• Home
  • »
  • News
  • »
  • entertainment
  • »
  • ভাতৃৰ সৈতে খেলি থকা এই কণমানিগৰাকী আজি বলীউডৰ আটাইতকৈ দামী অভিনেত্ৰী ! আপুনি ক'ব পাৰিবনে তেওঁ কোন হয় ?

ভাতৃৰ সৈতে খেলি থকা এই কণমানিগৰাকী আজি বলীউডৰ আটাইতকৈ দামী অভিনেত্ৰী ! আপুনি ক'ব পাৰিবনে তেওঁ কোন হয় ?

আজিকালি ছ'চিয়েল মিডিয়াত (Social Media) বলীউডৰ তাৰকাসকলক (Bollywood Star) চিনাক্ত কৰাৰ প্ৰত্যাহ্বানেৰে তেওঁলোকৰ শৈশৱৰ ফটো শ্বেয়াৰ কৰা হৈছে। এনে এখন ফটো Viral হৈছে, য'ত এটি শিশুক ভায়েকৰ সৈতে দেখা গৈছে। এই সৰু ছোৱালীজনী আজিৰ সময়ত বলীউডৰ আটাইতকৈ ব্যয়বহুল অভিনেত্ৰী (Bollywood Actress)।

আজিকালি ছ'চিয়েল মিডিয়াত (Social Media) বলীউডৰ তাৰকাসকলক (Bollywood Star) চিনাক্ত কৰাৰ প্ৰত্যাহ্বানেৰে তেওঁলোকৰ শৈশৱৰ ফটো শ্বেয়াৰ কৰা হৈছে। এনে এখন ফটো Viral হৈছে, য'ত এটি শিশুক ভায়েকৰ সৈতে দেখা গৈছে। এই সৰু ছোৱালীজনী আজিৰ সময়ত বলীউডৰ আটাইতকৈ ব্যয়বহুল অভিনেত্ৰী (Bollywood Actress)।

আজিকালি ছ'চিয়েল মিডিয়াত (Social Media) বলীউডৰ তাৰকাসকলক (Bollywood Star) চিনাক্ত কৰাৰ প্ৰত্যাহ্বানেৰে তেওঁলোকৰ শৈশৱৰ ফটো শ্বেয়াৰ কৰা হৈছে। এনে এখন ফটো Viral হৈছে, য'ত এটি শিশুক ভায়েকৰ সৈতে দেখা গৈছে। এই সৰু ছোৱালীজনী আজিৰ সময়ত বলীউডৰ আটাইতকৈ ব্যয়বহুল অভিনেত্ৰী (Bollywood Actress)।

  • Share this:
আজিকালি ছ'চিয়েল মিডিয়াত (Social Media) বলীউডৰ তাৰকাসকলক (Bollywood Star) চিনাক্ত কৰাৰ প্ৰত্যাহ্বানেৰে তেওঁলোকৰ শৈশৱৰ ফটো শ্বেয়াৰ কৰা হৈছে। বলীউডপ্ৰেমীসকলৰ কোনোবাই এজন তাৰকাৰ শৈশৱৰ ফটো শ্বেয়াৰ কৰে, যাক চিনাক্ত কৰিবলৈ মানুহৰ ঘাম ওলায়। এনে এখন ফটো আকৌ এবাৰ ছ'চিয়েল মিডিয়াত প্ৰকাশ পাইছে, য'ত এটি শিশুক ভায়েকৰ সৈতে দেখা গৈছে। এই সৰু ছোৱালীজনী আজিৰ সময়ত বলীউডৰ আটাইতকৈ ব্যয়বহুল অভিনেত্ৰী (Bollywood Actress)।

এই ছোৱালীজনী আজি এগৰাকী বিখ্যাত অভিনেত্ৰী, যি এগৰাকী প্ৰখ্যাত অভিনেতাৰ সৈতে ডেটিং কৰি আছে। আপুনি তেওঁক চিনাক্ত কৰিব পাৰিছেনে? যদি আপুনি এতিয়াও চিনাক্ত কৰিব পৰা নাই তেন্তে শুনক ফটোখনত সৰু ভায়েকৰ সৈতে দেখা ছোৱালীজনী কবীৰ সিঙৰ অভিনেত্ৰী কিয়াৰা আদৱানীৰ (Kiara Advani) বাহিৰে আন কোনো নহয়। মানুহবোৰ কিয়াৰাৰ ষ্টাইল আৰু ফেশ্বনৰ প্ৰতি আগ্ৰহী। কিয়াৰাই প্ৰতিদিনে ইনষ্টাগ্ৰামত অধিক ধুনীয়া ফটো শ্বেয়াৰ কৰি থাকে। সুশান্ত সিং ৰাজপুতৰ সৈতে প্ৰথমবাৰৰ বাবে 'ধোনী: দ্য আনটোল্ড ষ্ট'ৰী' বোলছবিখনত দেখা পোৱা কিয়াৰা আদৱানী আজি উদ্যোগটোৰ আটাইতকৈ আকাংক্ষিত অভিনেত্ৰী।

ব্যক্তিগত জীৱনৰ কথা ক'লে, কিয়াৰা আদৱানীয়ে বলীউড অভিনেতা সিদ্ধাৰ্থ মালহোত্ৰাৰ সৈতে ডেটিং কৰি আছে। দুয়োজনৰ এই সম্পৰ্ক স্পষ্ট আৰু তেওঁলোক দুয়োকে প্ৰায়ে ইজনে সিজনৰ সৈতে ঘূৰি ফুৰা দেখা যায়। কৰ্মক্ষেত্ৰৰ বিষয়ে ক'বলৈ গ'লে, কিয়াৰাক কবীৰ সিং আৰু ধোনীৰ উপৰিও গুড নিউজ, শ্বেৰচাহ, ইন্দু কি জৱানী ৰ দৰে চলচ্চিত্ৰত দেখা গৈছে। ভুল ভুলিয়া ২ আৰু জুগ জুগ জিঅ' অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ আহিবলগীয়া চলচ্চিত্ৰ।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি