• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • Viral Photo: পিতৃৰ কোলাত বহি থকা এই কণমানিগৰাকী আজি এগৰাকী জনপ্ৰিয় অভিনেত্ৰী ! তেওঁৰ নামটো আপুনি ক'ব পাৰিবনে ?

Viral Photo: পিতৃৰ কোলাত বহি থকা এই কণমানিগৰাকী আজি এগৰাকী জনপ্ৰিয় অভিনেত্ৰী ! তেওঁৰ নামটো আপুনি ক'ব পাৰিবনে ?

বলীউডৰ এগৰাকী অভিনেত্ৰীৰ শৈশৱৰ ছবিখন ছ'চিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ আছে, যিটো তেওঁক চিনাক্ত কৰাটো সকলোৰে কাম নহয়। অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে নিজেই পিতৃ দিৱস উপলক্ষে নিজৰ এই শৈশৱৰ ছবিখন পোষ্ট কৰিছিল পিতৃ দিৱসত শুভেচ্ছা জনাবলৈ।

বলীউডৰ এগৰাকী অভিনেত্ৰীৰ শৈশৱৰ ছবিখন ছ'চিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ আছে, যিটো তেওঁক চিনাক্ত কৰাটো সকলোৰে কাম নহয়। অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে নিজেই পিতৃ দিৱস উপলক্ষে নিজৰ এই শৈশৱৰ ছবিখন পোষ্ট কৰিছিল পিতৃ দিৱসত শুভেচ্ছা জনাবলৈ।

বলীউডৰ এগৰাকী অভিনেত্ৰীৰ শৈশৱৰ ছবিখন ছ'চিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ আছে, যিটো তেওঁক চিনাক্ত কৰাটো সকলোৰে কাম নহয়। অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে নিজেই পিতৃ দিৱস উপলক্ষে নিজৰ এই শৈশৱৰ ছবিখন পোষ্ট কৰিছিল পিতৃ দিৱসত শুভেচ্ছা জনাবলৈ।

  • Share this:
বলীউডৰ এগৰাকী অভিনেত্ৰীৰ শৈশৱৰ ছবিখন ছ'চিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ আছে, যিটো তেওঁক চিনাক্ত কৰাটো সকলোৰে কাম নহয়। অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে নিজেই পিতৃ দিৱস উপলক্ষে নিজৰ এই শৈশৱৰ ছবিখন পোষ্ট কৰিছিল পিতৃ দিৱসত শুভেচ্ছা জনাবলৈ।

এই ছবিখনত আপুনি এজনী কণমানি ছোৱালীক মুখত বুঢ়া আঙুলি লৈ দেউতাকৰ কোলাত বহি থকা দেখিছে। তেওঁৰ মাকো আছে, যাৰ কোলাত আন এটা সৰু কেঁচুৱা দেখা গৈছে। যেতিয়া শিশুটোৱে কেমেৰালৈ চাই আছে, মাক-দেউতাকে তেওঁৰ ফালে চাই হাঁহি আছে। যদি আপুনি এতিয়াও বলীউডৰ এই অভিনেত্ৰীগৰাকীক চিনি নাপায়, আপোনাক অলপ ইংগিত দিওঁ আহক। এই অভিনেত্ৰীগৰাকী কঠোৰভাৱে নিজৰ কথা ৰখাৰ বাবে জনাজাত। তেওঁ সামাজিক মাধ্যমতো অতি সক্ৰিয়।








View this post on Instagram






A post shared by Swara Bhasker (@reallyswara)




গতিকে যদি আপুনি এতিয়ালৈকে এই অভিনেত্ৰীগৰাকীক চিনাক্ত কৰা নাই, তেন্তে আমি আপোনাক কওঁ যে দেউতাকৰ কোলাত বহি থকা এই ছোৱালীজনী আন কোনো নহয়, বলীউডৰ বিখ্যাত অভিনেত্ৰী স্বাৰা ভাস্কৰ, যি পিতৃ দিৱস উপলক্ষে তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম একাউণ্টত তেওঁৰ শৈশৱৰ এই ছবিখন শ্বেয়াৰ কৰিছে। স্বাৰা ভাস্কৰৰ এই ছবিখন তেওঁৰ অনুৰাগীসকলে ভাল পাইছে আৰু তেওঁলোকেও ইয়াক বিভিন্ন ধৰণে প্ৰতিক্ৰিয়া প্ৰকাশ কৰিছে।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি