• Home
  • »
  • News
  • »
  • kolkata
  • »
  • বাংলা অভিনেতা শৈবাল ভট্টাচাৰ্যৰ আত্মহত্যাৰ চেষ্টা; বৰ্তমান চিকিৎসাধীন অৱস্থাত ভট্টাচাৰ্য

বাংলা অভিনেতা শৈবাল ভট্টাচাৰ্যৰ আত্মহত্যাৰ চেষ্টা; বৰ্তমান চিকিৎসাধীন অৱস্থাত ভট্টাচাৰ্য

আৰক্ষীৰ সূত্ৰ অনুসৰি, তেওঁ কিছু দিনৰ পৰা হতাশাত ভুগি আছিল। যদিও তেওঁৰ হাতত কাম আছিল, তেওঁ হতাশাৰ বাবে সোমবাৰে নিশা আত্মহত্যা কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিছিল। তেওঁ সামাজিক মাধ্যমত এটা ভিডিঅ' বনাইছিল।

আৰক্ষীৰ সূত্ৰ অনুসৰি, তেওঁ কিছু দিনৰ পৰা হতাশাত ভুগি আছিল। যদিও তেওঁৰ হাতত কাম আছিল, তেওঁ হতাশাৰ বাবে সোমবাৰে নিশা আত্মহত্যা কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিছিল। তেওঁ সামাজিক মাধ্যমত এটা ভিডিঅ' বনাইছিল।

আৰক্ষীৰ সূত্ৰ অনুসৰি, তেওঁ কিছু দিনৰ পৰা হতাশাত ভুগি আছিল। যদিও তেওঁৰ হাতত কাম আছিল, তেওঁ হতাশাৰ বাবে সোমবাৰে নিশা আত্মহত্যা কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিছিল। তেওঁ সামাজিক মাধ্যমত এটা ভিডিঅ' বনাইছিল।

  • Share this:
বাংলা অভিনেতা শৈবাল ভট্টাচাৰ্যই যোৱা সোমবাৰে নিশা কলকাতাৰ কাচবাত থকা তেওঁৰ বাসগৃহত আত্মহত্যাৰ চেষ্টা কৰে।


কলকাতা আৰক্ষীৰ মতে, শৈবালে নিজকে মদ্যপ অৱস্থাত আঘাত প্ৰাপ্ত কৰিছিল। তেওঁক লগে লগে চিত্তৰঞ্জন চিকিৎসালয়লৈ লৈ যোৱা হৈছিল।


খবৰ অনুসৰি, আত্মহত্যাৰ চেষ্টা কৰাৰ আগতে, শৈবালে সোমবাৰে নিশা তেওঁৰ ছ'চিয়েল মিডিয়া হেণ্ডেলত এটা ভিডিঅ' শ্বেয়াৰ কৰিছিল (যিটো এতিয়া উদ্ধাৰ কৰা হৈছে) য'ত তেওঁ তেওঁৰ অৱস্থাৰ বাবে তেওঁৰ পত্নী আৰু শহুৰেকক দোষাৰোপ কৰিছিল।


"মই নিজৰ হাতত আইন তুলি ল'বলৈ বাধ্য হৈছিলোঁ। ইয়াৰ বাবে মোৰ পত্নী, শাহুৱেক আৰু...," তেওঁ ভিডিঅ'টোত কোৱা বুলি জানিব পৰা গৈছে।


বাংলা অভিনেতা পল্লৱী দে আৰু বিড়িশা দে মজুমদাৰ আৰু মডেল-অভিনেতা মঞ্জুশা নিযোগীৰ আত্মহত্যাৰ ফলত মৃত্যু হোৱাৰ কেইমাহমান পিছত শৈবালৰ আত্মহত্যাৰ চেষ্টাৰ এই বাতৰি আহিছে। এই বাতৰিৰ পিছতেই মংগলবাৰে ৰাতিপুৱাৰ পৰা তোলপাৰ লাগে বাংলা উদ্যোগ। পল্লৱী দে'ক কলকাতাৰ গাৰ্ফাত থকা তেওঁৰ ঘৰত মৃত অৱস্থাত পোৱা গৈছিল। আৰক্ষীয়ে জনোৱা অনুসৰি, পল্লৱীক (২৫) এটা বহুমহলীয়া আৱাসিক ভৱনৰ দ্বিতীয় মহলাত থকা এটা এপাৰ্টমেণ্টৰ ভিতৰত বিচনা চাদৰৰ সহায়ত চিলিং ফেনত ওলমি থকা অৱস্থাত পোৱা গৈছিল।
Published by:Subham Goswami
First published: