உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • যেতিয়া কপিল শৰ্মা নিমন্ত্ৰণ নোহোৱাকৈ কিং খানৰ ঘৰত উপস্থিত হৈছিল, Partyৰ মাজতে কি প্ৰতিক্ৰিয়া দিছিল শ্বাহৰুখে ?

    যেতিয়া কপিল শৰ্মা নিমন্ত্ৰণ নোহোৱাকৈ কিং খানৰ ঘৰত উপস্থিত হৈছিল, Partyৰ মাজতে কি প্ৰতিক্ৰিয়া দিছিল শ্বাহৰুখে ?

    Photo-Instagram@kapilsharma/@iamsrk

    Photo-Instagram@kapilsharma/@iamsrk

    অভিনেতা আৰু কমেডিয়ান কপিল শৰ্মা (Kapil Sharma) এতিয়া তেওঁৰ নতুন অনুষ্ঠানৰ বাবে বাতৰিলৈ আহিছে। কপিল শৰ্মাৰ নতুন অনুষ্ঠানটোক 'আই এম নট ডন ইয়েট' (I Am Not Done Yet) বুলি কোৱা হয়, য'ত কপিলে ষ্টেণ্ড-আপ কমেডিৰ জৰিয়তে দৰ্শকক মনোৰঞ্জন দি আছে।

    • Share this:
    অভিনেতা আৰু কমেডিয়ান কপিল শৰ্মা (Kapil Sharma) এতিয়া তেওঁৰ নতুন অনুষ্ঠানৰ বাবে বাতৰিলৈ আহিছে। কপিল শৰ্মাৰ নতুন অনুষ্ঠানটোক 'আই এম নট ডন ইয়েট' (I Am Not Done Yet) বুলি কোৱা হয়, য'ত কপিলে ষ্টেণ্ড-আপ কমেডিৰ জৰিয়তে দৰ্শকক মনোৰঞ্জন দি আছে। এই অনুষ্ঠানটোত, কপিলক তেওঁৰ জীৱনৰ বহুতো কাহিনী ভাগ বতৰা কৰা দেখা গৈছিল। এতিয়া তেওঁ নিজৰ সৈতে সম্পৰ্কিত আন এটা কাহিনী ভাগ বতৰা কৰিছে, যাৰ জৰিয়তে তেওঁ কৈছে যে কেনেকৈ এবাৰ তেওঁ বলীউডৰ চুপাৰষ্টাৰ শ্বাহৰুখ খানৰ ঘৰত ফোন নকৰাকৈ উপস্থিত হৈছিল। সেইটো অতি পলমকৈ আবেলি ৩ বজাত, এই সময়ছোৱাত শ্বাহৰুখৰ ঘৰত কোনো পাৰ্টি চলি আছিল।

    কপিল শৰ্মাই কয় যে তেওঁ বিখ্যাত হোৱাৰ লগে লগে তেওঁৰ শক্তি সম্পৰ্কে তেওঁৰ দৃষ্টিভংগী সলনি হৈছিল। কপিলে শ্বাহৰুখ খানৰ সৈতে সম্পৰ্কিত কাহিনীটোৰ বিষয়ে কৈছিল যে তেওঁ তেওঁৰ সম্পৰ্কীয় ভাইৰ সৈতে গাড়ীত গৈ আছিল। তেতিয়াই তেওঁৰ সম্পৰ্কীয় ভাতৃয়ে শ্বাহৰুখ খানৰ ঘৰ চাবলৈ ইচ্ছা প্ৰকাশ কৰিছিল। যেতিয়া কপিল সেই সময়ত নিচাগ্ৰস্ত অৱস্থাত আছিল, তেওঁ তেওঁৰ কথাবোৰো গ্ৰহণ কৰিছিল।

    কপিলে কয়, "যেতিয়া আমি তালৈ গৈছিলো, তাত এটা পাৰ্টি চলি আছিল। দুৱাৰবোৰ খোলা আছিল আৰু মই মোৰ জনপ্ৰিয়তাৰ অপব্যৱহাৰ কৰাৰ সিদ্ধান্ত লৈছিলো। মই চালকজনক গাড়ীখন ভিতৰলৈ লৈ যাবলৈ কৈছিলো। নিৰাপত্তাৰক্ষীজনে মোৰ মুখলৈ চাই মোক চিনাক্ত কৰিলে। তেওঁ ভাবিছিল যে আমাক নিশ্চয় মাতি অনা হৈছে। গতিকে তেওঁ আমাক যাবলৈ দিছিল।"



    "যেতিয়া আমি সোমাইছিলো, মই অনুভৱ কৰিছিলো যে আমি সঠিক কাম কৰা নাই। মই উভতি যোৱাৰ সিদ্ধান্ত লৈছিলো। তেতিয়া শ্বাহৰুখ খানৰ মেনেজাৰ আহিল। তেওঁ আমাক ভিতৰলৈ মাতিছিল। সেই সময়ত ৩ বাজিছিল। দুৱাৰখন খুলিলে গৌৰী বৌ আৰু তেওঁৰ তিনি-চাৰিগৰাকী বান্ধৱী বহি আছিল। মই তেওঁক হেল্লো কৈছিলো।তেওঁ ক'লে, শ্বাহৰুখ ভিতৰত আছে, অনুগ্ৰহ কৰি।"

    "যেতিয়া মই ভিতৰলৈ গৈছিলো, শ্বাহৰুখ খানে নিজৰ ষ্টাইলত নাচি আছিল। মই তেওঁৰ ওচৰলৈ গৈ কলো দুঃখিত ভাই, মোৰ সম্পৰ্কীয় ভাই ইয়াত আছে আৰু তেওঁ আপোনাৰ ঘৰটো চাব বিচাৰিছিল। গেটখন খোলা আছিল গতিকে মই ভিতৰলৈ আহিছিলো। সেয়ে শ্বাহৰুখে উত্তৰ দিলে, 'যদি মোৰ শোৱনি কোঠাৰ দুৱাৰখন খোলা থাকে, তেন্তে আপুনি ভিতৰলৈ যাব নেকি?' কিন্তু তেওঁ খং কৰা নাছিল। কপিল পাৰ্টিত শেষত উপস্থিত হৈছিল। শ্বাহৰুখে তেওঁক বিদায় দিবলৈ নামি আহিছিল আৰু তাৰ পিছত তেওঁৰ কৰ্মচাৰীসকলেও কপিলৰ সৈতে ফটো তুলিছিল।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: