• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • পূজা হেগড়েই চলমান খান আৰু ভেঙ্কটেশৰ সৈতে জন্মদিন উদযাপন কৰে, ভিডিঅ'ত সুন্দৰ মুহূৰ্তবোৰৰ এক আভাস চাওক ...

পূজা হেগড়েই চলমান খান আৰু ভেঙ্কটেশৰ সৈতে জন্মদিন উদযাপন কৰে, ভিডিঅ'ত সুন্দৰ মুহূৰ্তবোৰৰ এক আভাস চাওক ...

ভিডিঅ'টোত, পূজাক চলমান খান আৰু ভেঙ্কটেশৰ সৈতে জন্মদিনৰ কেক কাটি থকা দেখা গৈছে। তেওঁ মমবাতিবোৰ নিৰ্বাপিত কৰিছিল আৰু কেকটো কাটি চলমান আৰু ভেঙ্কটেশক খুৱাইছিল।

ভিডিঅ'টোত, পূজাক চলমান খান আৰু ভেঙ্কটেশৰ সৈতে জন্মদিনৰ কেক কাটি থকা দেখা গৈছে। তেওঁ মমবাতিবোৰ নিৰ্বাপিত কৰিছিল আৰু কেকটো কাটি চলমান আৰু ভেঙ্কটেশক খুৱাইছিল।

ভিডিঅ'টোত, পূজাক চলমান খান আৰু ভেঙ্কটেশৰ সৈতে জন্মদিনৰ কেক কাটি থকা দেখা গৈছে। তেওঁ মমবাতিবোৰ নিৰ্বাপিত কৰিছিল আৰু কেকটো কাটি চলমান আৰু ভেঙ্কটেশক খুৱাইছিল।

  • Share this:
দৰ্শকে চলমান খানক তেওঁৰ পৰৱৰ্তী ছবি 'কিচি কা ভাই কিচি কি জান'ত চাবলৈ ব্যাকুল হৈ পৰিছে। দৰ্শকে ছবিখনৰ মুক্তিৰ বাবে অলপ অপেক্ষা কৰিব লাগিব, কিন্তু তেওঁলোকে এটা নতুন ভিডিঅ'ৰ জৰিয়তে ছবিখনৰ ছেটৰ এক আভাস পাব পাৰে, য'ত পূজা হেগড়েৰ জন্মদিন উদযাপন কৰা হৈছে। তেওঁ ছবিখনত এটা গুৰুত্বপূৰ্ণ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিছে।

ভিডিঅ'টোত, পূজাক চলমান খান আৰু ভেঙ্কটেশৰ সৈতে জন্মদিনৰ কেক কাটি থকা দেখা গৈছে। তেওঁ মমবাতিবোৰ নিৰ্বাপিত কৰিছিল আৰু কেকটো কাটি চলমান আৰু ভেঙ্কটেশক খুৱাইছিল। তেওঁ চলমান খানক আলিঙ্গন কৰা আৰু উদযাপনৰ বাবে সকলোকে ধন্যবাদ জনোৱা দেখা যায়।

চলমান খানক পূজা হেগড়েৰ সৈতে দেখা যায়

ছবিখনৰ দলটো পূজা হেগড়েৰ জন্মদিনত একত্ৰিত হৈছিল। গোটেই দলটোক ছবিখনৰ ছেটত একেলগে দেখা গৈছিল। চলমান খান ফিল্মছে ছচিয়েল মিডিয়াত এটা ভিডিঅ' শ্বেয়াৰ কৰিছে য'ত চলমান খান আৰু ভেঙ্কটেশ আৰু জগপতি বাবুক পূজা হেগড়েৰ জন্মদিন উদযাপন কৰা দেখা গৈছে।



ফাৰহাদ চামজীৰ দ্বাৰা পৰিচালিত চলচ্চিত্ৰখন নিৰ্মাণ কৰা হৈছে

ভিডিঅ'টোত, সকলোকে এটা জন্মদিনৰ গান গাই থকা দেখা গৈছিল। আন অভিনেতাসকলক সকলোৰে সৈতে ভাল সময় অতিবাহিত কৰা দেখা যায়। এতিয়া যেতিয়া সকলোৱে ছবিখনৰ মহান কলাকুশলীসকলক দেখিছে, ছবিখনক লৈ দৰ্শকৰ উৎসাহ বৃদ্ধি পাইছে। চলচ্চিত্ৰখন ফাৰহাদ চামজীৰ দ্বাৰা পৰিচালিত এক একচন-পেকড মনোৰঞ্জনধৰ্মী ছবি।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি