உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • Harnaaz Sandhu Viral Video: পাপাৰাজিৰ সন্মুখত উচুপি উঠিল বিশ্ব সুন্দৰী হৰনাজ সান্ধু, হৈ পৰিল আবেগিক, কিয়...

    Harnaaz Sandhu Viral Video: পাপাৰাজিৰ সন্মুখত উচুপি উঠিল বিশ্ব সুন্দৰী হৰনাজ সান্ধু, হৈ পৰিল আবেগিক, কিয়...

    Harnaaz Sandhu Viral Video: হৰনাজ সান্ধুৰ (Harnaaz Sandhu Viral Video) এটা ভিডিঅ' ছচিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ আছে।

    Harnaaz Sandhu Viral Video: হৰনাজ সান্ধুৰ (Harnaaz Sandhu Viral Video) এটা ভিডিঅ' ছচিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ আছে।

    Harnaaz Sandhu Viral Video: হৰনাজ সান্ধুৰ (Harnaaz Sandhu Viral Video) এটা ভিডিঅ' ছচিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ আছে।

    • Share this:
    হৰনাজ সান্ধুৰ (Harnaaz Sandhu Viral Video) এটা ভিডিঅ' ছচিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ আছে। এই ভিডিঅ'টোত, তেওঁক 2019 চনৰ 'কেশৰী' চলচ্চিত্ৰৰ হিট গান 'তেৰী মিট্টি' শুনি আৱেগিক হোৱা দেখা গৈছে। ভিডিঅ'টোত, তাইক এখন চকীত বহি থকা দেখা গৈছে আৰু মূৰত মিছ ইউনিভাৰ্ছৰ মুকুট পিন্ধি আছে।

    হৰনাজ কৌৰ সান্ধুৱে 21 বছৰৰ পিছত ভাৰতৰ হৈ মিছ ইউনিভাৰ্ছ (Miss Universe Harnaaz Sandhu)ৰ মুকুট জয় কৰি ইতিহাস সৃষ্টি কৰিছিল। 2021 চনত হৰনাজে বিশ্ব সৌন্দৰ্য প্ৰতিযোগিতাৰ ৭০ তম সংস্কৰণত মিছ ইউনিভাৰ্ছৰ খিতাপ অৰ্জন কৰে। শেহতীয়াকৈ, তেওঁ ভাৰতলৈ উভতি আহিছিল আৰু দিল্লীৰ ইন্দিৰা গান্ধী বিমানবন্দৰত তেওঁক এক বিশাল আদৰণি জনোৱা হৈছিল। পিছত তেওঁ মুম্বাইৰ ফাউণ্টেইন অফ জয় পৰিদৰ্শন কৰে। কিন্তু যিটো  কথাই সকলোৰে দৃষ্টি আকৰ্ষণ কৰিছে সেইটো আছিল সান্ধুৰ দেশপ্ৰেমৰ অনুভূতি, যাৰ বাবে তেওঁৰ অনুৰাগীসকলে তেওঁক লৈ অধিক গৌৰৱ অনুভৱ কৰিছে।




    হৰনাজ সান্ধুক স্বাগতম জনোৱাৰ সময়ত কোনোবাই এখন বোৰ্ড দিয়ে, সেই বোৰ্ডখনত তেওঁৰ মুকুট পিন্ধা মুহূৰ্তৰ এখন ছবি আছে আৰু ইয়াত 'ৱেলকাম হোম শ্বেৰনী' লিখা আছিল। হৰনাজে এই বিশাল আদৰণি দেখি বৰ আনন্দিত হৈ পৰিছিল। কিন্তু সেই মুহূৰ্ততে  'কেশৰী'ৰ 'তেৰী মিট্টি' গানটো পৃষ্ঠভূমিত বাজি উঠে আৰু গানটো শুনি হৰনাজে কান্দিবলৈ ধৰিলে। তাই বোৰ্ডখনৰ আঁৰত কান্দি থকা মুখখন লুকুৱাই ৰখাৰ চেষ্টা কৰে।
    Published by:Manjumoni Borah
    First published: