• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • এই কণমানি ছোৱালীজনী হৈছে আজি বলীউডৰ এগৰাকী ষ্টাৰ, কোন বাৰু তেওঁ ? আপুনি চিনিব পাৰিছেনে ...

এই কণমানি ছোৱালীজনী হৈছে আজি বলীউডৰ এগৰাকী ষ্টাৰ, কোন বাৰু তেওঁ ? আপুনি চিনিব পাৰিছেনে ...

আপোনাক ক'বলৈ চেষ্টা কৰি আছে যে এইখন কোন বলিউড তাৰকাৰ ছবি, কিন্তু আমি আপোনাক কওঁ যে এই সৰু ছোৱালীজনী আজি বলীউডৰ উদীয়মান অভিনেত্ৰী যি তেওঁৰ অভিনয়ৰ বাবে শিৰোনামত আছে।

আপোনাক ক'বলৈ চেষ্টা কৰি আছে যে এইখন কোন বলিউড তাৰকাৰ ছবি, কিন্তু আমি আপোনাক কওঁ যে এই সৰু ছোৱালীজনী আজি বলীউডৰ উদীয়মান অভিনেত্ৰী যি তেওঁৰ অভিনয়ৰ বাবে শিৰোনামত আছে।

আপোনাক ক'বলৈ চেষ্টা কৰি আছে যে এইখন কোন বলিউড তাৰকাৰ ছবি, কিন্তু আমি আপোনাক কওঁ যে এই সৰু ছোৱালীজনী আজি বলীউডৰ উদীয়মান অভিনেত্ৰী যি তেওঁৰ অভিনয়ৰ বাবে শিৰোনামত আছে।

  • Share this:
বলীউডৰ তাৰকাসকলৰ ব্যক্তিগত জীৱনে সদায় দৰ্শকৰ মাজত কৌতূহলৰ সৃষ্টি কৰিছে। দৰ্শকে সদায় তেওঁলোকৰ তাৰকাসকলক তেওঁলোকৰ শৈশৱত কেনেকুৱা দেখিছিল জানিবলৈ আগ্ৰহ দেখুৱাইছে। বহুসময়ত অভিনেতাসকলে তেওঁলোকৰ শৈশৱৰ ফটো ছচিয়েল মিডিয়াত শ্বেয়াৰ কৰি অনুৰাগীসকলক প্ৰলোভিত কৰে, তাৰ পিছত কেতিয়াবা তেওঁলোকৰ অনুৰাগীসকলে এনে কৰে।

এতিয়া, বলীউডৰ এজন তাৰকাৰ শৈশৱৰ ছবিখন ইণ্টাৰনেটত ঘূৰি ফুৰিছে, যিটো প্ৰথম দৃষ্টিত কৰীণা কাপুৰৰ ডাঙৰ পুত্ৰ টাইমুৰ আলী খানৰ ছবিৰ দৰে দেখা গৈছে। নেটিজেনসকলে ফটোখনৰ ওপৰত মন্তব্য দিবলৈ চেষ্টা কৰি আছে আৰু আপোনাক ক'বলৈ চেষ্টা কৰি আছে যে এইখন কোন বলিউড তাৰকাৰ ছবি, কিন্তু আমি আপোনাক কওঁ যে এই সৰু ছোৱালীজনী আজি বলীউডৰ উদীয়মান অভিনেত্ৰী যি তেওঁৰ অভিনয়ৰ বাবে শিৰোনামত আছে।



এই অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে বলীউডত আত্মপ্ৰকাশ কৰাৰ বেছি দিন হোৱা নাই, কিন্তু অতি কম সময়ৰ ভিতৰতে তেওঁ জনপ্ৰিয় হৈ পৰিছে। তেওঁৰ সৌন্দৰ্যৰে নেটিজেনসকলৰ মনোযোগ আকৰ্ষণ কৰি থাকে। এই অভিনেত্ৰীগৰাকী কাপুৰ পৰিয়ালৰ বোৱাৰী হোৱাৰ যথেষ্ট সম্ভাৱনা আছে। আশা কৰোঁ আপুনি ইয়াত কোন গৰাকী অভিনেত্ৰীৰ বিষয়ে আলোচনা কৰা হৈছে তাৰ সঠিক ধাৰণা পাইছে।



তাৰা চুটাৰিয়াক 'এক ভিলেন ৰিটাৰ্ণছ'ত দেখা যাব
এই সৰু ছোৱালীজনী তাৰা চুটাৰিয়াৰ বাহিৰে আন কোনো নহয়, যাৰ ছবি 'এক ভিলেন ৰিটাৰ্ণছ' ২৯ জুলাইত মুক্তি পাব। তাৰাই প্ৰায়ে তাইৰ শৈশৱৰ ফটো ইনষ্টাগ্ৰামত শ্বেয়াৰ কৰে। সংবাদ মাধ্যমৰ বাতৰি অনুসৰি, তেওঁ ৰণবীৰ কাপুৰৰ সম্পৰ্কীয় ভাই আদৰ জৈনৰ সৈতে ডেটিং কৰি আছে। দুয়োকে প্ৰায়ে একেলগে দেখা যায়।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি