உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • kolkata
    • »
    • Viral Image: এই ছবিখনত গোলপীয়া হার্টৰ চিহ্ন বিচাৰি পালে সলনি হৈ পৰিব প্ৰেমজীৱন! আপুনিও লওক ভাইৰেল চেলেঞ্জ!

    Viral Image: এই ছবিখনত গোলপীয়া হার্টৰ চিহ্ন বিচাৰি পালে সলনি হৈ পৰিব প্ৰেমজীৱন! আপুনিও লওক ভাইৰেল চেলেঞ্জ!

    Viral Image: এই ছবিখন ভাইৰেল হৈ পৰিছে। সকলোৱে এই ছবিখনত চিহ্নটো ক'ত লুকাই আছে তাক বিচাৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছে।

    Viral Image: এই ছবিখন ভাইৰেল হৈ পৰিছে। সকলোৱে এই ছবিখনত চিহ্নটো ক'ত লুকাই আছে তাক বিচাৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছে।

    Viral Image: এই ছবিখন ভাইৰেল হৈ পৰিছে। সকলোৱে এই ছবিখনত চিহ্নটো ক'ত লুকাই আছে তাক বিচাৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছে।

    • Share this:
    ভেলেণ্টাইন ডে’ত কেইদিনমান আগতে এখন ছবি ভাইৰেল হৈছিল। এই ছবিখনত লুকাই থকাটো প্ৰেমহৃদয় বা হৃদয়ৰ চিহ্ন বিচাৰিব লাগে। আৰু যদি আপুনি সেই হৃদয়ৰ চিহ্নটো বিচাৰি পায়, তেন্তে প্ৰেম জীৱনৰ ভাগ্য সলনি হৈ পৰাটো নিশ্চিত! সেয়েহে এই ছবিখন ভাইৰেল হৈ পৰিছে। সকলোৱে এই ছবিখনত চিহ্নটো ক'ত লুকাই আছে তাক বিচাৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছে।

    যদি আপুনি ছবিখন ভালদৰে চাব, আপুনি দেখিব যে ই এখন প্ৰেমৰ দিনৰ ছবি। এই ছবিখন ইণ্টাৰনেটত ভাইৰেল হৈ পৰিছে। ছবিখনত বহুতো ফুল আছে আৰু আছে প্ৰেমৰ চিহ্ন। ইয়াত পশুৰ প্ৰেমৰ ছবি দেখুওৱা হৈছে। কিন্তু এই ফুলৰ বাগিচাত লুকাই থকা টো গোলাপী ৰঙৰ এটা সৰু হৃদয় বা হাৰ্ট বিচাৰিব লাগে। যদি আপুনি ইয়াক বিচাৰি পায়, তেন্তে ভাগ্য সলনি হ’বই!


    সেই গোলপীয়া কলিজাটো ক'ত? যদি আপোনাৰ দৃষ্টিশক্তি শক্তিশালী, তেনেহ'লে আপুনি সহজে চাব পাৰে। ছবিখনৰ ওপৰৰ অংশটো অলপ ভালদৰে চাওক। আপুনি এটা বগা চৰাইৰ ছবি দেখিব পাৰে যাৰ ওঁঠ হালধীয়া। এইবাৰ, লাহে লাহে তাৰ মূৰৰ ওপৰেৰে চাওক। সামান্য ওপৰতে আছে আকাংক্ষিত গোলপীয়া কলিজাটো বা পিংক হাৰ্ট।
    First published: