• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • শ্বাহৰুখ খানৰ সৈতে বগা টি-চাৰ্টত দেখা ল'ৰাজন আজি এজন জনপ্ৰিয় অভিনেতা, আপুনি চিনাক্ত কৰিছে নেকি তেওঁক ?

শ্বাহৰুখ খানৰ সৈতে বগা টি-চাৰ্টত দেখা ল'ৰাজন আজি এজন জনপ্ৰিয় অভিনেতা, আপুনি চিনাক্ত কৰিছে নেকি তেওঁক ?

ফটোখনত, শ্বাহৰুখক তেওঁৰ চৰিত্ৰটোৰ গেটআপত দেখা গৈছে, লগতে তেওঁৰ কিছুমান ল'ৰাই ফটোখনৰ বাবে পোজ দিছে। বগা টি-চাৰ্টত দেখা পোৱা ল'ৰাজন আজি বলীউডৰ এজন অভিনেতা, যি তেওঁৰ অসাধাৰণ অভিনয়ৰ বাবে জনাজাত।

ফটোখনত, শ্বাহৰুখক তেওঁৰ চৰিত্ৰটোৰ গেটআপত দেখা গৈছে, লগতে তেওঁৰ কিছুমান ল'ৰাই ফটোখনৰ বাবে পোজ দিছে। বগা টি-চাৰ্টত দেখা পোৱা ল'ৰাজন আজি বলীউডৰ এজন অভিনেতা, যি তেওঁৰ অসাধাৰণ অভিনয়ৰ বাবে জনাজাত।

ফটোখনত, শ্বাহৰুখক তেওঁৰ চৰিত্ৰটোৰ গেটআপত দেখা গৈছে, লগতে তেওঁৰ কিছুমান ল'ৰাই ফটোখনৰ বাবে পোজ দিছে। বগা টি-চাৰ্টত দেখা পোৱা ল'ৰাজন আজি বলীউডৰ এজন অভিনেতা, যি তেওঁৰ অসাধাৰণ অভিনয়ৰ বাবে জনাজাত।

  • Share this:
শ্বাহৰুখ খানৰ সমগ্ৰ বিশ্বতে লাখ লাখ অনুৰাগী আছে। তেওঁলোকে য'তেই দৃশ্যগ্ৰহণৰ বাবে যায়, মানুহে প্ৰায়ে তেওঁলোকক চাবলৈ একত্ৰিত হয় আৰু তেওঁলোকৰ সৈতে ফটো তোলাৰ সুযোগ বিচাৰে। শ্বাহৰুখ খানৰ এখন পুৰণি ছবি ছচিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ আছে, যিটো তেওঁৰ ছবি 'অশোকা'ৰ ছেটৰ পৰা আহিছে।

ফটোখনত, শ্বাহৰুখক তেওঁৰ চৰিত্ৰটোৰ গেটআপত দেখা গৈছে, লগতে তেওঁৰ কিছুমান ল'ৰাই ফটোখনৰ বাবে পোজ দিছে। বগা টি-চাৰ্টত দেখা পোৱা ল'ৰাজন আজি বলীউডৰ এজন অভিনেতা, যি তেওঁৰ অসাধাৰণ অভিনয়ৰ বাবে জনাজাত। তেওঁৰ দেউতাক বলীউডৰ এজন একচন ডাইৰেক্টৰ। তেওঁ কিছু সময় আগতে বলীউডৰ প্ৰখ্যাত অভিনেত্ৰী এগৰাকীক বিয়া কৰাইছিল।

ফটো- Instagram@shamkaushal09


আশা কৰোঁ, বহুলোকে তেওঁক চিনাক্ত কৰিছে। যদি এতিয়ালৈকে কাকো চিনাক্ত কৰা হোৱা নাই, তেন্তে আমি আপোনাক কওঁ যে শ্বাহৰুখৰ সৈতে বগা টি-চাৰ্টত দেখা লৰাজন হৈছে বিকি কৌশল। এই ফটোখন ২০০১ চনৰ ছবি 'অশোকা'ৰ ছেটৰ পৰা আহিছে। বিকি কৌশলৰ দেউতাক শ্বাম কৌশলে 'অশোকা'ৰ ছেটৰ পৰা তেওঁৰ পুত্ৰৰ এখন পুৰণি ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছিল। তেওঁ এটা দীঘলীয়া টোকাও লিখিছিল যে কেনেকৈ কোনেও কেতিয়াও ভবা নাছিল যে এদিন বিকিয়ে বলীউডত প্ৰৱেশ কৰিব। ছবিখনত 'শ্বেৰশাহ'ৰ পৰিচালক বিষ্ণুবৰ্ধন আৰু বিকিৰ অভিনেতা-ভাতৃ ছানী কৌশলকো দেখা গৈছে।

শ্বেৰশাহ'ৰ পৰিচালক বিষ্ণুবৰ্ধনকো দেখা গৈছে
শ্বাম কৌশলে শিৰোনামটোত লিখিছিল যে এইটো বিশেষ যে ২০২২ চনত বিষ্ণুবৰ্ধন আৰু বিকি দুয়োজনে 'শ্বেৰশাহ' আৰু 'চৰ্দাৰ উধম'ৰ বাবে শ্ৰেষ্ঠ পৰিচালক আৰু শ্ৰেষ্ঠ অভিনেতাৰ বঁটা লাভ কৰিছিল, যিটো তেওঁ শ্বাহৰুখৰ সৈতে এখন ফটো তোলাৰ সময়ত অকল্পনীয় যেন লাগিছিল। স্কুলৰ দিনত তোলা ছবিখনত বিকিক একেবাৰেই চিনিব পৰা হোৱা নাই।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি