• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • ৰাজ কুন্দ্ৰাই শিল্পা চেট্টীৰ জন্মদিনত এখন মৰমলগা ছবি শ্বেয়াৰ কৰিছে, ফটো কেপশ্বনে দখল কৰিছে শিৰোনাম ...

ৰাজ কুন্দ্ৰাই শিল্পা চেট্টীৰ জন্মদিনত এখন মৰমলগা ছবি শ্বেয়াৰ কৰিছে, ফটো কেপশ্বনে দখল কৰিছে শিৰোনাম ...

শিল্পা চেট্টীৰ বাবে, তেওঁৰ স্বামী ৰাজ কুন্দ্ৰাৰ জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা হৈছে আটাইতকৈ বিশেষ, যিটো তেওঁ ফটোখনৰ সৈতে শ্বেয়াৰ কৰিছে।

শিল্পা চেট্টীৰ বাবে, তেওঁৰ স্বামী ৰাজ কুন্দ্ৰাৰ জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা হৈছে আটাইতকৈ বিশেষ, যিটো তেওঁ ফটোখনৰ সৈতে শ্বেয়াৰ কৰিছে।

শিল্পা চেট্টীৰ বাবে, তেওঁৰ স্বামী ৰাজ কুন্দ্ৰাৰ জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা হৈছে আটাইতকৈ বিশেষ, যিটো তেওঁ ফটোখনৰ সৈতে শ্বেয়াৰ কৰিছে।

  • Share this:
শিল্পা চেট্টীয়ে আজি ৮ জুনত ৪৭ বছৰীয়া হৈছে। সৌন্দৰ্য আৰু জীৱনীশক্তিৰ ক্ষেত্ৰত তেওঁ কোনো নতুন অভিনেত্ৰীতকৈ কম নহয়। শিল্পা চেট্টীৰ জন্মদিনত, তেওঁৰ অনুৰাগীসকলে ছ'চিয়েল মিডিয়াত মন্তব্য কৰিছে আৰু তেওঁক জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা জনাইছে। শিল্পা চেট্টীৰ বাবে, তেওঁৰ স্বামী ৰাজ কুন্দ্ৰাৰ জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা হৈছে আটাইতকৈ বিশেষ, যিটো তেওঁ ফটোখনৰ সৈতে শ্বেয়াৰ কৰিছে।

ৰাজ কুন্দ্ৰাই টুইটাৰত এখন ছবি শ্বেয়াৰ কৰি টুইট কৰে, "শুভ জন্মদিন মোৰ প্ৰাণবন্ধু। আপোনাক বহুত মৰম। আপুনি সদায় এনেকুৱা হৈ থাকক আৰু আপোনাৰ উদাৰতাৰে পৃথিৱীখন কথোপকথনকৰি ৰাখিব বিচাৰো। মই এই ফটোখন ভাল পাওঁ যিটো আপোনাৰ গান 'কিলাৰ কিলাৰ কিলাৰ লগাদি'ৰ কথা মনত পেলাই দিয়ে।



ৰাজ কুন্দ্ৰা শিল্পা চেট্টীৰ বাবে গৌৰৱান্বিত
ৰাজ কুন্দ্ৰাৰ পোষ্টৰ পৰা, এয়া স্পষ্ট যে তেওঁ তেওঁৰ পত্নীৰ বাবে যথেষ্ট গৌৰৱান্বিত। কঠিন সময়ত ৰাজ কুন্দ্ৰাৰ সৈতে দৃঢ়তাৰে থিয় দিছিল। যেতিয়াই শিল্পাৰ পৰিয়ালত সমস্যা হৈছিল, তেওঁলোক দুয়ো সাহসেৰে অসুবিধাৰ সন্মুখীন হৈছিল। এইটোৱেই ৰাজ আৰু শিল্পাক এক সুন্দৰ আৰু ধুনীয়া যুটি হিচাপে উপস্থাপন কৰে।
Published by:Kokil Sarma
First published: