• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • ফটোখনত জ্য়েষ্ঠ ভগ্নীৰ সৈতে প'জ দিয়া সৰু ছোৱালীজনী হৈছে এগৰাকী শীৰ্ষ অভিনেত্ৰী, আপুনি তেওঁৰ নাম ক'ব পাৰিবনে ?

ফটোখনত জ্য়েষ্ঠ ভগ্নীৰ সৈতে প'জ দিয়া সৰু ছোৱালীজনী হৈছে এগৰাকী শীৰ্ষ অভিনেত্ৰী, আপুনি তেওঁৰ নাম ক'ব পাৰিবনে ?

ভাইৰেল হৈ থকা ফটোখনত, এজনী মৰমলগা সৰু ছোৱালীয়ে ডাঙৰ ভনীয়েকৰ সৈতে পোজ দি আছে। দুয়োগৰাকী মহান অভিনেত্ৰী। সম্ভৱতঃ আপুনি এই দুগৰাকী তাৰকা ভগ্নীক চিনাক্ত কৰিছে।

ভাইৰেল হৈ থকা ফটোখনত, এজনী মৰমলগা সৰু ছোৱালীয়ে ডাঙৰ ভনীয়েকৰ সৈতে পোজ দি আছে। দুয়োগৰাকী মহান অভিনেত্ৰী। সম্ভৱতঃ আপুনি এই দুগৰাকী তাৰকা ভগ্নীক চিনাক্ত কৰিছে।

ভাইৰেল হৈ থকা ফটোখনত, এজনী মৰমলগা সৰু ছোৱালীয়ে ডাঙৰ ভনীয়েকৰ সৈতে পোজ দি আছে। দুয়োগৰাকী মহান অভিনেত্ৰী। সম্ভৱতঃ আপুনি এই দুগৰাকী তাৰকা ভগ্নীক চিনাক্ত কৰিছে।

  • Share this:
বলীউডৰ তাৰকাসকলৰ ব্যক্তিগত জীৱন হওঁক বা তেওঁলোকৰ শৈশৱৰ বিষয়ে শুনিবলৈ অনুৰাগীসকল যথেষ্ট উৎসাহিত। বলীউডৰ তাৰকাসকলৰ পৰিয়ালৰ সদস্যই হওঁক বা সামাজিক মাধ্যমত তেওঁলোকৰ শৈশৱৰ ফটো ভাইৰেল হৈ থাকে। ভাইৰেল হৈ থকা নতুন ফটোখনত, এজনী মৰমলগা সৰু ছোৱালীয়ে ডাঙৰ ভনীয়েকৰ সৈতে পোজ দি আছে। দুয়োগৰাকী মহান অভিনেত্ৰী। শেহতীয়া চিনেমাখনো চুপাৰ হিট হৈ পৰিছিল। সম্ভৱতঃ আপুনি এই দুগৰাকী তাৰকা ভগ্নীক চিনাক্ত কৰিছে আৰু যদি আপুনি তেওঁলোকক চিনাক্ত কৰিব পৰা নাই আমি আপোনাক কওঁ, এয়া ৮০ আৰু ৯০ ৰ দশকৰ ধুনীয়া আৰু প্ৰতিভাশালী অভিনেত্ৰী ফাৰাহ নাজ আৰু টাবুৰ ফটো।

তেওঁলোক দুয়ো ডাঙৰ হৈছে আৰু অনুৰাগীসকলৰ হৃদয়ক অত্যন্ত ধুনীয়া অভিনেত্ৰী হিচাপে শাসন কৰিছে। এই ফটোখন চাই, আপুনি এইটোও ক'ব, টাবু আৰু ফাৰাহ শৈশৱতো বৰ মৰমলগা আছিল। ফাৰাহে পিছত চলচ্চিত্ৰৰ পৰা অদৃশ্য হয়, কিন্তু টাবু এতিয়াও চলচ্চিত্ৰত সক্ৰিয় আৰু একাধিক সুন্দৰ চলচ্চিত্ৰত অভিনয় কৰিছে।
Published by:Kokil Sarma
First published: