• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • সামাজিক মাধ্যমত বিয়পি পৰা শিক্ষয়িত্ৰী-ছাত্ৰৰ ভাইৰেল ভিডিঅ'টিৰ উৎস কি? ভাইৰেলৰ পিছত কেনে প্ৰতিক্ৰিয়া শিক্ষয়িত্ৰী আৰু ছাত্ৰজনৰ অভিভাৱকৰ?

সামাজিক মাধ্যমত বিয়পি পৰা শিক্ষয়িত্ৰী-ছাত্ৰৰ ভাইৰেল ভিডিঅ'টিৰ উৎস কি? ভাইৰেলৰ পিছত কেনে প্ৰতিক্ৰিয়া শিক্ষয়িত্ৰী আৰু ছাত্ৰজনৰ অভিভাৱকৰ?

ভিডিঅ'টোত দেখা শিক্ষয়িত্ৰী বিশাখা ত্ৰিপাঠীয়ে News18 Local ৰ সাংবাদিকৰ লগত হোৱা এক সাক্ষাৎকাৰত জনায় যে এই ভিডিঅ'টো প্ৰায় এসপ্তাহ পুৰণি আৰু বিশাখা ত্ৰিপাঠী হৈছে প্ৰাক প্ৰাথমিকৰ শিক্ষক।

ভিডিঅ'টোত দেখা শিক্ষয়িত্ৰী বিশাখা ত্ৰিপাঠীয়ে News18 Local ৰ সাংবাদিকৰ লগত হোৱা এক সাক্ষাৎকাৰত জনায় যে এই ভিডিঅ'টো প্ৰায় এসপ্তাহ পুৰণি আৰু বিশাখা ত্ৰিপাঠী হৈছে প্ৰাক প্ৰাথমিকৰ শিক্ষক।

ভিডিঅ'টোত দেখা শিক্ষয়িত্ৰী বিশাখা ত্ৰিপাঠীয়ে News18 Local ৰ সাংবাদিকৰ লগত হোৱা এক সাক্ষাৎকাৰত জনায় যে এই ভিডিঅ'টো প্ৰায় এসপ্তাহ পুৰণি আৰু বিশাখা ত্ৰিপাঠী হৈছে প্ৰাক প্ৰাথমিকৰ শিক্ষক।

  • Share this:
সামাজিক মাধ্যমত বিয়পি পৰিছে এজন ছাত্ৰ আৰু এগৰাকী শিক্ষয়িত্ৰীৰ এটা ভিডিঅ’, য’ত দেখা গৈছে যে প্ৰাক প্ৰাথমিক পৰ্যায়ৰ এজন নিৰীহ শিশুৱে নিজৰ শিক্ষয়িত্ৰীগৰাকীক অতি মৰমেৰে অনুৰোধ কৰিছে; তেওঁ বাৰে বাৰে কৈ আছে যে তেওঁ আৰু বেয়া কাম নকৰে। সেই ভিডিঅ'টোত এইটোও স্পষ্টকৈ দেখা গৈছে যে শিক্ষয়িত্ৰীগৰাকীৰ তেওঁৰ ওপৰত যেন খং উঠিছে আৰু সেই শিশুটোৱে তেওঁক বুজাবলৈ অহৰহ চেষ্টা কৰি আছে। শিশুটিৰ এই নিৰ্দোষতাৰ ভিডিঅ'টো সামাজিক মাধ্যমত যথেষ্ট জনপ্ৰিয় হৈছে।

আচলতে এই ভিডিঅ'টো প্ৰয়াগৰাজৰ নাইনিত অৱস্থিত ছেঠ আনন্দ ৰাম জয়পুৰীয়া বিদ্যালয়ৰ। ভিডিঅ'টোত দেখা শিক্ষয়িত্ৰী বিশাখা ত্ৰিপাঠীয়ে News18 Local ৰ সাংবাদিকৰ লগত হোৱা এক সাক্ষাৎকাৰত জনায় যে এই ভিডিঅ'টো প্ৰায় এসপ্তাহ পুৰণি আৰু বিশাখা ত্ৰিপাঠী হৈছে প্ৰাক প্ৰাথমিকৰ শিক্ষক। এজন প্ৰাক প্ৰাথমিক শ্ৰেণীৰ ছাত্ৰ অথৰ্ব সেনে দুষ্টামি কৰি থকা ঠাইত, সেই শ্ৰেণীৰ শিক্ষয়িত্ৰী বিশাখা ত্ৰিপাঠীয়ে তেওঁক মাতি অথৰ্বক দুষ্টামি নকৰিবৰ বাবে বুজাবলৈ, সেই কাৰ্য্যসূচীটো সম্পন্ন কৰা হৈছিল, যেতিয়া অথৰ্ভৰ দুষ্টামি বন্ধ হোৱা নাছিল। সেয়ে ক্লাছ শিক্ষয়িত্ৰী বিশাখা ত্ৰিপাঠীয়ে অথৰ্ৱৰ ওপৰত খং উঠাৰ অভিনয় কৰিলে, যাৰ বাবে অথৰ্ৱে তেওঁক বুজাবলৈ ধৰিলে আৰু তেওঁ দুষ্টামি নকৰো বুলি ক'বলৈ ধৰিলে। অথৰ্ৱৰ এই মৰমলগা কাৰ্য্য দেখি, তেওঁৰ সৈতে উপস্থিত শিক্ষকজনে এই ভিডিঅ'টো বনালে যিটো পিছত বিশাখা ত্ৰিপাঠীলৈ প্ৰেৰণ কৰা হ'ল আৰু বিশাখা ত্ৰিপাঠীয়েও এই ভিডিঅ'টো তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম আৰু ইউটিউব চেনেলত পোষ্ট কৰিছিল য'ৰ পৰা এই ভিডিঅ'টো সামাজিক মাধ্যমত ভাইৰেল হৈ পৰিল।

ভিডিওটো ভাইৰেল হোৱাৰ পিছত অথৰ্ৱৰ পৰিয়ালৰ লোকেও দেখিলে। অথৰ্ৱৰ মাতৃ প্ৰীতি সেনে নিউজ১৮ৰ সৈতে হোৱা মত বিনিময়ত কয় যে ভিডিঅ’টো ভাইৰেল হোৱাৰ পিছত তেওঁৰ মনটো যথেষ্ট ভাল লাগিছে কাৰণ মানুহে তেওঁলোকক যথেষ্ট মৰমেৰে আকোঁৱালি লয়। তেওঁ সুখী আৰু শিক্ষক আৰু বিদ্যালয়খনকো ধন্যবাদ জনায়।
Published by:Subham Goswami
First published:

শেহতীয়া বাতৰি