உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • Bollywood ৰ অভিনেতা চেইফ আলী খানে দিপাৱলীত পুত্ৰ জেহৰ সৈতে কটালে ধেমালিৰ সময়, কেমেৰাত বন্দী পিতৃ আৰু পুত্ৰৰ প্ৰেম...

    Bollywood ৰ অভিনেতা চেইফ আলী খানে দিপাৱলীত পুত্ৰ জেহৰ সৈতে কটালে ধেমালিৰ সময়, কেমেৰাত বন্দী পিতৃ আৰু পুত্ৰৰ প্ৰেম...

    কৰীণা কাপুৰ খানে (Kareena Kapoor Khan) তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম হেণ্ডেলত কেঁচুৱা জেহ আলী খানৰ (Jeh Ali Khan) এখন আকৰ্ষণীয় ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছে য'ত তেওঁক দেউতাক চেইফ আলী খানৰ (Saif Ali Khan) সৈতে খেলি থকা দেখা গৈছে।

    কৰীণা কাপুৰ খানে (Kareena Kapoor Khan) তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম হেণ্ডেলত কেঁচুৱা জেহ আলী খানৰ (Jeh Ali Khan) এখন আকৰ্ষণীয় ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছে য'ত তেওঁক দেউতাক চেইফ আলী খানৰ (Saif Ali Khan) সৈতে খেলি থকা দেখা গৈছে।

    কৰীণা কাপুৰ খানে (Kareena Kapoor Khan) তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম হেণ্ডেলত কেঁচুৱা জেহ আলী খানৰ (Jeh Ali Khan) এখন আকৰ্ষণীয় ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছে য'ত তেওঁক দেউতাক চেইফ আলী খানৰ (Saif Ali Khan) সৈতে খেলি থকা দেখা গৈছে।

    • Share this:
    কৰীণা কাপুৰ খানে (Kareena Kapoor Khan) তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম হেণ্ডেলত কেঁচুৱা জেহ আলী খানৰ (Jeh Ali Khan) এখন আকৰ্ষণীয় ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছে য'ত তেওঁক দেউতাক চেইফ আলী খানৰ (Saif Ali Khan) সৈতে খেলি থকা দেখা গৈছে। ছবিখনত চেইফ আৰু জেহক তেওঁলোকৰ চাৰিওফালে পুতলাৰে আৱৰি থকা দেখা গৈছে। তেওঁলোকে এখন বাগিচাত ধেমালি কৰা দেখা গৈছে। কৰীণাই ফটোখনৰ শিৰোনাম দিছিল 'প্ৰেম আৰু পোহৰ।' তাৰ পিছত এটা হৃদয়ৰ ইমোজি শ্বেয়াৰ কৰিছিল।

    কৰীণা আৰু চেইফে তেওঁলোকৰ দুই মৰমলগা সন্তান টাইমুৰ আৰু জাহাংগীৰৰ প্ৰতি তেওঁলোকৰ মৰম মুকলিকৈ ছচিয়েল মিডিয়াত প্ৰকাশ কৰে। তেওঁলোকে শিশুসকলক এজন ভাল অভিভাৱকৰ দৰে সময়ে সময়ে ভ্ৰমণত লৈ যায়। তেওঁলোকৰ দুয়োটা সন্তান সামাজিক মাধ্যমত তেওঁলোকৰ অনুৰাগীসকলৰ মাজত যথেষ্ট জনপ্ৰিয়।

    পাপ্পাৰাজীয়েও কৰীণাৰ সন্তানৰ এক আভাস পাবলৈ ব্যাকুল হৈ পৰিছে। তেওঁলোকে তেওঁলোকৰ মৰমলগা ষ্টাইলটো কেমেৰাত বন্দী কৰিবলৈ ভাল পায়। যেতিয়াই তেওঁলোকে বাহিৰলৈ ওলাই যায়, ফটোগ্ৰাফাৰে তেওঁলোকৰ ফটো তুলিবলৈ প্ৰতিযোগিতা কৰে।

    Published by:Kokil Sarma
    First published: