• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • Entertainment: শ্বেহনাজ গিলে পুনৰজনমক লৈ ক'লে,'মানুহৰ মৃত্য়ু হ'লে তেওঁ পুনৰ মানুহ হৈয়ে জন্ম লাভ কৰে' ! চাওক এই Video...

Entertainment: শ্বেহনাজ গিলে পুনৰজনমক লৈ ক'লে,'মানুহৰ মৃত্য়ু হ'লে তেওঁ পুনৰ মানুহ হৈয়ে জন্ম লাভ কৰে' ! চাওক এই Video...

Photo: Janice Sequeira YouTube Grab

Photo: Janice Sequeira YouTube Grab

শ্বেহনাজে  (Shehnaaz Gill) পুনৰজনমৰ বিষয়ে কয়, 'এজন ব্যক্তি যি মানুহ হয়, তেওঁৰ মৃত্যুৰ পিছত জন্ম হয়। মানুহ সদায় এজন মানুহ হৈ থাকিব। যিজন এই জন্মত মানুহ হয় তেওঁ পৰৱৰ্তী জীৱনৰ বাবে মানুহ হ'ব আৰু জন্তুটো এটা জন্তু হৈ পৰিব।'

  • Share this:
বিগ বছৰ প্ৰাক্তন প্ৰতিযোগী শ্বেহনাজ গিল (Shehnaaz Gill) কিছু সময়ৰ পৰা জীৱনৰ এক বেয়া পৰ্যায়ৰ মাজেৰে পাৰ হৈ আছে। সিদ্ধাৰ্থ শুক্লাৰ (Sidharth Shukla) ২ ছেপ্টেম্বৰত অকাল মৃত্যু হোৱাৰ পিছৰে পৰা তেওঁ ভাগি পৰিছিল। তেওঁ লাহে লাহে এই শোকৰ পৰা মুক্ত হোৱাৰ চেষ্টা কৰিছে। বুধবাৰে শ্বেহনাজৰ এটা নতুন ভিডিঅ' পোহৰলৈ আহিছে। ইয়াত, তেওঁ পৰৱৰ্তী জন্মৰ বিষয়ে এটা ডাঙৰ কথা কৈ আছে। শ্বাহনাজ গিলে (Shehnaaz Gill) এটা চেট শ্ব'ত এইবোৰ কথা কৈছিল। এই ভিডিঅ' ক্লিপটো মাত্ৰ ২ মিনিট ১৭ ছেকেণ্ড। ভিডিঅ'টোত, হোষ্ট জেনিছে শ্বেহনাজক কাউৰীৰ প্ৰতি থকা তাইৰ প্ৰেমৰ বিষয়ে সুধিছে।

হোষ্টগৰাকীয়ে তেওঁক বিগ বছ ১৩ ৰ এটা ভিডিঅ' ক্লিপ দেখুৱাইছে য'ত তেওঁক কাউৰীৰ সৈতে কথা পাতি থকা দেখা গৈছে। হোষ্ট জেনিছে তেতিয়া  সুধিছিল যে তেওঁ বিগ বছত কাউৰীৰ সৈতে কথা পাতিছে নে ঘূৰি অহাৰ পিছতো কাউৰীৰ সৈতে কথা পাতিছে।' ইয়াৰ উত্তৰত শ্বেহনাজে তেওঁক কয়, 'মই যেতিয়া কাউৰী দেখা পাও, কাউৰীৰ সৈতে কথা পাতো। স্কুলৰ সময়তো মোৰ এনেকুৱা এটা অভ্যাস আছিল। মোৰ কাষত এটা এনেকুৱা ভিডিঅ' আছে য'ত মই কাউৰীক খানা দি আছিলো।



ইয়াৰ পিছত, শ্বেহনাজে  (Shehnaaz Gill) পুনৰজনমৰ বিষয়ে কয়, 'এজন ব্যক্তি যি মানুহ হয়, তেওঁৰ মৃত্যুৰ পিছত জন্ম হয়। মানুহ সদায় এজন মানুহ হৈ থাকিব। যিজন এই জন্মত মানুহ হয় তেওঁ পৰৱৰ্তী জীৱনৰ বাবে মানুহ হ'ব আৰু জন্তুটো এটা জন্তু হৈ পৰিব।'
Published by:Kokil Sarma
First published: