உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • পীযুষ জৈনৰ কুবেৰ কাণ্ডক লৈ নিৰ্মাণ হ'ব চিনেমা, নাম হ'ব Raid2 ! অজয় দেৱগন নায়ক হ'ব নেকি ?

    পীযুষ জৈনৰ কুবেৰ কাণ্ডক লৈ নিৰ্মাণ হ'ব চিনেমা, নাম হ'ব Raid2 ! অজয় দেৱগন নায়ক হ'ব নেকি ?

    শীঘ্ৰেই উত্তৰ প্ৰদেশৰ সুগন্ধি ব্যৱসায়ী পীযুষ জৈনৰ (Piyush Jain News) কুবেৰ কেলেংকাৰীৰ এক আভাস পাবলৈ সক্ষম হ'ব কিয়নো ইয়াক লৈ এখন চলচ্চিত্ৰ ঘোষণা কৰা হৈছে। চলচ্চিত্ৰ নিৰ্মাতা কুমাৰ মংগত পাঠকে (Kumar Mangat Pathak) এই অভিযানৰ ওপৰত 'ৰেইড-২' (Raid2) নামৰ চলচ্চিত্ৰ নিৰ্মাণ কৰিব।

    শীঘ্ৰেই উত্তৰ প্ৰদেশৰ সুগন্ধি ব্যৱসায়ী পীযুষ জৈনৰ (Piyush Jain News) কুবেৰ কেলেংকাৰীৰ এক আভাস পাবলৈ সক্ষম হ'ব কিয়নো ইয়াক লৈ এখন চলচ্চিত্ৰ ঘোষণা কৰা হৈছে। চলচ্চিত্ৰ নিৰ্মাতা কুমাৰ মংগত পাঠকে (Kumar Mangat Pathak) এই অভিযানৰ ওপৰত 'ৰেইড-২' (Raid2) নামৰ চলচ্চিত্ৰ নিৰ্মাণ কৰিব।

    শীঘ্ৰেই উত্তৰ প্ৰদেশৰ সুগন্ধি ব্যৱসায়ী পীযুষ জৈনৰ (Piyush Jain News) কুবেৰ কেলেংকাৰীৰ এক আভাস পাবলৈ সক্ষম হ'ব কিয়নো ইয়াক লৈ এখন চলচ্চিত্ৰ ঘোষণা কৰা হৈছে। চলচ্চিত্ৰ নিৰ্মাতা কুমাৰ মংগত পাঠকে (Kumar Mangat Pathak) এই অভিযানৰ ওপৰত 'ৰেইড-২' (Raid2) নামৰ চলচ্চিত্ৰ নিৰ্মাণ কৰিব।

    • Share this:
    আপুনি শীঘ্ৰেই উত্তৰ প্ৰদেশৰ সুগন্ধি ব্যৱসায়ী পীযুষ জৈনৰ (Piyush Jain News) কুবেৰ কেলেংকাৰীৰ এক আভাস পাবলৈ সক্ষম হ'ব কিয়নো ইয়াক লৈ এখন চলচ্চিত্ৰ ঘোষণা কৰা হৈছে। চলচ্চিত্ৰ নিৰ্মাতা কুমাৰ মংগত পাঠকে (Kumar Mangat Pathak) কানপুৰ আৰু উত্তৰ প্ৰদেশৰ কনৌজত আয়কৰ বিভাগে চলোৱা অভিযানৰ ওপৰত 'ৰেইড-২' (Raid2) নামৰ এখন চলচ্চিত্ৰ নিৰ্মাণ কৰিব। উত্তৰ প্ৰদেশত প্ৰথমবাৰৰ বাবে অনুষ্ঠিত কাশী চলচ্চিত্ৰ মহোৎসৱত (Uttar Pradesh News) এক পেনেল আলোচনাৰ সময়ত তেওঁ এই ঘোষণা কৰে। তেওঁ 'ৰেইড' বোলছবিখন নিৰ্মাণ কৰিছিল।

    সংবাদ সংস্থা পিটিআইৰ মতে, চলচ্চিত্ৰ নিৰ্মাতা কুমাৰ মংগত পাঠকে কৈছে যে তেওঁৰ ছবি 'ৰেইড'-এ কেৱল দেখুৱাইছে যে দেৱালৰ পৰাও ধন উলিয়াব পাৰি। শেহতীয়াকৈ কানপুৰ আৰু কনৌজত আয়কৰ অভিযানত প্ৰকৃততে দেৱালৰ পৰা ধন ওলাই আহিছিল, তেওঁ এখন 'ৰেইড-২' চলচ্চিত্ৰ নিৰ্মাণ কৰিবলৈ মন স্থিৰ কৰিছিল। পাঠকে কৈছে যে চলচ্চিত্ৰখনে দেৱালৰ পৰা ধন উলিয়াই অনাৰ দৃশ্য দেখুৱাব।

    উল্লেখ্য যে অভিনেতা অজয় দেৱগনে কুমাৰ মংগতৰ ২০১৮ চনৰ মুক্তিপ্ৰাপ্ত 'ৰেইড'ত এজন আয়কৰ বিষয়া আছিল আৰু এজন নেতাৰ ওপৰত অভিযান চলাইছিল। ছবিখনত অভিনেত্ৰী ইলিয়ানা ডিক্ৰুজ আৰু অভিনেতা সৌৰভ শুক্লাই অভিনয় কৰিছিল।

    Read all News in Assamese, Assam News Today, Entertainment News in Assamese, Business News in Assamese, Sports News in Assamese, Health News in Assamese, India News in Assamese

    অৱশ্যে, ৰেইড টুত অজয় দেৱগন নায়ক হ'ব নে নাই সেয়া এতিয়াও স্পষ্ট হোৱা নাই।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: