• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • Ranveer Singh : ৰণবীৰ সিঙে বিচাৰি ফুৰিছে হ'বলগীয়া সন্তানৰ নাম, ক'লে কেতিয়ালৈ হ'ব পিতৃ

Ranveer Singh : ৰণবীৰ সিঙে বিচাৰি ফুৰিছে হ'বলগীয়া সন্তানৰ নাম, ক'লে কেতিয়ালৈ হ'ব পিতৃ

ৰণবীৰ-দীপিকা

ৰণবীৰ-দীপিকা

ৰণবীৰ সিঙে (Ranveer Singh) কৈছিল, 'আপোনালোকে জানে যে মই বিবাহিত আৰু ২-৩ বছৰৰ ভিতৰত আমাৰ সন্তান হ'ব...মই ইতিমধ্যে নাম বাছনি কৰি আছোঁ।"

  • Share this:
বলীউড অভিনেতা ৰণবীৰ সিঙে (Ranveer Singh) প্ৰকাশ কৰিছে যে তেওঁলোকে হ'বলগীয়া কেঁচুৱাটোৰ বাবে নাম বিচাৰি ফুৰিছে। ৰণবীৰ সিঙে টিভি শ্বো 'দ্য বিগ পিকচাৰ' (The Big Picture)ৰ এটা নতুন প্ৰ'ম'ত তেওঁৰ বিবাহ আৰু সন্তানৰ বিষয়ে কোৱা দেখা গৈছে। ৰণবীৰৰ টিভি অনুষ্ঠান 'দ্য বিগ পিকচাৰ' আজি প্ৰিমিয়াৰ হৈছে।

শ্বেয়াৰ কৰা প্ৰ'ম'টোত ৰণবীৰ সিঙে (Ranveer Singh) কৈছিল, 'আপোনালোকে জানে যে মই বিবাহিত আৰু ২-৩ বছৰৰ ভিতৰত আমাৰ সন্তান হ'ব। ভাই, আপোনাৰ বৌ (দীপিকা) ইমান মৰমলগা কেঁচুৱা আছিল। মই তেওঁৰ কেঁচুৱাৰ দিনৰ ফটো প্ৰায়েই চাও আৰু কওঁ যে মোকো এনেকুৱা এটাই দি দিয়ক যাতে মোৰ জীৱনটো সাৰ্থক হৈ যায়। মই ইতিমধ্যে নাম বিচাৰি বিচাৰি বাছনি কৰি আছোঁ। যদি মই আপোনাৰ নাম 'শৌৰ্য'টো বাছি লওঁ তেন্তে আপুনি আপত্তি কৰিব নেকি?"

অনুষ্ঠানটোৰ আৰম্ভণিতে ৰণবীৰ সিঙক (Ranveer Singh)ক প্ৰতিযোগীসকলৰ সৈতে 'ৰাম লীলা গলিয়োঁ কি ৰাসলীলা' (Ram Leela Goliyon Ki Raasleela)ৰ তেওঁৰ বিখ্যাত গান 'ততড় ততড়'ত নৃত্য কৰা দেখা গৈছিল। তাৰ পিছত বলীউডৰ তাৰকাগৰাকীয়ে প্ৰতিযোগীগৰাকীক পৰিচয় কৰাই দিয়ে আৰু কয়, "অনুগ্ৰহ কৰি মন কৰিব। তেওঁৰ স্বেগ আশ্চৰ্যজনক আৰু তেওঁৰ শৈলী চহৰখনৰ চৰ্চাৰ বিষয় হৈ পৰিছে। অনুগ্ৰহ কৰি উত্তৰ প্ৰদেশৰ গোৰখপুৰৰ অভয় সিঙক স্বাগতম জনাওক।"


প্ৰতিযোগীগৰাকীৰ মাকক তেতিয়া ফ্ৰেমত তেওঁৰ পুত্ৰৰ প্ৰশংসা কৰা দেখা গৈছিল। তেওঁ কৈছিল যে তেওঁ আশা কৰে যে তেওঁৰ পুত্ৰৰ ভাগ্য সলনি হ'ব আৰু তেওঁ দীপিকা পাডুকনৰ দৰে বোৱাৰী পাব। ৰণবীৰে তেতিয়া অভয়ক কৈছিল যে তেওঁৰ গোঁফৰ বাবে ণবীৰৰ জ্বলন হৈছে। তেওঁ কয়, "২০১২-১৩ বৰ্ষত যেতিয়া মই ৰামলীলাৰ দৃশ্যগ্ৰহণ কৰি আছিলোঁ তেতিয়া মোৰ একে ধৰণৰ গোঁফ আছিল।" মই মোৰ গোঁফ ষ্টাইল কৰিছিলোঁ আৰু মই ইয়াৰ বাবে গৌৰৱান্বিত আছিলোঁ। মই তোমাক ঈৰ্ষা কৰোঁ, তোমাৰ ইমান সুন্দৰ গোঁফ আছে।" প্ৰতিযোগীজনে তেতিয়া ৰণবীৰক কৈছিল যে ৰণবীৰেহে তেওঁক সঁচাকৈয়ে গোঁফ গজাবলৈ অনুপ্ৰাণিত কৰিছিল।

Published by:Manjumoni Borah
First published: