உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • Ranbir Alia Wedding: আলিয়া ভাটে শ্ৰীমতী কাপুৰ হোৱাৰ লগে লগে স্বামী ৰণবীৰ কাপুৰৰ সৈতে তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম ডিপি সলনি কৰিছে ...

    Ranbir Alia Wedding: আলিয়া ভাটে শ্ৰীমতী কাপুৰ হোৱাৰ লগে লগে স্বামী ৰণবীৰ কাপুৰৰ সৈতে তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম ডিপি সলনি কৰিছে ...

    Photo-@aliaabhatt/Instagram

    Photo-@aliaabhatt/Instagram

    Alia Bhatt Changed her Instagram DP: আলিয়া ভাটে শ্ৰীমতী কাপুৰ (Alia-Ranbir wedding)  হোৱাৰ পিছত ৰণবীৰ কাপুৰৰ সৈতে তেওঁৰ বিবাহৰ ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছিল। এই ফটোবোৰ শ্বেয়াৰ কৰাৰ পিছত, আলিয়া ভাটে তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম ডিপি সলনি কৰিছে।

    • Share this:
    Alia Bhatt Changed her Instagram DP: বলীউডৰ নৱ দম্পতী আলিয়া ভাট আৰু ৰণবীৰ কাপুৰে বান্দ্ৰাত তেওঁলোকৰ 'বাস্তু' এপাৰ্টমেণ্টত পৰিয়াল আৰু ঘনিষ্ঠ বন্ধুবৰ্গৰ উপস্থিতিত বিবাহপাশত আৱদ্ধ হৈছে। ২৯ বছৰীয়া আলিয়া ভাটে ৩৯ বছৰীয়া ৰণবীৰ কাপুৰৰ সৈতে ৭ টা জনমৰ বাবে তেওঁৰ পাঁচ বছৰীয়া প্ৰেম জীৱন বান্ধিছে। আলিয়া আৰু ৰণবীৰৰ সৈতে তেওঁলোক দুয়োৰে পৰিয়াল এই বিবাহত বহুত সুখী। বিয়াৰ পিছত, আলিয়াই এটা ডাঙৰ পদক্ষেপ লয় আৰু ইনষ্টাগ্ৰামত বিবাহৰ ফটোৰ সৈতে ইনষ্টাগ্ৰাম ডিপি সলনি কৰে।

    আলিয়া ভাটে শ্ৰীমতী কাপুৰ (Alia-Ranbir wedding)  হোৱাৰ পিছত ৰণবীৰ কাপুৰৰ সৈতে তেওঁৰ বিবাহৰ ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছিল। যাৰ ওপৰত অনুৰাগীসকলে যথেষ্ট মৰম প্ৰকাশ কৰিছে। এই ফটোবোৰ শ্বেয়াৰ কৰাৰ পিছত, আলিয়া ভাটে তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম ডিপি সলনি কৰিছে।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: