• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • Viral Video: এইগৰাকী পাকিস্তানী ছোৱালীয়ে ভনীয়েকৰ বিয়াত বলীউড চিনেমাৰ গীতত নৃত্য প্ৰদৰ্শনেৰে ধুমুহাৰ সৃষ্টি কৰিলে ইণ্টাৰনেটত ...

Viral Video: এইগৰাকী পাকিস্তানী ছোৱালীয়ে ভনীয়েকৰ বিয়াত বলীউড চিনেমাৰ গীতত নৃত্য প্ৰদৰ্শনেৰে ধুমুহাৰ সৃষ্টি কৰিলে ইণ্টাৰনেটত ...

এগৰাকী পাকিস্তানী ছোৱালীক সঞ্জয় লীলা ভাঞ্চালী পৰিচালিত 'গোলিয়োঁ কি ৰাসলীলা ৰাম-লীলা'ৰ জনপ্ৰিয় গান 'অংগ লগা দে' গানটোত তেওঁৰ ভগ্নীৰ বিয়াত নাচি থকা দেখা গৈছে। এই Videoটো সম্প্ৰতি ভাইৰেল হৈ পৰিছে।

এগৰাকী পাকিস্তানী ছোৱালীক সঞ্জয় লীলা ভাঞ্চালী পৰিচালিত 'গোলিয়োঁ কি ৰাসলীলা ৰাম-লীলা'ৰ জনপ্ৰিয় গান 'অংগ লগা দে' গানটোত তেওঁৰ ভগ্নীৰ বিয়াত নাচি থকা দেখা গৈছে। এই Videoটো সম্প্ৰতি ভাইৰেল হৈ পৰিছে।

এগৰাকী পাকিস্তানী ছোৱালীক সঞ্জয় লীলা ভাঞ্চালী পৰিচালিত 'গোলিয়োঁ কি ৰাসলীলা ৰাম-লীলা'ৰ জনপ্ৰিয় গান 'অংগ লগা দে' গানটোত তেওঁৰ ভগ্নীৰ বিয়াত নাচি থকা দেখা গৈছে। এই Videoটো সম্প্ৰতি ভাইৰেল হৈ পৰিছে।

  • Share this:
এয়া মাত্ৰ এমাহ হৈ গ'ল যে পাকিস্তানী ছোৱালী আয়েশা ওমৰে বলীউডৰ আইকনিক গান 'মেৰা দিল য়ে পুকাৰে' গানটোত সুন্দৰ নৃত্যৰ দ্বাৰা ৰাতিটোৰ ভিতৰতে তাৰকা হৈ পৰিছিল। আৰু এতিয়া আন এজনী পাকিস্তানী ছোৱালীয়ে নৃত্য ভিডিঅ'ৰ দ্বাৰা ইণ্টাৰনেট দখল কৰা দেখা গৈছে। এই ক্লিপটোত যিটো ভাইৰেল হৈ পৰিছে আৰু সমগ্ৰ ছ'চিয়েল মিডিয়াত আছে, এগৰাকী পাকিস্তানী ছোৱালীক সঞ্জয় লীলা ভাঞ্চালী পৰিচালিত 'গোলিয়োঁ কি ৰাসলীলা ৰাম-লীলা'ৰ জনপ্ৰিয় গান 'অংগ লগা দে' গানটোত তেওঁৰ ভগ্নীৰ বিয়াত নাচি থকা দেখা গৈছে।

নৃত্য ক্লিপটো ইণ্টাৰনেটত ধুমুহাৰ গতিত বিয়পি পৰিছে। ভিডিঅ'টো প্ৰথমে নাটালিয়া কলিঙে ইনষ্টাগ্ৰামত শ্বেয়াৰ কৰিছিল য'ত এজনী ধুনীয়া ছোৱালীক দেখুওৱা হৈছিল, যিয়ে বলীউডৰ ট্ৰেকত বিয়াৰ অতিথিসকলৰ আগত প্ৰদৰ্শন কৰাৰ সময়ত এটা গধুৰ সুসজ্জিত লেহেঙ্গা পিন্ধি আছিল। ছোৱালীজনীয়ে তাইৰ মসৃণ শৈলীৰে মঞ্চত জুই লগাই ছিল আৰু দৰ্শকসকলক সম্পূৰ্ণৰূপে মন্ত্ৰমুগ্ধ কৰি ৰাখিছিল।



ইনষ্টাগ্ৰামত ভিডিঅ'টো শ্বেয়াৰ কৰি নাটালিয়াই লিখিছিল, "ইনষ্টাগ্ৰামে মোক গোটেই বস্তুটো আপলোড কৰিবলৈ নিদিয়ে কিন্তু এয়া মোৰ প্ৰতিভাশালী কেঁচুৱা ভগ্নী আৰু মই তাইক লৈ বহুত গৌৰৱান্বিত। গতিকে কেৱল এই মুহূৰ্তটো আপোনালোক সকলোৰে সৈতে ভাগ বতৰা কৰিব বিচাৰিছিলো।" কেইদিনমান আগতে শ্বেয়াৰ কৰা ভিডিঅ'টোৱে এতিয়ালৈকে ২ লাখৰো অধিক দৰ্শন লাভ কৰিছে।

নেটিজেনসকলে এই প্ৰদৰ্শন চোৱাৰ পিছত ছোৱালীজনীক উচ্চ প্ৰশংসা কৰে। বহুতে তাইক তাইৰ এই নৃত্যৰ বাবে প্ৰশংসা কৰিছিল। আন কেইজনমানে কৈছিল যে নৃত্যটো এটা পৰিয়ালৰ সমাৱেশত পৰিৱেশন কৰিবলৈ অলপ সাহসী আছিল।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি