• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • Tu Jhoothi Main Makkaar Trailer: ৰণবীৰ কাপুৰ-শ্ৰদ্ধাৰ সতেজ যুটি দৰ্শকৰ বাবে এক নতুন আমোদ ...

Tu Jhoothi Main Makkaar Trailer: ৰণবীৰ কাপুৰ-শ্ৰদ্ধাৰ সতেজ যুটি দৰ্শকৰ বাবে এক নতুন আমোদ ...

ৰণবীৰ কাপুৰ আৰু শ্ৰদ্ধা কাপুৰ, দুয়োকে এই বছৰ 'তু ঝুথি মে মক্কাৰ' বোলছবিত দেখা যাব। এই ছবিখনৰ ট্ৰেইলাৰ আজি মুকলি কৰা হৈছে।

ৰণবীৰ কাপুৰ আৰু শ্ৰদ্ধা কাপুৰ, দুয়োকে এই বছৰ 'তু ঝুথি মে মক্কাৰ' বোলছবিত দেখা যাব। এই ছবিখনৰ ট্ৰেইলাৰ আজি মুকলি কৰা হৈছে।

ৰণবীৰ কাপুৰ আৰু শ্ৰদ্ধা কাপুৰ, দুয়োকে এই বছৰ 'তু ঝুথি মে মক্কাৰ' বোলছবিত দেখা যাব। এই ছবিখনৰ ট্ৰেইলাৰ আজি মুকলি কৰা হৈছে।

  • Share this:
২০২৩ বৰ্ষটো 'পাঠান' চলচ্চিত্ৰৰ পৰা আৰম্ভ হৈছে। ছবিখনক লৈ দৰ্শকৰ মাজত এক উন্মাদনা আছে। ইয়াৰ উপৰিও, এই বছৰ চলচ্চিত্ৰৰ পৰ্দাত কিছুমান নতুন যুটীকো দেখা যাব। তেনে এক যুটী হৈছে ৰণবীৰ কাপুৰ আৰু শ্ৰদ্ধা কাপুৰ, দুয়োকে এই বছৰ 'তু ঝুথি মে মক্কাৰ' বোলছবিত দেখা যাব। এই ছবিখনৰ ট্ৰেইলাৰ আজি মুকলি কৰা হৈছে। লাভ ৰঞ্জনৰ এই চলচ্চিত্ৰখনত, দুই অভিনেতা অভিনেত্ৰীক প্ৰেম আৰু কমেডী কৰা দেখা গৈছে।

চলচ্চিত্ৰখনৰ ট্ৰেইলাৰটো আমোদ-প্ৰমোদৰে ভৰি থকা দেখা গৈছে। ৰণবীৰ আৰু শ্ৰদ্ধা দুয়োজনে তেওঁলোকৰ চৰিত্ৰত মিলাই আছে। তেওঁলোক দুয়োৰে আমোদ-প্ৰমোদপূৰ্ণ শৈলীয়ে দেখুৱাইছে যে ছবিখনত যথেষ্ট আনন্দ যোগ কৰা হৈছে। একে সময়তে, ছবিখনত এটা আচৰিত উপাদানো আছে আৰু সেয়া হৈছে বনি কাপুৰ। চলচ্চিত্ৰ নিৰ্মাতা বনিয়ে এই ছবিখনৰ জৰিয়তে প্ৰথমবাৰৰ বাবে অভিনয়ৰ আৰম্ভণি কৰিছে।



সৰুৰে পৰা ইজনে সিজনক চিনি পায়
ৰণবীৰ কাপুৰ আৰু শ্ৰদ্ধা কাপুৰৰ বাবে, এই ছবিখন বিভিন্ন ধৰণে বিশেষ। এইটো প্ৰথমবাৰৰ বাবে যে দুয়োকে পৰ্দাত একেলগে দেখা যাব। অৱশ্যে, দুয়োজনে সৰুৰে পৰা ইজনে সিজনক চিনি পায়। দুয়োজনৰ মাজত এক ভাল বন্ধন আছে, যিটো ট্ৰেইলাৰত দেখা গৈছে। পিতৃ ঋষি আৰু শক্তি কাপুৰ দুয়োজনে বহুতো চলচ্চিত্ৰত একেলগে কাম কৰিছে। এনে পৰিস্থিতিত, অনুৰাগীসকলৰ বাবে এই তাৰকাৰ সন্তান যুটীক একেলগে দেখাটো বিশেষ হ'ব।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি