உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • WemissUShehnaaz: তেওঁৰ কথা, তেওঁৰ হাঁহি, তেওঁৰ এক আভাসৰ বাবে আকুল হৈ পৰিছে সকলো ! কিয় আঁতৰি আছে শ্বেহনাজ ?

    WemissUShehnaaz: তেওঁৰ কথা, তেওঁৰ হাঁহি, তেওঁৰ এক আভাসৰ বাবে আকুল হৈ পৰিছে সকলো ! কিয় আঁতৰি আছে শ্বেহনাজ ?

    Shehnaaz Gill stays away from social media: শ্বেহনাজ গিলৰ ইনষ্টাগ্ৰামত ১১ মিলিয়নতকৈও অধিক অনুসৰণকাৰী আছে। একে সময়তে, টুইটাৰত তেওঁৰ পিছত বহু সংখ্যক অনুৰাগীও আছে। শ্বেহনাজে প্ৰায় এসপ্তাহ অনুপস্থিত হৈ আছে আৰু অনুৰাগীসকলে সুধিছে যে তেওঁ কিয় এই দূৰত্ব বজাই ৰাখিছে?

    Shehnaaz Gill stays away from social media: শ্বেহনাজ গিলৰ ইনষ্টাগ্ৰামত ১১ মিলিয়নতকৈও অধিক অনুসৰণকাৰী আছে। একে সময়তে, টুইটাৰত তেওঁৰ পিছত বহু সংখ্যক অনুৰাগীও আছে। শ্বেহনাজে প্ৰায় এসপ্তাহ অনুপস্থিত হৈ আছে আৰু অনুৰাগীসকলে সুধিছে যে তেওঁ কিয় এই দূৰত্ব বজাই ৰাখিছে?

    Shehnaaz Gill stays away from social media: শ্বেহনাজ গিলৰ ইনষ্টাগ্ৰামত ১১ মিলিয়নতকৈও অধিক অনুসৰণকাৰী আছে। একে সময়তে, টুইটাৰত তেওঁৰ পিছত বহু সংখ্যক অনুৰাগীও আছে। শ্বেহনাজে প্ৰায় এসপ্তাহ অনুপস্থিত হৈ আছে আৰু অনুৰাগীসকলে সুধিছে যে তেওঁ কিয় এই দূৰত্ব বজাই ৰাখিছে?

    • Share this:
    Big Boss 13 খ্যাত শ্বেহনাজ গিল (Shehnaaz Gill) 'পঞ্জাৱৰ কেটৰিনা কাইফ'ৰ পৰা 'দেশৰ শ্বেহনাজ গিল'লৈ 'শ্বেহনাজ গিল' হৈ পৰিছে। তেওঁ তেওঁৰ প্ৰদৰ্শনেৰে মানুহৰ হৃদয় শাসন কৰিছিল আৰু বিগ বছক তেতিয়াৰ পৰা মানুহে ভাল পাইছিল যে অনুৰাগীসকলে তেওঁৰ এক আভাসৰ বাবে আকুল হৈ পৰিছে। বিগ বছ ১৩-ৰ বিজয়ী সিদ্ধাৰ্থ শুক্লাৰ মৃত্যুৰ পিছত, শ্বেহনাজে ছ'চিয়েল মিডিয়াৰ পৰা অলপ দূৰত্ব অতিক্ৰম কৰিছিল, কিন্তু তাৰ পিছত তেওঁ পুনৰ প্ৰত্যাৱৰ্তন কৰিছিল আৰু অনুৰাগীসকলে শ্বেহনাজক মুকলি হৃদয়েৰে আদৰণি জনাইছিল, এতিয়া শ্বেহনাজ গিল যোৱা ১ সপ্তাহ ধৰি ছ'চিয়েল মিডিয়াৰ পৰা আঁতৰি আছে। যাৰ বাবে অনুৰাগীসকল চিন্তিত আৰু তেওঁক হেৰুৱাই আছে।

    অনুৰাগীসকলে শ্বেহনাজক মিছ কৰি আছে
    শ্বেহনাজ গিলৰ ইনষ্টাগ্ৰামত ১১ মিলিয়নতকৈও অধিক অনুসৰণকাৰী আছে। একে সময়তে, টুইটাৰত তেওঁৰ পিছত বহু সংখ্যক অনুৰাগীও আছে। শ্বেহনাজে প্ৰায় এসপ্তাহ আগতে ইনষ্টাগ্ৰামৰ এটা ভিডিঅ' শ্বেয়াৰ কৰিছিল, যাৰ পিছত তেওঁ অনুপস্থিত হৈ আছে আৰু অনুৰাগীসকলে সুধিছে যে তেওঁ কিয় এই দূৰত্ব বজাই ৰাখিছে?



    #WemissUShehnaaz টুইটাৰত ট্ৰেণ্ড কৰিছে
    এজন ব্যৱহাৰকাৰীয়ে তেওঁৰ ছবিৰ সৈতে লিখিছিল- "কেতিয়াবা এনে কোনো সময় আহিছে নেকি যেতিয়া আপুনি @ishehnaaz_gill এক আভাস পোৱা নাই আৰু আপুনি অনুভৱ কৰে যে সকলোবোৰ একত্ৰিত নহয়? এই সপ্তাহটো মোৰ বাবে এনেকুৱাই আছিল। #ShehnaazGill যিকোনো বস্তুক এক স্মৰণীয় অভিজ্ঞতা তৈয়াৰ কৰিব পাৰে। মই তেওঁৰ হাঁহিটো দেখি বলৈ মনত পেলাইছো। আশা কৰোঁ তেওঁ সোনকালেই পুনৰ ঘূৰি আহিব। #WeMissUShehnaaz।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: