• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • Bigg Boss 16: চলমান খানৰ অনুৰাগীসকলৰ বাবে ভাল খবৰ ! অনুষ্ঠানটোৰ প্ৰথম প্ৰমো দৃশ্যগ্ৰহণ কৰা হৈছে ...

Bigg Boss 16: চলমান খানৰ অনুৰাগীসকলৰ বাবে ভাল খবৰ ! অনুষ্ঠানটোৰ প্ৰথম প্ৰমো দৃশ্যগ্ৰহণ কৰা হৈছে ...

টিভিৰ জনপ্ৰিয় ৰিয়েলিটি শ্ব'ৰ দৃশ্যগ্ৰহণ আৰম্ভ হৈছে। চলমান খানৰ অনুষ্ঠান 'বিগ বছ' চিজন ১৬ অহা মাহত যিকোনো সময়তে আৰম্ভ হ'ব পাৰে। সূত্ৰ অনুসৰি, চলমানে ৫ ছেপ্টেম্বৰত ফিল্মচিটিত অনুষ্ঠানটোৰ প্ৰমো শ্বুট কৰিছে।

টিভিৰ জনপ্ৰিয় ৰিয়েলিটি শ্ব'ৰ দৃশ্যগ্ৰহণ আৰম্ভ হৈছে। চলমান খানৰ অনুষ্ঠান 'বিগ বছ' চিজন ১৬ অহা মাহত যিকোনো সময়তে আৰম্ভ হ'ব পাৰে। সূত্ৰ অনুসৰি, চলমানে ৫ ছেপ্টেম্বৰত ফিল্মচিটিত অনুষ্ঠানটোৰ প্ৰমো শ্বুট কৰিছে।

টিভিৰ জনপ্ৰিয় ৰিয়েলিটি শ্ব'ৰ দৃশ্যগ্ৰহণ আৰম্ভ হৈছে। চলমান খানৰ অনুষ্ঠান 'বিগ বছ' চিজন ১৬ অহা মাহত যিকোনো সময়তে আৰম্ভ হ'ব পাৰে। সূত্ৰ অনুসৰি, চলমানে ৫ ছেপ্টেম্বৰত ফিল্মচিটিত অনুষ্ঠানটোৰ প্ৰমো শ্বুট কৰিছে।

  • Share this:
টিভিৰ জনপ্ৰিয় ৰিয়েলিটি শ্ব'ৰ দৃশ্যগ্ৰহণ আৰম্ভ হৈছে। চলমান খানৰ অনুষ্ঠান 'বিগ বছ' চিজন ১৬ অহা মাহত যিকোনো সময়তে আৰম্ভ হ'ব পাৰে। সূত্ৰ অনুসৰি, চলমানে ৫ ছেপ্টেম্বৰত ফিল্মচিটিত অনুষ্ঠানটোৰ প্ৰমো শ্বুট কৰিছে। চলমানৰ অনুষ্ঠানটোৰ বাবে প্ৰতিযোগীৰ সন্ধানো চলি আছে, ইয়াৰ উপৰিও, বহুতো চেলিব্ৰেটীৰ নাম নিশ্চিত কৰা হৈছে। এইটো বিশ্বাস কৰা হয় যে এইবাৰ বলীউড অভিনেতা আমিৰ খানৰ ভায়েক ফৈজল খানক ঘৰৰ ভিতৰত দেখা যাব পাৰে।

অৱশ্যে, ফৈজল খানে এই বিষয়ে কৈছে যে তেওঁৰ ওচৰত 'বিগ বছ ১৬' আৰু এটা টিভি শ্ব'ৰ প্ৰস্তাৱ আছে। মই 'বিগ বছ' অস্বীকাৰ কৰিছো, কিন্তু এখন টিভি ধাৰাবাহিকৰ বাবেও প্ৰস্তাৱ আছে। মই জানি বৰ সুখী অনুভৱ কৰোঁ যে মানুহে এতিয়াও মোৰ বিষয়ে চিন্তা কৰে, মই ইয়াত বহুত সুখী। অনুগ্ৰহ কৰি মোৰ বাবে কিছু ভাল কাম পাবলৈ প্ৰাৰ্থনা কৰক যাতে মই আপোনালোকক মনোৰঞ্জন দিব পাৰো, সেয়া ৱেব চিৰিজ হওঁক বা চিনেমা হওঁক।"

নুছৰত জাহান BB 16 ত উপস্থিত হোৱাৰ সম্ভাৱনা আছে
ৰাজনীতিবিদ আৰু অভিনেত্ৰী নুছৰত জাহানৰ নামো যথেষ্ট চৰ্চিত, কিন্তু অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে এই বিষয়ত নীৰৱ হৈ আছে। প্ৰতিবেদন অনুসৰি, চাৰু আৰু ৰাজীৱ সেনেও অনুষ্ঠানটোৰ পৰা প্ৰস্তাৱ লাভ কৰিছে। ইয়াৰ উপৰিও, ভিভিয়ান ডিসেনা আৰু মুনাৱাৰ ফাৰুকীৰ নামো অন্তৰ্ভুক্ত কৰা হৈছে। অনুষ্ঠানটোৰ আৰম্ভণিৰ গুঞ্জনে অনুৰাগীসকলৰ উত্তেজনা বৃদ্ধি কৰিছে।

চলমান খানে মাচুল বৃদ্ধি কৰিছে
শেহতীয়াকৈ, তেলীচক্কাৰৰ এটা প্ৰতিবেদন আহিছিল, যাৰ মতে চলমান খানে এইবাৰ অনুষ্ঠানটো পৰিচালনা কৰিবলৈ মাচুল তিনিগুণ বৃদ্ধিৰ দাবী কৰিছিল। প্ৰতিবেদন অনুসৰি, চলমানে বিগ বছ চিজন ১৫-ৰ বাবে ৩৫০ কোটি টকা মাচুল লৈছিল। অৱশ্যে, নিৰ্মাতাসকলে চলমানৰ কথা গ্ৰহণ কৰিছে নে নাই সেয়া স্পষ্ট নহয়।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি