உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • entertainment
    • »
    • Childhood Photo: পিতৃৰ কোলাত বহি থকা এই কণমানিগৰাকী আজি সকলোৰে প্ৰিয় অভিনেত্ৰী, তেওঁৰ সহজ সৰল কথাবোৰ শুনি আকৃষ্ট হয় সকলো ! তেওঁৰ নামটো ক'ব পাৰিবনে আপুনি ?

    Childhood Photo: পিতৃৰ কোলাত বহি থকা এই কণমানিগৰাকী আজি সকলোৰে প্ৰিয় অভিনেত্ৰী, তেওঁৰ সহজ সৰল কথাবোৰ শুনি আকৃষ্ট হয় সকলো ! তেওঁৰ নামটো ক'ব পাৰিবনে আপুনি ?

    Social Mediaত তাৰকাসকলক (Star) চিনাক্ত কৰাৰ প্ৰত্যাহ্বানেৰে তেওঁলোকৰ শৈশৱৰ ফটো শ্বেয়াৰ কৰা হৈছে। এনে এখন ফটো Viral হৈছে, য'ত এজনী মৰমলগা সৰু ছোৱালী পিতৃৰ কোলাত বহি থকা দেখা গৈছে। (Actress)।

    Social Mediaত তাৰকাসকলক (Star) চিনাক্ত কৰাৰ প্ৰত্যাহ্বানেৰে তেওঁলোকৰ শৈশৱৰ ফটো শ্বেয়াৰ কৰা হৈছে। এনে এখন ফটো Viral হৈছে, য'ত এজনী মৰমলগা সৰু ছোৱালী পিতৃৰ কোলাত বহি থকা দেখা গৈছে। (Actress)।

    Social Mediaত তাৰকাসকলক (Star) চিনাক্ত কৰাৰ প্ৰত্যাহ্বানেৰে তেওঁলোকৰ শৈশৱৰ ফটো শ্বেয়াৰ কৰা হৈছে। এনে এখন ফটো Viral হৈছে, য'ত এজনী মৰমলগা সৰু ছোৱালী পিতৃৰ কোলাত বহি থকা দেখা গৈছে। (Actress)।

    • Share this:
    আজিকালি ছ'চিয়েল মিডিয়াত (Social Media) বলীউডৰ তাৰকাসকলক (Bollywood Star) চিনাক্ত কৰাৰ প্ৰত্যাহ্বানেৰে তেওঁলোকৰ শৈশৱৰ ফটো শ্বেয়াৰ কৰা হৈছে। বলীউডপ্ৰেমীসকলৰ কোনোবাই এজন তাৰকাৰ শৈশৱৰ ফটো শ্বেয়াৰ কৰে, যাক চিনাক্ত কৰিবলৈ মানুহৰ ঘাম ওলায়। এনে এখন ফটো আকৌ এবাৰ ছ'চিয়েল মিডিয়াত প্ৰকাশ পাইছে। শেহতীয়াকৈ পোহৰলৈ অহা ছবিখনত, এজনী মৰমলগা সৰু ছোৱালীয়ে পিতৃৰ কোলাত বহি থকা দেখা গৈছে। ফটোখনত এনেদৰে বহি থকা এই শিশুটো আজিৰ সময়ত এজন ডাঙৰ চুপাৰষ্টাৰ। হয়, ফটোখনত দেখা এই ছোৱালীজনীৰ বিষয়ে ক'বলৈ গ'লে, আজিৰ সময়ত তেওঁ দেশৰ হৃদস্পন্দন হৈ পৰিছে।

    বিগ বছ ১৩-ত, তেওঁ নিজৰ সৰলতাৰে সকলোৰে হৃদয় জয় কৰিছিল। এতিয়ালৈকে আপুনি চিনাক্ত কৰিব পৰা নাই নেকি? যদি আপুনি বিচাৰি উলিয়াব নোৱাৰে, তেন্তে আমি আপোনাক কওঁ যে এই শিশুটো শ্বেহনাজ গিলৰ বাহিৰে আন কোনো নহয় (Shehnaaz Gill Childhood Photo)। অনুৰাগীসকলে শেহনাজ গিলৰ শৈশৱৰ ফটোখন ভাল পাইছে। এই ছবিখনলৈ চাই কিছুমান লোকে শ্বেহনাজক চিনাক্ত কৰিবলৈ সক্ষম হৈছে, কিছুমান লোকে বহু চেষ্টা প্ৰয়োগ কৰাৰ পিছতো তেওঁক চিনাক্ত কৰিব পৰা নাই। শ্বেহনাজ গিলে বিগ বছ ১৩ ৰ পৰা আটাইতকৈ বেছি জনপ্ৰিয়তা লাভ কৰিছিল।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: