• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • Viral Video: একেলগে বিকি কৌশল আৰু কেটৰিনা কাইফ ! ইজনে সিজনক সাৱটি ধৰাৰ দৃশ্য ভাইৰেল হৈ পৰিল ছচিয়েল মিডিয়াত...

Viral Video: একেলগে বিকি কৌশল আৰু কেটৰিনা কাইফ ! ইজনে সিজনক সাৱটি ধৰাৰ দৃশ্য ভাইৰেল হৈ পৰিল ছচিয়েল মিডিয়াত...

বিকি কৌশলে (Vicky Kaushal) শেহতীয়াকৈ মুক্তি প্ৰাপ্ত ছবি 'চৰ্দাৰ উধম' (Sardar Udham)ৰ সফলতা উদযাপন কৰি আছে। ছবিৰ স্ক্ৰীণিঙৰ ভাইৰেল ভিডিঅ'ত বিকি আৰু কেটৰিনাই ইজনে সিজনক আলিঙ্গন কৰা দেখা গৈছে।

বিকি কৌশলে (Vicky Kaushal) শেহতীয়াকৈ মুক্তি প্ৰাপ্ত ছবি 'চৰ্দাৰ উধম' (Sardar Udham)ৰ সফলতা উদযাপন কৰি আছে। ছবিৰ স্ক্ৰীণিঙৰ ভাইৰেল ভিডিঅ'ত বিকি আৰু কেটৰিনাই ইজনে সিজনক আলিঙ্গন কৰা দেখা গৈছে।

বিকি কৌশলে (Vicky Kaushal) শেহতীয়াকৈ মুক্তি প্ৰাপ্ত ছবি 'চৰ্দাৰ উধম' (Sardar Udham)ৰ সফলতা উদযাপন কৰি আছে। ছবিৰ স্ক্ৰীণিঙৰ ভাইৰেল ভিডিঅ'ত বিকি আৰু কেটৰিনাই ইজনে সিজনক আলিঙ্গন কৰা দেখা গৈছে।

  • Share this:
বিকি কৌশলে (Vicky Kaushal) শেহতীয়াকৈ মুক্তি প্ৰাপ্ত ছবি 'চৰ্দাৰ উধম' (Sardar Udham)ৰ সফলতা উদযাপন কৰি আছে। ছবিখন ১৪ অক্টোবৰত প্ৰদৰ্শিত হৈছিল আৰু ইয়াত কিয়াৰা আদৱানী, সিদ্ধাৰ্থ মালহোত্ৰা আৰু আন কিছুমান চেলিব্ৰিটি উপস্থিত আছিল, কিন্তু কেটৰিনা কাইফে (Katrina Kaif) সকলোৰে দৃষ্টি আকৰ্ষণ কৰিছিল। অনুৰাগীসকল বহুত সুখী হৈছিল যেতিয়া  স্ক্ৰীণিঙত কেটৰিনাক তেওঁৰ প্ৰেমিক বিকি কৌশলক সমৰ্থন কৰা দেখিছিল।

দুয়োজন অভিনেতাৰ কেইবাখনো ছবি ওলাইছে, কিন্তু তেওঁলোকক কাৰো ক্ষেত্ৰত একেলগে দেখা পোৱা নাছিল। এইটোৱে দুয়োজন তাৰকাৰ অনুৰাগীসকলক হতাশ কৰিছিল। চলচ্চিত্ৰখনৰ প্ৰদৰ্শনৰ কেইদিনমান পিছত, এটা ভিডিঅ' পোহৰলৈ আহিছে। এইটোৱে ৰুমাৰ্ড দম্পতীৰ অনুৰাগীসকলক যথেষ্ট সুখী কৰি তুলিছে। ভাইৰেল ভিডিঅ'টোত বিকি আৰু কেটৰিনাই ইজনে সিজনক আলিঙ্গন কৰা দেখা গৈছে।


বহুতো অনুৰাগীয়ে ভিডিঅ'টোৰ মন্তব্য শাখালৈ গৈ আৰু হৃদয়ৰ ইমোজি ভাগ বতৰা কৰি দম্পতীহালৰ প্ৰতি তেওঁলোকৰ মৰম প্ৰকাশ কৰিছে। বহুতো অনুৰাগীয়ে ইয়াক দম্পতীহালৰ জীৱনৰ সৰ্বশ্ৰেষ্ঠ দিন বুলি বৰ্ণনা কৰিছে। অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে অনুষ্ঠানটোত ডেনিম স্কাৰ্টৰ সৈতে এটা চুৱেটশ্বীট পিন্ধি আছিল। তেওঁ একেলগে চামৰাৰ বুট পিন্ধি আছিল। বিকিক বগা জেকেটত দেখা গৈছিল। শুজিত সৰকাৰৰ দ্বাৰা পৰিচালিত এই ছবিখন ২০২১ চনৰ ১৫ অক্টোবৰত মুক্তি দিয়া হয়। কেটৰিনা তেওঁলোকৰ মাজৰ এজন আছিল যিয়ে ছবিখনৰ ওপৰত নিজৰ মতামত প্ৰকাশ কৰিবলৈ ইনষ্টাগ্ৰামলৈ গৈছিল আৰু বিকিৰ প্ৰশংসা কৰিছিল।
Published by:Kokil Sarma
First published: