உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • Happy Birthday Shehnaaz Gill: শ্বেহনাজৰ জন্মদিনত ভাতৃ শ্বেহবাজে এটা বিশেষ বাৰ্তা প্ৰেৰণ কৰি কৈছে- 'ৰব কৰে তেনু মেৰি উম্ৰ লগ জাৱে' ...

    Happy Birthday Shehnaaz Gill: শ্বেহনাজৰ জন্মদিনত ভাতৃ শ্বেহবাজে এটা বিশেষ বাৰ্তা প্ৰেৰণ কৰি কৈছে- 'ৰব কৰে তেনু মেৰি উম্ৰ লগ জাৱে' ...

    Photo-@badeshashehbaz/Instagram

    Photo-@badeshashehbaz/Instagram

    ২৭ জানুৱাৰী শ্বেহনাজ গিলৰ বাবে অতি বিশেষ, কিয়নো এই দিনত তেওঁ জন্ম গ্ৰহণ কৰিছিল (Shehnaaz Gill Birthday)। শ্বেহনাজৰ ভায়েক শ্বেহবাজে তেওঁৰ ভগ্নীৰ এটা ভিডিঅ' শ্বেয়াৰ কৰিছে (Shehbaz extends heartfelt wishes to Shehnaaz Gill), যিটো ভাইৰেল হৈ আছে।

    • Share this:
    শেহনাজ গিল হৈছে উদ্যোগটোৰ নাম যিটো এতিয়া সকলোৱে জানে। বিগ বছত 'পাঞ্জাৱ কি কেটৰিনা' হিচাপে বিখ্যাত হোৱা শ্বেহনাজ আজি টিভিৰ এটা ডাঙৰ নাম। ২৭ জানুৱাৰী শ্বেহনাজ গিলৰ বাবে অতি বিশেষ, কিয়নো এই দিনত তেওঁ জন্ম গ্ৰহণ কৰিছিল (Shehnaaz Gill Birthday)। শ্বেহনাজৰ এই জন্মদিনটো তেওঁৰ বাবে বিশেষ নহ'ব, কিয়নো তেওঁৰ শ্ৰেষ্ঠ বন্ধু সিদ্ধাৰ্থ শুক্লা (Sidharth Shukla) এতিয়া এই পৃথিৱীত নাই, কিন্তু তেওঁৰ অনুৰাগীসকলে তেওঁক প্ৰেমৰ সৈতে বিশেষ অনুভৱ কৰাবলৈ চেষ্টা কৰি আছে। শ্বেহনাজৰ ভায়েক শ্বেহবাজে তেওঁৰ ভগ্নীৰ এটা ভিডিঅ' শ্বেয়াৰ কৰিছে (Shehbaz extends heartfelt wishes to Shehnaaz Gill), যিটো ভাইৰেল হৈ আছে।

    শ্বেহনাজ গিল ২৮ বছৰীয়া হৈছে
    শেহনাজ গিল আজি ২৮ বছৰীয়া হৈছে। তেওঁৰ অনুৰাগীসকলৰ মাজত ছানা নামেৰে জনাজাত শ্বেহনাজে চলমান খানৰ অনুষ্ঠান বিগ বছ ১৩-ৰ পৰা এক বিশেষ স্বীকৃতি লাভ কৰে। ইয়াত সিদ্ধাৰ্থ শুক্লাৰ সৈতে তেওঁৰ বন্ধুত্ব আৰু ৰসায়ন মানুহে ভাল পাইছিল। অনুৰাগীসকলে দম্পতীহালৰ নাম #sidnaaz কৰিছিল, যিয়ে যথেষ্ট মৰম পাইছিল। আজি শ্বেহনাজৰ বিশেষ দিনটোত  অনুৰাগীসকলে ছ'চিয়েল মিডিয়াত তেওঁক অভিনন্দন জনাইছে, আনহাতে  ভায়েক শ্বেহবাজে ছানাৰ নামত এটা পোষ্ট কৰিছে, যিটো ভাইৰেল হৈ আছে।




    শ্বেহবাজে এই ভিডিঅ' শ্বেয়াৰ কৰিছিল য'ত তেওঁ তেওঁৰ ভগ্নীৰ বিগ বছৰ যাত্ৰাৰ কথা পুনৰ মনত পেলাইছিল, যেতিয়া তেওঁ তেওঁৰ ভগ্নীক সমৰ্থন কৰিবলৈ ঘৰত প্ৰৱেশ কৰিছিল। এই ভিডিঅ'টোত, তেওঁ নিজৰ গান টো ৰাখিছে। গানটোৰ কথাবোৰ হৈছে - "মে তেৰা ভাই তু মেৰি বেহনা"। এই বিশেষ দিনটোত, শ্বেহবাজে ভনীয়েকক বিশেষ অনুভৱ কৰাবলৈ চেষ্টা কৰিছে।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: