• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • 'ইয়ে ৰিস্তা ক্যা কেহলাতা হে'ৰ অভিনেত্ৰী নাভিকা কোটিয়াৰ হঠাতে স্বাস্থ্যৰ অৱনতি, চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি অভিনেত্ৰীগৰাকী ...

'ইয়ে ৰিস্তা ক্যা কেহলাতা হে'ৰ অভিনেত্ৰী নাভিকা কোটিয়াৰ হঠাতে স্বাস্থ্যৰ অৱনতি, চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি অভিনেত্ৰীগৰাকী ...

ইয়ে ৰিস্তা ক্যা কেহলাতা হে' অভিনেত্ৰী নাভিকা কোটিয়াৰ স্বাস্থ্যও হঠাতে অৱনতি ঘটিছে। নাভিকা কোটিয়াক চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি কৰোৱা হৈছে।

ইয়ে ৰিস্তা ক্যা কেহলাতা হে' অভিনেত্ৰী নাভিকা কোটিয়াৰ স্বাস্থ্যও হঠাতে অৱনতি ঘটিছে। নাভিকা কোটিয়াক চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি কৰোৱা হৈছে।

ইয়ে ৰিস্তা ক্যা কেহলাতা হে' অভিনেত্ৰী নাভিকা কোটিয়াৰ স্বাস্থ্যও হঠাতে অৱনতি ঘটিছে। নাভিকা কোটিয়াক চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি কৰোৱা হৈছে।

  • Share this:
ক'ৰোনা মহামাৰীৰ প্ৰাদুৰ্ভাৱ শেষ হোৱাৰ লগে লগে বহুপ্ৰকাৰৰ স্বাস্থ্য সমস্যাৰ উদ্ভৱ হৈছে। হঠাতে স্বাস্থ্যৰ অৱনতি হোৱাৰ খবৰ আহিছে। এই সময়ত প্ৰতিদিনে জীৱনৰ সৈতে যুঁজি থকা লোকসকলৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতিৰ বাতৰিটো আচৰিত নহয়, ব্যক্তিজন সাধাৰণ হওক বা বিশেষ হওক।

ইয়ে ৰিস্তা ক্যা কেহলাতা হে' অভিনেত্ৰী নাভিকা কোটিয়াৰ স্বাস্থ্যও হঠাতে অৱনতি ঘটিছে। নাভিকা কোটিয়াক চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি কৰোৱা হৈছে। নাভিকাই যোৱা তিনিদিন ধৰি চিকিৎসালয়ত চিকিৎসাধীন হৈ আছে। নাভিকাই ইনষ্টাগ্ৰামত পোষ্ট কৰি অনুৰাগীসকলৰ সৈতে এই তথ্য ভাগ বতৰা কৰিছে।

পলক চিধৱানীয়ে নাভিকাৰ সুস্থতা জানিবলৈ আহিছে
নাভিকা কোটিয়াই ইনষ্টাগ্ৰামত পোষ্ট কৰি চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি হোৱাৰ বিষয়ে তথ্য দিছে। পলক চিধৱানীয়েও নাভিকাৰ শৰীৰৰ অৱস্থাৰ বিষয়ে জানিবলৈ চিকিৎসালয়ত উপস্থিত হৈছে। নাভিকাই তেওঁৰ ফটো পলকৰ সৈতে শ্বেয়াৰ কৰি ধন্যবাদ জনাইছে। ফটোখন শ্বেয়াৰ কৰি নাভিকাই লিখিছে যে 'তুমি মোৰ জীৱনত এক মহান প্ৰকাৰে কাম কৰি আছা। মই তোমাক ভাল পাওঁ, মই তোমাক দেখি ভাল অনুভৱ কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰিছোঁ।"
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি