৯৮৫ চনত তৈয়াৰ কৰা এই ২৫ পইচা মুদ্ৰা আছে। গতিকে আপুনি সহজে ১.৫ লাখ টকালৈকে পাব পাৰে।

    আপোনাৰ ওচৰত ১৯৮৫ চনত তৈয়াৰ কৰা এই ২৫ পইচা মুদ্ৰা আছে। গতিকে আপুনি সহজে ১.৫ লাখ টকালৈকে পাব পাৰে।

    আপোনাৰ ওচৰত ১৯৮৫ চনত তৈয়াৰ কৰা এই ২৫ পইচা মুদ্ৰা আছে। গতিকে আপুনি সহজে ১.৫ লাখ টকালৈকে পাব পাৰে।

    • Share this:
    আপুনি এটা ২৫ পইচাৰ মুদ্ৰাত এক লাখ পোৱাটো এটা কৌতুক বুলি ভাবিব পাৰে। কিন্তু আমি আপোনাক কওঁ যে সেয়া সম্ভৱ। কাৰণ দেশত বহুতো মানুহ আছে যিয়ে পুৰণি মুদ্ৰা আৰু নোট সংগ্ৰহ কৰে। আপুনি কেৱল সঠিক ক্ৰেতা বিচাৰি উলিয়াব লাগিব আৰু সঠিক ২৫ পইচাৰ মুদ্ৰাৰ পৰা লাখ লাখ টকা পাব পাৰে।

    যদি আপোনাৰ এই মুদ্ৰাটো আছে - আপোনাৰ ওচৰত ১৯৮৫ চনত তৈয়াৰ কৰা এই ২৫ পইচা মুদ্ৰাটো আছে। গতিকে আপুনি সহজে ১.৫ লাখ টকালৈকে পাব পাৰে। ইয়াৰ বাবে, আপুনি indiamart.com ৱেবছাইটত এই মুদ্ৰাটোৰ এখন ফটো আপলোড কৰিব লাগিব। যাতে আপুনি এই মুদ্ৰাটোৰ সঠিক ক্ৰেতা বিচাৰি পায়। আপুনি এই ৱেবছাইটত গ্ৰাহকৰ সৈতেও বাৰ্তালাপ কৰিব পাৰে।

    নিবিদাটো ৱেবছাইটত প্ৰদৰ্শিত হয়- যেতিয়া আপুনি এই মুদ্ৰাটো  indiamart.com ৱেবছাইটত আপলোড কৰে। তেতিয়া এই মুদ্ৰাটো নিবিদা কৰা হ'ব। য'ত আপুনি এই মুদ্ৰাৰ সলনি লাখ লাখ টকা পাব পাৰে। কাৰণ যিসকলে পুৰণি মুদ্ৰা সংগ্ৰহ কৰে, তেওঁলোকে সৰ্বাধিক মূল্যত পুৰণি মুদ্ৰা ক্ৰয় কৰে।

    মুদ্ৰা বিৱৰণ কেনেদৰে আপলোড কৰিব - ঘৰত বহি বিক্ৰী কৰক, আপুনি ২৫ পইচা বা এনে কোনো মুদ্ৰা বিক্ৰী কৰিবলৈ ক'তো ভ্ৰমণ কৰিব নালাগে। ঘৰত বহি থাকোঁতে ইণ্ডিয়ামাৰ্টত একাউণ্ট এটা সৃষ্টি কৰক আৰু এই মুদ্ৰাবোৰৰ ফটো আপলোড কৰি টকা উপাৰ্জন কৰক। ইয়াৰ বাবে, আপুনি  indiamart.com ৱেবছাইটলৈ গৈ আপোনাৰ একাউণ্ট সৃষ্টি কৰিব লাগিব আৰু তাৰ পিছত মুদ্ৰাৰ বিৱৰণ আপলোড কৰিব লাগিব।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: