• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • KBC 13: এখন দুখন নহয় জন আব্ৰাহামৰ আছে ১৮ খন বাইক ! প্ৰতি সপ্তাহত নিজেই চেম্পুৰে পৰিষ্কাৰ কৰে বাইক ...

KBC 13: এখন দুখন নহয় জন আব্ৰাহামৰ আছে ১৮ খন বাইক ! প্ৰতি সপ্তাহত নিজেই চেম্পুৰে পৰিষ্কাৰ কৰে বাইক ...

জন আব্ৰাহাম (John Abraham), অভিনেত্ৰী দিব্যা খোচলা কুমাৰ (Divya Khosla Kumar) আৰু প্ৰযোজক নিখিল আদৱানী (Nikhil Advani) 'সত্যমেৱ জয়তে ২ (Satyamev Jayate 2) চলচ্চিত্ৰখনৰ প্ৰচাৰৰ বাবে অনুষ্ঠানটোত উপস্থিত হৈছিল। জন আৰু অনুষ্ঠানটোৰ সঞ্চালক অমিতাভ বচ্চনৰ মাজত তেওঁলোকৰ ফুটবল দক্ষতা আৰু বাইকৰ বিষয়ে যথেষ্ট আলোচনা হৈছিল।

জন আব্ৰাহাম (John Abraham), অভিনেত্ৰী দিব্যা খোচলা কুমাৰ (Divya Khosla Kumar) আৰু প্ৰযোজক নিখিল আদৱানী (Nikhil Advani) 'সত্যমেৱ জয়তে ২ (Satyamev Jayate 2) চলচ্চিত্ৰখনৰ প্ৰচাৰৰ বাবে অনুষ্ঠানটোত উপস্থিত হৈছিল। জন আৰু অনুষ্ঠানটোৰ সঞ্চালক অমিতাভ বচ্চনৰ মাজত তেওঁলোকৰ ফুটবল দক্ষতা আৰু বাইকৰ বিষয়ে যথেষ্ট আলোচনা হৈছিল।

জন আব্ৰাহাম (John Abraham), অভিনেত্ৰী দিব্যা খোচলা কুমাৰ (Divya Khosla Kumar) আৰু প্ৰযোজক নিখিল আদৱানী (Nikhil Advani) 'সত্যমেৱ জয়তে ২ (Satyamev Jayate 2) চলচ্চিত্ৰখনৰ প্ৰচাৰৰ বাবে অনুষ্ঠানটোত উপস্থিত হৈছিল। জন আৰু অনুষ্ঠানটোৰ সঞ্চালক অমিতাভ বচ্চনৰ মাজত তেওঁলোকৰ ফুটবল দক্ষতা আৰু বাইকৰ বিষয়ে যথেষ্ট আলোচনা হৈছিল।

  • Share this:
'কৌন বনেগা কৰোড়পতি ১৩'ত (Kaun Banega Crorepati 13), প্ৰতি সপ্তাহত মানুহে তেওঁলোকৰ জ্ঞানৰ বলত লাখ লাখ টকা লয়। প্ৰতি শুক্ৰবাৰে, বিশেষ খণ্ড 'ফেণ্টাষ্টিক ফ্ৰাইডে' সম্প্ৰচাৰিত হয়, য'ত চেলিব্ৰেটীসকলে আহি খেলখন খেলে আৰু খুব কম লোকে জনা কথাবোৰ ভাগ বতৰা কৰে। অনুষ্ঠানটোলৈ অহা অতিথিসকলে ইয়াৰ পৰা যিমান জিকিব সেয়া বিনিয়োগ কৰে। এইবাৰ জন আব্ৰাহাম (John Abraham), অভিনেত্ৰী দিব্যা খোচলা কুমাৰ (Divya Khosla Kumar) আৰু প্ৰযোজক নিখিল আদৱানী (Nikhil Advani) 'সত্যমেৱ জয়তে ২ (Satyamev Jayate 2) চলচ্চিত্ৰখনৰ প্ৰচাৰৰ বাবে অনুষ্ঠানটোত উপস্থিত হৈছিল। জন আৰু অনুষ্ঠানটোৰ সঞ্চালক অমিতাভ বচ্চনৰ মাজত তেওঁলোকৰ ফুটবল দক্ষতা আৰু বাইকৰ বিষয়ে যথেষ্ট আলোচনা হৈছিল।

জন আব্ৰাহাম তেওঁৰ কাৰ্য আৰু তেওঁৰ ফিটনেছৰ বিষয়ে অনুৰাগীসকলৰ মাজত জনপ্ৰিয়। যেতিয়া তেওঁ কৌন বনেগা কৰোড়পতি ১৩ ত উপস্থিত হৈছিল, তেতিয়া তেওঁ অমিতাভ বচ্চনৰ সৈতে কথা পাতিছিল। বিগ বিয়ে এক আচৰিত কথা প্ৰকাশ কৰিছিল যে তেওঁ বাইক চলাবলৈ ভয় কৰিছিল।

জনে আৰু বৰ্ণনা কৰিছিল যে তেওঁৰ ওচৰত ১৮ খন বাইক আছে আৰু তেওঁ বাইকবোৰৰ খুব যত্ন লয়। তেওঁ বৰ্ণনা কৰিছিল যে মোৰ ওচৰত মাত্ৰ ১৮ খন বাইক আছে। মোৰ ওচৰত আগতে বহুতো বাইক আছিল। মই সেইবোৰ প্ৰতি সপ্তাহত পৰিষ্কাৰ কৰোঁ। মই প্ৰতিটো টায়াৰ চেম্পু কৰোঁ আৰু ইয়াৰ যত্ন লওঁ, মই ইয়াক মৰমেৰে ৰাখো। চলাই উঠি তাৰ পিছত ইয়াক পৰিষ্কাৰ কৰোঁ'।

Read all News in Assamese, Assam News Today, Entertainment News in Assamese, Business News in Assamese, Sports News in Assamese, Health News in Assamese, India News in Assamese
Published by:Kokil Sarma
First published: