• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • আৰবাজ, চোহেইল, চলমানক আপুনি এই ফটোখনত চিনাক্ত কৰিব পাৰিছেনে ? একেলগে থিয় হৈ থকা এই শিশুকেইটা কোন কোন জানো আহক ...

আৰবাজ, চোহেইল, চলমানক আপুনি এই ফটোখনত চিনাক্ত কৰিব পাৰিছেনে ? একেলগে থিয় হৈ থকা এই শিশুকেইটা কোন কোন জানো আহক ...

বলীউড (Bollywood) উদ্যোগৰ বহু অভিনেতাৰ শৈশৱৰ ফটো সামাজিক মাধ্যমত দিনে দিনে ভাইৰেল হৈ পৰে। ছবিখন অভিনেতা আৰবাজ খানে তেওঁৰ অফিচিয়েল ইনষ্টাগ্ৰাম একাউণ্টৰ পৰা শ্বেয়াৰ কৰিছিল। তেওঁক ডাঙৰ ভায়েক চলমান খান (Salman Khan), সৰু ভায়েক চোহেইল খান আৰু ভগ্নী আলভিৰা খানৰ সৈতে দেখা গৈছে।

বলীউড (Bollywood) উদ্যোগৰ বহু অভিনেতাৰ শৈশৱৰ ফটো সামাজিক মাধ্যমত দিনে দিনে ভাইৰেল হৈ পৰে। ছবিখন অভিনেতা আৰবাজ খানে তেওঁৰ অফিচিয়েল ইনষ্টাগ্ৰাম একাউণ্টৰ পৰা শ্বেয়াৰ কৰিছিল। তেওঁক ডাঙৰ ভায়েক চলমান খান (Salman Khan), সৰু ভায়েক চোহেইল খান আৰু ভগ্নী আলভিৰা খানৰ সৈতে দেখা গৈছে।

বলীউড (Bollywood) উদ্যোগৰ বহু অভিনেতাৰ শৈশৱৰ ফটো সামাজিক মাধ্যমত দিনে দিনে ভাইৰেল হৈ পৰে। ছবিখন অভিনেতা আৰবাজ খানে তেওঁৰ অফিচিয়েল ইনষ্টাগ্ৰাম একাউণ্টৰ পৰা শ্বেয়াৰ কৰিছিল। তেওঁক ডাঙৰ ভায়েক চলমান খান (Salman Khan), সৰু ভায়েক চোহেইল খান আৰু ভগ্নী আলভিৰা খানৰ সৈতে দেখা গৈছে।

  • Share this:
বলীউড (Bollywood) উদ্যোগৰ বহু অভিনেতাৰ শৈশৱৰ ফটো সামাজিক মাধ্যমত দিনে দিনে ভাইৰেল হৈ পৰে। য'ত তেওঁলোকক চিনাক্ত কৰাটো বৰ কঠিন। ইফালে কিছুমান শিল্পীৰ শৈশৱৰ ছবি ছচিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ আছে। এই ছবিখনত ৩ জন ল'ৰা আৰু এজনী ছোৱালী আছে। অনুৰাগীসকলে তেওঁলোকক চিনাক্ত কৰাটো বহুত বেছি কঠিন অনুভৱ কৰে। কিন্তু যদি আপুনি অলপ সাৱধানে চায়, চিনাক্ত কৰাটো বৰ কঠিন নহ'ব।

ছবিখন অভিনেতা আৰবাজ খানে তেওঁৰ অফিচিয়েল ইনষ্টাগ্ৰাম একাউণ্টৰ পৰা শ্বেয়াৰ কৰিছিল। তেওঁক তেওঁৰ ডাঙৰ ভায়েক চলমান খান, সৰু ভায়েক চোহেইল খান আৰু ভগ্নী আলভিৰা খানৰ সৈতে দেখা গৈছে। অনুৰাগীসকলে এইটো দেখি যথেষ্ট আচৰিত হৈছে আৰু কাকো চিনাক্ত কৰিবলৈ সক্ষম নহয়। তেনে ক্ষেত্ৰত, তেওঁলোকে মন্তব্য বাকচত নিৰন্তৰ সুধি থাকে। আনহাতে কিছুমান মানুহে আনকি তেওঁক চিনাক্ত কৰিছে আৰু কৈছে।

আপোনাক কওঁ যে অভিনেতা চলমান খানেও আৰবাজ খানৰ এই ছবিখন শ্বেয়াৰ কৰাৰ পিছত এই ছবিখন টুইট কৰিছিল। যাৰ সৈতে ইয়াক 'মাত্ৰ কেইবছৰমান আগতে' শিৰোনাম দিয়া হৈছিল।

আপোনাক কওঁ যে ছবিখনত হালধীয়া টি-চাৰ্ট পিন্ধি থিয় হৈ থকা লৰা আন কোনো নহয় বলীউডৰ ভাইজান অৰ্থাৎ চলমান খান। তেওঁৰ কাষত ৰঙা টি-চাৰ্ট পিন্ধা আৰবাজ খান আছে। আৰবাজৰ কাষত তেওঁৰ সৰু ভগ্নী আলভিৰা আছে। চাৰিজন ভাই-ভনীৰ ভিতৰত কনিষ্ঠ চোহেইল খান আলভিৰাৰ কাষত থিয় হৈ আছে। চাৰিজনৰ দুয়োকে বহুত ভাল দেখাইছে। নিজৰ এই শৈশৱৰ ছবিখনত সকলোকে বহুত মৰমলগা দেখাইছে।
Published by:Kokil Sarma
First published: