• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • Raju Srivastava Health Update: ৰাজু শ্ৰীবাস্তৱৰ মগজুৰ ক্ষতি, কমেডিয়ানগৰাকী দুদিন ধৰি অচেতন হৈ আছে, শেহতীয়া আপডেট জানক ...

Raju Srivastava Health Update: ৰাজু শ্ৰীবাস্তৱৰ মগজুৰ ক্ষতি, কমেডিয়ানগৰাকী দুদিন ধৰি অচেতন হৈ আছে, শেহতীয়া আপডেট জানক ...

Photo-  Instagram @ajusrivastavaofficial

Photo- Instagram @ajusrivastavaofficial

Raju Srivastava Health Update: ৰাজু শ্ৰীবাস্তৱ হৃদৰোগত আক্ৰান্ত হোৱাৰ পিছৰে পৰা অচেতন হৈ আছে আৰু ভেণ্টিলেটৰৰ সহায়ত আছে। তেওঁৰ অৱস্থা উন্নত বা অৱনতি হোৱা নাই। অৱশ্যে, তেওঁৰ অৱস্থা সংকটজনক হৈ আছে আৰু হৃদৰোগৰ আক্ৰমণৰ পিছত তেওঁৰ মগজুৰ ক্ষতি হৈছে।

  • Share this:
ৰাজু শ্ৰীবাস্তৱ হৃদৰোগত আক্ৰান্ত হোৱাৰ পিছৰে পৰা অচেতন হৈ আছে আৰু ভেণ্টিলেটৰৰ সহায়ত আছে। তেওঁৰ অৱস্থা উন্নত বা অৱনতি হোৱা নাই। অৱশ্যে, তেওঁৰ অৱস্থা সংকটজনক হৈ আছে আৰু হৃদৰোগৰ আক্ৰমণৰ পিছত তেওঁৰ মগজুৰ ক্ষতি হৈছে। চিকিৎসকৰ এটা দলে তেওঁৰ স্বাস্থ্য নিৰীক্ষণ কৰি আছে। ৰাজু ২ দিন ধৰি অচেতন হৈ আছে। তেওঁৰ জীয়ৰী অন্তৰা শ্ৰীবাস্তৱ আৰু তেওঁৰ বন্ধু সুনীল পালে কেইঘণ্টামান আগতে ৰাজু শ্ৰীবাস্তৱৰ স্বাস্থ্য আপডেট মুকলি কৰিছিল আৰু তেওঁৰ অনুৰাগীসকলক তেওঁৰ বাবে প্ৰাৰ্থনা কৰিবলৈ আহ্বান জনাইছিল।

ৰাজু শ্ৰীবাস্তৱ ৯ আগষ্টত হৃদৰোগত আক্ৰান্ত হৈছিল আৰু ততাতৈয়াকৈ দিল্লীৰ এইমছ চিকিৎসালয়লৈ লৈ যোৱা হৈছিল। পিছত, শ্ৰীবাস্তৱৰ দলে নিশ্চিত কৰে যে ব্যায়ামৰ সময়ত তেওঁ হৃদৰোগত আক্ৰান্ত হৈছিল। "তেওঁ ৰাতিপুৱা প্ৰায় ১১-১১:৩০ বজাত ট্ৰেডমিলত ব্যায়াম কৰি আছিল যেতিয়া তেওঁ হঠাতে বাগৰি পৰিছিল। তেওঁ এতিয়া সুস্থিৰ হৈ আছে।"

দলটোৱে বিবৃতিটোত কৈছিল, "এই মুহূৰ্তত চিন্তা কৰাৰ একো নাই। বৃহস্পতিবাৰে, উত্তৰ প্ৰদেশৰ মুখ্যমন্ত্ৰী যোগী আদিত্যনাথেও ৰাজু শ্ৰীবাস্তৱৰ পত্নীৰ সৈতে ফোনযোগে কথা পাতিছিল আৰু তেওঁক সকলো সম্ভৱ সহায়ৰ আশ্বাস দিছিল। পিছত, প্ৰতিৰক্ষা মন্ত্ৰী ৰাজনাথ সিঙেও কমেডিয়ান অভিনেতাজনৰ স্বাস্থ্যৰ অৱস্থাৰ বিষয়ে জানিবলৈ এইমছৰ সঞ্চালকক ফোন কৰিছিল।

সুনীল পালে ৰাজুৰ স্বাস্থ্য আপডেট দিয়ে
কেইঘণ্টামান আগতে ৰাজু শ্ৰীবাস্তৱৰ বন্ধু আৰু কৌতুক অভিনেতা সুনীল পালে এটা ভিডিঅ' মুকলি কৰি কয় যে ৰাজু শ্ৰীবাস্তৱৰ অৱস্থা সংকটজনক হৈ আছে আৰু তেওঁৰ বিষয়ে তেওঁৰ আত্মীয় আৰু আন লোকসকলৰ উদ্বেগ বাঢ়ি আহিছে। "চিন্তাৰ বিষয় আছে, উদ্বেগ বৃদ্ধি পাইছে। ৰাজু ভাইৰ বাবে প্ৰাৰ্থনা কৰক। সমগ্ৰ কমেডী জগতৰ মানুহে তেওঁৰ বাবে প্ৰাৰ্থনা কৰি আছে।"
Published by:Kokil Sarma
First published: