• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • Bollywoodৰ ছুপাৰষ্টাৰ গোবিন্দালৈ চাওকচোন ! পত্নীৰ প্ৰতিটো কথাই কেনেকৈ আখৰে আখৰে পালন কৰে তেওঁ ! কেতিয়াবা যদি খুৱাই দিয়ে, কেতিয়াবা দিয়ে কাপোৰ ইষ্ট্ৰি কৰি...

Bollywoodৰ ছুপাৰষ্টাৰ গোবিন্দালৈ চাওকচোন ! পত্নীৰ প্ৰতিটো কথাই কেনেকৈ আখৰে আখৰে পালন কৰে তেওঁ ! কেতিয়াবা যদি খুৱাই দিয়ে, কেতিয়াবা দিয়ে কাপোৰ ইষ্ট্ৰি কৰি...

কিছুদিন আগতে গোবিন্দা (Govinda) আৰু তেওঁৰ পত্নীয়ে (Sunita Ahuja) দ্য কপিল শৰ্মাৰ অনুষ্ঠানত (The Kapil Sharma Show) উপস্থিত হৈছিল, যাৰ এটা ভিডিঅ' ছচিয়েল মিডিয়াত (Social Media) ভাইৰেল হৈ আছে।

কিছুদিন আগতে গোবিন্দা (Govinda) আৰু তেওঁৰ পত্নীয়ে (Sunita Ahuja) দ্য কপিল শৰ্মাৰ অনুষ্ঠানত (The Kapil Sharma Show) উপস্থিত হৈছিল, যাৰ এটা ভিডিঅ' ছচিয়েল মিডিয়াত (Social Media) ভাইৰেল হৈ আছে।

কিছুদিন আগতে গোবিন্দা (Govinda) আৰু তেওঁৰ পত্নীয়ে (Sunita Ahuja) দ্য কপিল শৰ্মাৰ অনুষ্ঠানত (The Kapil Sharma Show) উপস্থিত হৈছিল, যাৰ এটা ভিডিঅ' ছচিয়েল মিডিয়াত (Social Media) ভাইৰেল হৈ আছে।

  • Share this:
গোবিন্দা (Govinda) আৰু তেওঁৰ পত্নী সুনীতা আহুজা (Sunita Ahuja) শেহতীয়াকৈ তেওঁলোকৰ ভতিজা কৃষ্ণ অভিষেকৰ সৈতে মতভেদৰ বাবে বাতৰিলৈ আহিছিল। গোবিন্দা আৰু সুনীতাৰ প্ৰেম কাৰো পৰা লুকাই থকা নাই। দুয়োৰে বহু বছৰ আগতে প্ৰেম বিবাহ হৈছিল আৰু আজিও তেওঁলোকৰ প্ৰেম বহু বছৰ আগৰ দৰেই। ছবি আৰু ভিডিঅ'ত দুয়োৰে মাজত প্ৰেমৰ বন্ধন প্ৰায়ে কেনেদৰে দেখা যায়। কিছুদিন আগতে গোবিন্দা (Govinda) আৰু তেওঁৰ পত্নীয়ে (Sunita Ahuja) দ্য কপিল শৰ্মাৰ অনুষ্ঠানত (The Kapil Sharma Show) উপস্থিত হৈছিল, যাৰ এটা ভিডিঅ' ছচিয়েল মিডিয়াত (Social Media) ভাইৰেল হৈ আছে।

গোবিন্দা  আৰু সুনীতা আহুজাৰ এটা ধেমেলীয়া ভিডিঅ' ভাইৰেল হৈ আছে। ভিডিঅ'টো সুনীতা বহি আছে আৰু গোবিন্দাক সকলো কাম সম্পন্ন কৰিবলৈ আদেশ দিছে। সুনীতাই কেতিয়াবা গোবিন্দাৰ দ্বাৰা কাপোৰ ইস্ত্ৰী কৰাই কেতিয়াবা ফল খাই বহু থাকে। গোবিন্দাই যিদৰে দৌৰি দৌৰি তেওঁৰ পত্নীৰ কাম কৰিছিল সেইটোৱে মানুহক বেছ আমোদ দিছে।


এই ভিডিঅ'টো গোবিন্দা আৰু সুনীতায়ো খুব এঞ্জয় কৰিছে। বেকগ্ৰাউণ্ডত থকা গানটো বেছ আমোদজনক আছিল।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি