• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • মোহময়ী অভিনেত্ৰী দেৱলীনা ভট্টাচাৰ্যক অস্ত্ৰোপচাৰৰ বাবে চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি কৰোৱা হৈছে, ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছে বান্ধৱীয়ে ...

মোহময়ী অভিনেত্ৰী দেৱলীনা ভট্টাচাৰ্যক অস্ত্ৰোপচাৰৰ বাবে চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি কৰোৱা হৈছে, ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছে বান্ধৱীয়ে ...

File Photo

File Photo

দেৱলীনা ভট্টাচাৰ্য (Devoleena Bhattacharjee) 'বিগ বছ ১৫'ৰ পৰা বাহিৰ হৈছে। দেৱলীনা ভট্টাচাৰ্যই অস্ত্ৰোপচাৰ কৰিব লাগিব, ইয়াৰ বাবে তেওঁক চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি কৰোৱা হৈছে।

  • Share this:
দেৱলীনা ভট্টাচাৰ্য (Devoleena Bhattacharjee)  'বিগ বছ ১৫'ৰ পৰা বাহিৰ হৈছে। এতিয়া তেওঁ অনুষ্ঠানৰ পৰা ওলাই অহাৰ লগে লগে তেওঁৰ সমস্যা বৃদ্ধি পাইছে। দৰাচলতে, দেৱলীনা ভট্টাচাৰ্যই তেওঁৰ অস্ত্ৰোপচাৰ কৰিব লাগিব। ইয়াৰ বাবে, তেওঁক চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি কৰোৱা হৈছে। তেওঁৰ বান্ধৱী লক্ষ্মী আয়াৰে ইনষ্টাগ্ৰামত ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছে, য'ত তেওঁক চিকিৎসালয়ৰ কাপোৰত দেখা গৈছে। ভাল কথাটো হ'ল তেওঁক ছবিবোৰত হাঁহি থকা দেখা গৈছে।

বান্ধৱীৰ দ্বাৰা শ্বেয়াৰ ফটো
দেৱলীনাৰ বান্ধৱী লক্ষ্মীয়ে ছবিখনৰ শিৰোনাম দিছিল, "মই যুঁজাৰু ছোৱালী দেৱলীনাক লগ পাইছিলো আৰু অস্ত্ৰোপচাৰৰ বাবে তেওঁৰ মৰম আৰু শক্তি কামনা কৰিছিলো। মই দেৱোক বহুত ভাল পাওঁ আৰু হাঁহি থকা দেখি মই বহুত সুখী।" 'বিগ বছ ১৫'ৰ সময়ত এটা কামৰ সময়ত দেৱলীনা ভট্টাচাৰ্য বেয়াকৈ আঘাতপ্ৰাপ্ত হৈছিল। কিন্তু, এতিয়া তেওঁৰ আঘাত ইমান বৃদ্ধি পাইছে যে তেওঁ অস্ত্ৰোপচাৰ কৰিব লাগিব।



আঘাতপ্ৰাপ্ত হৈছিল
বিগ বছৰ পৰা ওলাই অহাৰ পিছত, দেৱলীনা ভট্টাচাৰ্যই এই তথ্যবোৰ লাইভ চেছনত শ্বেয়াৰ কৰিছিল। তেওঁ কৈছিল যে তেওঁ গুৰুতৰভাৱে আঘাতপ্ৰাপ্ত হৈছিল আৰু শিৰা ক্ষতিগ্ৰস্ত হৈছিল। দেৱলীনাই অনুৰাগীসকলক এইটো কোৱাৰ সময়ত আৱেগিক হৈ পৰিছিল।

অস্ত্ৰোপচাৰ কৰা হ'ব
দেৱলীনাই এই সময়ছোৱাত কৈছিল, "মই এমআৰআই কৰিছো। মোৰ অৱস্থা যথেষ্ট গুৰুতৰ। এইটো ১৯ ঘণ্টা গধুৰ আছিল। আঘাত বেছি। মই বৃহস্পতিবাৰে চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি হ'বলৈ গৈ আছো আৰু শুক্ৰবাৰে অস্ত্ৰোপচাৰ কৰা হ'ব। মই ইয়াৰ সৈতে যুঁজিবলৈ গৈ আছো। কিন্তু ইয়াক লৈও চিন্তা আছে। মোক কেৱল আপোনালোকৰ প্ৰাৰ্থনাৰ প্ৰয়োজন। মই চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি হোৱাৰ আগতে আপোনালোকৰ সৈতে কথা পাতিব বিচাৰিছিলো।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি