• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • Fraud Alert: Bollywood অভিনেতা ৰাজকুমাৰ ৰাও প্ৰৱঞ্চনাৰ ভুক্তভোগী, কোনোবাই অভিনেতাজনৰ নামত লৈছে ঋণ ...

Fraud Alert: Bollywood অভিনেতা ৰাজকুমাৰ ৰাও প্ৰৱঞ্চনাৰ ভুক্তভোগী, কোনোবাই অভিনেতাজনৰ নামত লৈছে ঋণ ...

Photo- rajkummar_rao/Instagram

Photo- rajkummar_rao/Instagram

ৰাজকুমাৰৰ ছ'চিয়েল মিডিয়াৰ শেহতীয়া পোষ্টে অনুৰাগীসকলক আচৰিত কৰি তুলিছে। অভিনেতাজনৰ সৈতে কোনোবাই প্ৰৱঞ্চনা কৰিছে (Rajkumar Rao Fraud Alert)। ৰাজকুমাৰে ইয়াৰ সম্পূৰ্ণ বিৱৰণ তেওঁৰ টুইটাৰ হেণ্ডেলত শ্বেয়াৰ কৰিছে।

  • Share this:
বলীউডৰ কিছুমান প্ৰতিভাশালী অভিনেতা আছে যিয়ে সামাজিক মাধ্যমত যথেষ্ট সক্ৰিয়। ৰাজকুমাৰ আজিকালি তেওঁৰ বহুতো প্ৰকল্পত ব্যস্ত, কিন্তু ৰাজকুমাৰৰ ছ'চিয়েল মিডিয়াৰ শেহতীয়া পোষ্টে অনুৰাগীসকলক আচৰিত কৰি তুলিছে। অভিনেতাজনৰ সৈতে কোনোবাই প্ৰৱঞ্চনা কৰিছে (Rajkumar Rao Fraud Alert)। ৰাজকুমাৰে ইয়াৰ সম্পূৰ্ণ বিৱৰণ তেওঁৰ টুইটাৰ হেণ্ডেলত শ্বেয়াৰ কৰিছে আৰু ইয়াৰ বিৰুদ্ধে কঠোৰ ব্যৱস্থা গ্ৰহণৰ দাবী জনাইছে।

ৰাজকুমাৰ ৰাৱে টুইটাৰত প্ৰৱঞ্চনাৰ সতৰ্কবাণীৰ বিষয়ে অৱগত কৰি লিখিছে, "মোৰ পেন কাৰ্ডৰ অপব্যৱহাৰ কৰি কোনোবাই মোৰ নামত ২৫০০ টকাৰ সৰু ঋণ লৈছে। ইয়াৰ বাবে, মোৰ চিবিলৰ নম্বৰ বেয়া হ'ব। চিবিল অফিচিয়েলক পোষ্টটো টেগ কৰি অভিনেতাজনে আৰু লিখিছিল 'অনুগ্ৰহ কৰি ইয়াক ঠিক কৰক আৰু ইয়াৰ বিৰুদ্ধে সাৱধানতামূলক ব্যৱস্থা লওক'।



ৰাজকুমাৰ ৰাওৰ পেন কাৰ্ডৰ অপব্যৱহাৰ
অনুৰাগীসকলে 'বধাই দো' অভিনেতা ৰাজকুমাৰ ৰাওৰ এই পোষ্টটো পঢ়ি আচৰিত হৈছে। ইমান কম পৰিমাণৰ ধনৰ বাবে কাৰোবাৰ চিবিলৰ নম্বৰ বেয়া হ'ব পাৰে নেকি? এইটো এতিয়াও স্পষ্ট নহয় যে এই পোষ্টটো ৰাজকুমাৰ ৰাৱে ঠাট্টাত কৰিছিল নে প্ৰকৃততে তেওঁৰ সৈতে এটা প্ৰৱঞ্চনা আছিল। অৱশ্যে, কেৱল অভিনেতাজনেহে হে ইয়াৰ বিষয়ে কিবা ক'ব পাৰে।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি